Тарифи lifecell для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 05.05.2023
Актуальні тарифи lifecell
Регіональні тарифи:
Тарифи для віртуального номера BiP: Форум / Оф. сайт

Бізнес тарифи lifecell: Форум / Оф. сайт

Архівні тарифи:
Форум / Оф. сайт
 
Останнє редагування:
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
"Лайфхак" - это конечно хорошо, но почему lifecell не запускает безлимитный 4G Интернет?
 
Реєстрація
12.08.09
Місто
Харьков
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
"Лайфхак" - это конечно хорошо, но почему lifecell не запускает безлимитный 4G Интернет?
А хто запустив?
Сам знаешь кто и когда, понятно что 3 ГБ, далее шейпинг, но всё-таки он безлимитный!
Ну тут хтось кидав скріни де лайфхак розкачали до 300 гіг і більше. У мене порядка 60 гігабайт, ще ні разу інет не закінчився раніше нарахування нового пакету...Тому безлім в цьому тарифі в ваших руках. З іншого боку, враховуючи те що в моєму місті більшість використовують цей тариф і роздають інтернет куди лиш можна, буває вечорами мережа і без того просідає. Приходиться на 3ж перемикатися...Так що ну його той безліміт...Тим паче у лайфа багато де взагалі ніякої агрегації немає...
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
почему lifecell не запускает безлимитный 4G Интернет?
Більшість операторів слабакі і не можуть собі таке дозволити. Хоча було б логічно зробити наприклад хоча б так: 1 ГБ на день а далі безліміт 0,8 МБіт/с. Або варіації на цю тему.
І в залежності від ціни на місяць це могло б бути цікаво. Головне, щоб хоч якийсь але безліміт (і обов'язково без зйому зайвих грошей, тільки фіксована сума на місяць на яку розраховуєш).
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
почему lifecell не запускает безлимитный 4G Интернет?
Більшість операторів слабакі і не можуть собі таке дозволити. Хоча було б логічно зробити наприклад хоча б так: 1 ГБ на день а далі безліміт 0,8 МБіт/с. Або варіації на цю тему.
І в залежності від ціни на місяць це могло б бути цікаво. Головне, щоб хоч якийсь але безліміт (і обов'язково без зйому зайвих грошей, тільки фіксована сума на місяць на яку розраховуєш).
Лучше пусть останется как есть на Лайфе. Только у него без шейпа можно раздать в день сколько хочется, а на повседневку можно иметь и безлим от Киевстар!
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
почему lifecell не запускает безлимитный 4G Интернет?
Більшість операторів слабакі і не можуть собі таке дозволити. Хоча було б логічно зробити наприклад хоча б так: 1 ГБ на день а далі безліміт 0,8 МБіт/с. Або варіації на цю тему.
В світі нема жодного мобільного оператора, в якому є повністю безлімітний інтернет на постійній основі. Бо їхня мережа впаде і без інтернету залишаться всі без вийнятків. Продивіться пропозиції мобільних операторів в країнах ЄС та США. Я вас запевняю, що безліміту нема ні в кого.
 
Реєстрація
17.11.19
Місто
Чугуев
Телефон
Samsung M51 6/128,BQ-2436
В світі нема жодного мобільного оператора, в якому є повністю безлімітний інтернет на постійній основі
почему нет? белгородский билайн хотя бы посмотри, тариф "Близкие люди 3"
 
  • Like
Реакції: cat
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Я вас запевняю, що безліміту нема ні в кого.
Як це нема? У Київстар безліміти на контракті. Хоча б на такому рівні (шейп після певного об'єму трафіку) хто заважає робити безліміти? Тільки небажання самого оператора. Бо треба вкладати додаткові гроші на розвиток (ущільнення) мережі, а деякі оператори-ніщеброди не можуть собі це дозволити. По факту це всі оператори крім Київстара. Куди простіше драти гроші за кожен мегабайт зверху місячного об'єму.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Я вас запевняю, що безліміту нема ні в кого.
Як це нема? У Київстар безліміти на контракті. Хоча б на такому рівні (шейп після певного об'єму трафіку) хто заважає робити безліміти? Тільки небажання самого оператора. Бо треба вкладати додаткові гроші на розвиток (ущільнення) мережі, а деякі оператори-ніщеброди не можуть собі це дозволити. По факту це всі оператори крім Київстара. Куди простіше драти гроші за кожен мегабайт зверху місячного об'єму.
Ну-ну...не у ніщєбродського оператора з його безлімітами тепер вечором швидкість мережі просідає до 0.5-1.2 мегабіта. Нехай ліпше постійно відносно гарна швидкість і ліміт, ніж безліміт на швидкості вказаній вище.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Ну-ну...не у ніщєбродського оператора з його безлімітами тепер вечором швидкість мережі просідає до 0.5-1.2 мегабіта. Нехай ліпше постійно відносно гарна швидкість і ліміт, ніж безліміт на швидкості вказаній вище.
Це як бути інвалідом без ніг і радіти що нема ніг. Бо не вийдеш на вулицю і не захворієш на коронавірус.
Так, безліміти не всім потрібні, і швидкість погана. Але це вже інша сторона медалі. Там де я - у всіх операторів погана швидкість.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Ну-ну...не у ніщєбродського оператора з його безлімітами тепер вечором швидкість мережі просідає до 0.5-1.2 мегабіта. Нехай ліпше постійно відносно гарна швидкість і ліміт, ніж безліміт на швидкості вказаній вище.
Це як бути інвалідом без ніг і радіти що нема ніг. Бо не вийдеш на вулицю і не захворієш на коронавірус.
Так, безліміти не всім потрібні, і швидкість погана. Але це вже інша сторона медалі. Там де я - у всіх операторів погана швидкість.
Якщо користуватися тим же лайфом як основним, взявши нормальний тариф, а не гігабайти за голи, то безліміт чи майже безліміт робиться за кілька абонплат.Колись мав розкачаний лайфхак контракт до 180 гігабайт, коли кабельний провайдер в квартирі здох. Тепер 60-80 і мені того вистачає в голову. Можу дозволити собі скачати повну обнова муі з ранку і цілий день сидіти з хорошим інтернетом. А що там в Київстар?)))
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо користуватися тим же лайфом як основним, взявши нормальний тариф, а не гігабайти за голи, то безліміт чи майже безліміт робиться за кілька абонплат.Колись мав розкачаний лайфхак контракт до 180 гігабайт, коли кабельний провайдер в квартирі здох. Тепер 60-80 і мені того вистачає в голову. Можу дозволити собі скачати повну обнова муі з ранку і цілий день сидіти з хорошим інтернетом. А що там в Київстар?)))
Я вдома взагалі користуюсь переважно Wi-Fi бо мобільний інтернет погано ловить і швидкість низька у всіх операторів. А на вулиці багато і не треба інтернету. Так що я хоч і маю безліміт Київстара але вдома він не може замінити дротяний інтернет. Але Лайфсел у мене ще гірше ловить ніж Київстар...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@Captain ну в мене якось навпаки вдома, ліпше всього ловить Лайф. Якщо по Ужгородському району у Київстар лте ширше, то там же нікудишній 3ж, який ще необхідний для хорошої якості дзвінка. Лайф по району в 3ж рівних просто немає. Майже в кожному селі є 3ж, тому....Але це вже в тему офтопа про кращого оператора))) Кожен обирає те, що йому більше підходить.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Я вас запевняю, що безліміту нема ні в кого.
Як це нема? У Київстар безліміти на контракті. Хоча б на такому рівні (шейп після певного об'єму трафіку) хто заважає робити безліміти? Тільки небажання самого оператора. Бо треба вкладати додаткові гроші на розвиток (ущільнення) мережі, а деякі оператори-ніщеброди не можуть собі це дозволити. По факту це всі оператори крім Київстара. Куди простіше драти гроші за кожен мегабайт зверху місячного об'єму.
Я мав на увазі безліміт в широкому сенсі: без шейпу та різних обмежень. В Київстарі на контракті, навіть самому дорогому, шейп є також.
@Матвєй Щодо прокачаних пакетів Lifecell, то можливо таке прокатить, де неперевантажена мережа. Є такі міста, де мережа лайфселу перевантажена від значної кількості користувачів таких прокачаних тарифів і там особливо не покачаєш та відео без затримок не подивишся.
@geshasam я про білгородський Білайн перший раз чую, тому коментувати не буду.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@Dmitrius ну по факту безліміт у нас є два. У Київстар з водафон, але з шейпами, хоча останній ще й обмеження на роздачу має. Та Лайф, який ти робиш собі сам. При просівший мережі у лайфа ютуб ролики в 1080р йдуть без затримок(швидкість 3-5-7 в проблемних місцях) Тому обирати доведеться лиш з цього+ ситуація в твоєму регіоні по навантаженню. Якщо лте під вечір перевантажений, то просто обираю 3ж онлі і під 20 мегабіт там гарантовано
 
Реєстрація
30.08.16
Місто
Одесса
всем привет. сейчас пользуюсь тарифом Интернет Жара, в последнее время очень не хватает трафика, так как приходится использовать моб. интернет на ПК. подскажите есть ли какой нибудь другой тариф в котором можно получить больше 20Гб интернета? Увидел что есть Лайфхак, стоит ли на него переходить?
 
Зверху