Тарифи lifecell для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 05.05.2023
Актуальні тарифи lifecell
Регіональні тарифи:
Тарифи для віртуального номера BiP: Форум / Оф. сайт

Бізнес тарифи lifecell: Форум / Оф. сайт

Архівні тарифи:
Форум / Оф. сайт
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
захист номеру від шахрайств
Захист у lifecell і справді не дуже. Будь яка людина, яка одержала доступ до номера, може закинути гроші, достатні для міграції на передплату, ввести USSD переходу на передплатний тариф і все - номер вже не на контракті - причому без паспорту та візиту в ЦОА. Сам мігрував, тому з проуедурою знайомий
Така штука і в Платинум є? Я, якщо чесно, не дуже в курсі(((
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
Процедура міграції однакова для контракту незалежно від тарифу, хіба що нове щось ввели. Я робив це півроку назад і дуже здивувався такому легкому виведенню номера з нульовим захистом
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Процедура міграції однакова для контракту незалежно від тарифу, хіба що нове щось ввели. Я робив це півроку назад і дуже здивувався такому легкому виведенню номера з нульовим захистом
Ну принаймні в Платинум рахується окремим пунктом цей захист, чого немає в звичайному контрактному лайфхак
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
принаймні в Платинум рахується окремим пунктом цей захист
А хтось знає - в чому реально полягає цей захист? Чи це лише красиві слова?
Я лиш одного не зрозумів...а що дасть легкий перехід на пріпейд(навпаки рахую як бонус), якщо номер в любому випадку лишається персоніфікованим?! Мені навіть маючі паспортні дані, коли вмерла сім карта, оператор відмовила в перенесенні на куплену болванку, поки я не надам пін/пак коди. Сказали, що або магазин, або доставка поштою і отримання з паспортом. У того ж водафон переносили персоніфікований номер на нову болванку прямо в чаті мессенджера, навіть не запитавши ніяких даних. Київстар, так, на любий "чих" вимагає серію і номер паспорту.
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
На сторінці тарифу якщо натиснути "Захист від шахрайства" відправляє на сторінку, де лише рекомендації, причому "дуже дієві":
"Запобігти шахрайству і вберегти гроші та особисті акаунти в мережі Інтернет допоможе ваше відповідальне ставлення до персональних даних"
Схоже в цьому і є захист
Post automatically merged:

Я лиш одного не зрозумів...а що дасть легкий перехід на пріпейд, якщо номер в любому випадку лишається персоніфікованим?
Коли я мігрував - персональні дані не зберігались і його потрібно було заново реєструвати. Ще раз повторю - можливо з того часу щось змінилось. Але я після цього вирішив, що Лайф гірше за всіх із трійки захищає контрактні номери, точніше захисту практично немає
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
На сторінці тарифу якщо натиснути "Захист від шахрайства" відправляє на сторінку, де лише рекомендації, причому "дуже дієві":
"Запобігти шахрайству і вберегти гроші та особисті акаунти в мережі Інтернет допоможе ваше відповідальне ставлення до персональних даних"
Схоже в цьому і є захист
Як мені пояснила баришня-оператор, це просто вказано для того, щоб нові клієнти розуміли переваги контракту. Тобто мінімізується можливість перевипустити сім карту. А так платінум це більше хвилин/трафіку/смс і сам "клуб платінум", де з клієнтами працюють інші оператори, швидкий дозвін і перевага у вирішенні запиту та його першочергове вирішення, в порівнянні з препейдом чи звичайним контрактом. Сам з переходом на контракт ще ні разу не чув, що вирішенням проблеми є перезавантаження телефону чи чистка кеша браузера, тому мабуть трохи компетентніше оператори)))
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
И где вы в интернет жаре видели безлимитные звонки внутри сети
Слушно підмітили. Однак і в ІЖ можна додати безліміт на Лайфселл та 100 хв/день на ворогів із "nonstop" пакетом хвилин bip out за додаткових 50 грн/міс, якщо комусь стандартного пакету 500 хв не вистачає. Якщо абонент не проти юзати БІП, то вийде значно вигідніше, ніж у Platinum.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
И где вы в интернет жаре видели безлимитные звонки внутри сети
Слушно підмітили. Однак і в ІЖ можна додати безліміт на Лайфселл та 100 хв/день на ворогів із "nonstop" пакетом хвилин bip out за додаткових 50 грн/міс, якщо комусь стандартного пакету 500 хв не вистачає. Якщо абонент не проти юзати БІП, то вийде значно вигідніше, ніж у Platinum.
Ну БІП може й заглючити. На нього потрібен інтернет непоганий. Але головна фішка контракту, що ціни там так швидко не підіймають, як на передплаті. Ну і взагалі, контракт це не для тих, хто хоче "нахлобучити через лозєйку" і економити 10-20-30грн.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
По що ви говорите, якщо навіть у преміум тарифі за 800 грн нема преміум-обслуговування... У відповідь на заявку не вибачте зараз підключимо, а "ми це виправимо на сайті"...
Такий, думаю, і Платинум і захист від шахрайств...
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
БІП може й заглючити. На нього потрібен інтернет непоганий.
Как раз в сравнении с Гугл Дуо при шейпе делает его на "раз-два".
Але якість в дуо рівня hd-voice, чого не скажеш про біпаут дзвінки
 

AvPAl

Путешественник
Реєстрація
22.10.10
Місто
Мариуполь
Телефон
mi 9
Подскажите, что за тариф и как к нему подключиться?
View hidden content is available for registered users!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.05.19
Місто
Киев
Подскажите, что за тариф и как к нему подключиться?
Нет цитаты

За 10 вроде есть только региональный тариф "Десятка", но условия отличаются
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Смс сегодня пришло:
Хочете дешевший тариф? Переходьте на "Інтернет Жара" за 1 грн: 20 ГБ, 500 хв на всі номери по Україні, безліміт у соцмережах та 50 ГБ у хмарі lifebox. Вартість пакету послуг: 60 грн/4 тижні. Набирайте: *460# до 18.03.2020 вкл. Інфо: s.lifecell.ua/zhara_ua
 
Останнє редагування:
Зверху