Тарифный план «Железная Двадцатка»

antiexpert

все эксперты врут
Телефон
Iphone 11 Pro Max
Тарифный план "Железная Двадцатка"

Гарантия цены пакета услуг до 31.12.2020!

Интернет, ГБ10
Звонки на lifecell, минБезлимит
Звонки на городские и другие мобильные номера по Украине, мин100
Соцсети (Facebook, Instagram, Twitter)Безлимит
Стоимость, грн20
Расчётная стоимость, грн/день0,71
Повторный заказ пакета услуг/4 недели*700#

Услуги без платы за интернет-трафик
Вы можете безлимитно пользоваться соцсетями Facebook, Instagram, Twitter при условии оплаты стоимости 4-недельного пакета услуг. Обратите внимание, что при подключении к данному тарифному плану нельзя активировать дополнительную услугу «Социальные сети».

Регион действия 4-недельного пакета услуг
Условия 4-недельного пакета услуг тарифного плана «Железная Двадцатка» действует в административных пределах городов: Бахмут, Бердянск, Энергодар, Изюм, Калуш, Каменец-Подольский, Конотоп, Краматорск, Кременчуг, Кропивницкий, Лисичанск, Лозовая (Харьковская область), Лубны, Мелитополь, Мирноград, Мукачево, Никополь, Новая Каховка, Александрия (Кировоградская область), Павлоград, Первомайск (Николаевская область), Покровск, Ровно, Рубежное, Светловодск, Северодонецк, Славянск, Сумы, Тернополь, Ужгород, Черновцы, Шостка.

В случае пользования услугами за пределами указанного региона, пакет услуг используется до конца того дня, когда был осуществлен последний исходящий звонок в пределах территории действия 4 недельного пакета услуг по тарифу «Железная Двадцатка», а начиная со следующего дня применяется стандартная тарификация.

Заказ повторного пакета услуг до окончания периода действия текущего
Если вы использовали объем услуг в рамках своего тарифного плана, можно заказать повторный пакет услуг, не дожидаясь окончания периода действия текущего пакета. Заказать повторный пакет услуг можно не чаще, чем 1 раз в день.
Для заказа наберите *700#.

Стандартная тарификация
Стандартная тарификация применяется, если:
  • не оплачена стоимость пакетов услуг на 4 недели;
  • исчерпан объем отдельной услуги в рамках пакета услуг на 4 недели до окончания периода его действия;
  • при пользовании услугами за пределами региона действия 4-недельного пакета услуг по истечении того дня, когда был совершен последний исходящий звонок в пределах территории действия 4-недельного пакета услуг.

Звонки на все номера по Украине (городские и мобильные,включая lifecell) |0.60 грн/мин
Интернет|заблокирован
SMS по Украине|0,25 грн/шт
MMS по Украине|1,30 грн/шт
При пользовании интернетом за пределами региона действия 4-недельного пакета услуг по истечении того дня, когда был совершен последний исходящий звонок в пределах территории действия тарифа.

Общая информация
Безлимитное пользование соцсетями (Facebook, Instagram, Twitter) предоставляется исключительно при условии использования официальных приложений, веб-браузеров.

Условия тарифного плана приведены по состоянию на 16.09.2019 г.
Официально
Ссылка открывается, если на сайте lifecell указать тот город, в котором действует тариф

By Vlady

Последнее редактирование модератором:

kaev

Известный пользователь
Телефон
Galaxy S9
А в цьому тп є розриви інтернет-сесій через певні інтервали часу, для прикладу, такі, як в КС - кожну годину, або кожні 3 год?
І чи, взагалі, в Лайфі є таке явище, як примусові розриви інтернет-сесій через інтервали часу?
нет

chatlanin

Активный пользователь
Телефон
Sony Xperia M dual
А в цьому тп є розриви інтернет-сесій через певні інтервали часу, для прикладу, такі, як в КС - кожну годину, або кожні 3 год?
І чи, взагалі, в Лайфі є таке явище, як примусові розриви інтернет-сесій через інтервали часу?
неделями не рвет сессию, лично проверено

rvk220

Не очень активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
Цікава ситуація: сьогодні придбав старпак "Залізна двадцятка" (вже четвертий, на всю сім'ю, на днях почнемо юзати). У всіх кіосках із пресою, де я був, він щез, в Алло також "двадцяток" не мають. Думаю, сходжу в СЦ Лайфселл (у м. Тернопіль, в центрі біля арки, де поліція, хто знає). Заходжу, дивлюся – на прилавках немає. Тоді вже "на пропало", не сподіваючись на позитивну відповідь, питаю співробітника, чи є в них старпаки "Залізна двадцятка"... І тут починається найцікавіше! Він каже, що так, 50 грн., після чого витягує з-під прилавку таку стопочку пластикових холдерів, штук з 10 (без картонної упаковки!) і дає мені в руки: мовляв, вибирайте номер. Холдери з заліпленими пін- та пак-кодами (тобто карточки не активовані), і серед номерів є такі, що відрізняються лише однією цифрою (що вказує на те, що їх програмували на цей тариф разом). Приглянувся мені непоганий нумерочок формату 0Z3 XYZ 03 23, беру. Питаю, чому 50 грн. Співробітник самозадоволено відповідає, що включено перший пакет послуг, на що я йому: так зрозуміло, я такий недавно брав за 30, а чому тепер 50? На що від відповідає, що, мовляв, з 1 числа вже 50! Тоді я беру, і, думаю, вже фіг з ним: номер досить красивий (що рідкість для залишків "двадцятки", особливо тепер, коли, можливо, ще десь і вдасться надибати такий старпак із будь-яким рандомним номером, і то не факт). Вже навіть якщо той хлопчина з Лайфселл і вирішив нелегально підзаробити, то він ті свої 20 грн заслужив 😂 А, може, це вже і справді Лайфселл офіційно продає старпаки із цим ТП за 50 грн, і хлопчина не збрехав – хто його знає))

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
rvk220
Був я там минулого тижня. Це не працівник Лайфу. Це - дилер. Тому, він заробляє, як собі хоче. Я міняв сімку 3Ж на 4Ж, заплатив за заміну 50 грн. Я також питав про 20-и. Він сказав, що вже майже нема, допродує залишки. З Жарою - така ж ситуація.

Intakt0

Активный пользователь
Телефон
LG G3s (D724)
Цікава ситуація: сьогодні придбав старпак "Залізна двадцятка" (вже четвертий, на всю сім'ю, на днях почнемо юзати). У всіх кіосках із пресою, де я був, він щез, в Алло також "двадцяток" не мають. Думаю, сходжу в СЦ Лайфселл (у м. Тернопіль, в центрі біля арки, де поліція, хто знає). Заходжу, дивлюся – на прилавках немає. Тоді вже "на пропало", не сподіваючись на позитивну відповідь, питаю співробітника, чи є в них старпаки "Залізна двадцятка"... І тут починається найцікавіше! Він каже, що так, 50 грн., після чого витягує з-під прилавку таку стопочку пластикових холдерів, штук з 10 (без картонної упаковки!) і дає мені в руки: мовляв, вибирайте номер. Холдери з заліпленими пін- та пак-кодами (тобто карточки не активовані), і серед номерів є такі, що відрізняються лише однією цифрою (що вказує на те, що їх програмували на цей тариф разом). Приглянувся мені непоганий нумерочок формату 0Z3 XYZ 03 23, беру. Питаю, чому 50 грн. Співробітник самозадоволено відповідає, що включено перший пакет послуг, на що я йому: так зрозуміло, я такий недавно брав за 30, а чому тепер 50? На що від відповідає, що, мовляв, з 1 числа вже 50! Тоді я беру, і, думаю, вже фіг з ним: номер досить красивий (що рідкість для залишків "двадцятки", особливо тепер, коли, можливо, ще десь і вдасться надибати такий старпак із будь-яким рандомним номером, і то не факт). Вже навіть якщо той хлопчина з Лайфселл і вирішив нелегально підзаробити, то він ті свої 20 грн заслужив 😂 А, може, це вже і справді Лайфселл офіційно продає старпаки із цим ТП за 50 грн, і хлопчина не збрехав – хто його знає))
В нього просто вже закінчились усі стартові з тарифом Двадцятка, того він переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820# і вже після того поповнює на 25 грн. для зняття абонплати. У вас ще мало залишитися 5 грн. на рахунку.

rvk220

Не очень активный пользователь
Телефон
Redmi 5 Plus 4/64
переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820#
Знаю про цю фішку, але в моєму випадку – ні, тому що холдер цілий і сімка не активована. Скоріше він повідкривав тих з 10 старпаків з двадцяткою, які останні залишились, повитягував холдери з сімками (картонні упаковки забрав, щоб покупці не побачили, що старпак мав продаватись за 30 грн, а не за 50), і на кожному стартовому наварив по 20 грн. Чисто моє припущення.
IMG_20200315_234812.jpg
З Жарою - така ж ситуація.
Тут це, правда, оффтоп, але, що стосується Інтернет Жари, то в Тернополі по кіосках із пресою вона ще є майже всюди і за 70 грн. А от у Львові пару днів тому дивився в кількох точках, і її не бачив (напевно, швидше розібрали через більший ажіотаж, який пояснюється відсутністю регіональних тарифів).

Последнее редактирование:

Stigmated

Пользователь
переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820#
Знаю про цю фішку, але в моєму випадку – ні, тому що холдер цілий і сімка не активована. Скоріше він повідкривав тих з 10 старпаків з двадцяткою, які останні залишились, повитягував холдери з сімками (картонні упаковки забрав, щоб покупці не побачили, що старпак мав продаватись за 30 грн, а не за 50), і на кожному стартовому наварив по 20 грн. Чисто моє припущення.
Посмотреть вложение 28608
З Жарою - така ж ситуація.
Тут це, правда, оффтоп, але, що стосується Інтернет Жари, то в Тернополі по кіосках із пресою вона ще є майже всюди і за 70 грн. А от у Львові пару днів тому дивився в кількох точках, і її не бачив (напевно, швидше розібрали через більший ажіотаж, який пояснюється відсутністю регіональних тарифів).
Штрих-код забыли зарисовать, он считывается и распознается любым сканером со смартфона )))

romrom

Ромыч-777
Телефон
Samsung5212 + Samsung3212
В нього просто вже закінчились усі стартові з тарифом Двадцятка, того він переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820# і вже після того поповнює на 25 грн. для зняття абонплати. У вас ще мало залишитися 5 грн. на рахунку.
вряд ли он будет пополнять его для покупателя за свой счёт.

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
А в цьому тп інтернет за межами регіону дії, після 0 год дійсно блокується? Хтось перевіряв?

Jadavin

Активный пользователь
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
А в цьому тп інтернет за межами регіону дії, після 0 год дійсно блокується? Хтось перевіряв?
Наступної доби доступ в інтернет блокується, поновлюється лише після вихідного дзвінка в межах території дії тарифу.

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
Наступної доби доступ в інтернет блокується, поновлюється лише після вихідного дзвінка в межах території дії тарифу.
Перевіряв?
А якщо в межах території дії тарифу встановити переадресацію на біп, після цього виїхати за межі території дії тарифу а кілька днів, і там не здійснювати і не приймати жодних дзвінків, а лише користуватись біпом, то інтернет блокується? Тобто, оператор, все-одно, визначить, що сімка поза межами території дії тарифу?

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Телефон
iPhone 6 & iPad 6G 2018
Перевіряв?
А якщо в межах території дії тарифу встановити переадресацію на біп, після цього виїхати за межі території дії тарифу а кілька днів, і там не здійснювати і не приймати жодних дзвінків, а лише користуватись біпом, то інтернет блокується? Тобто, оператор, все-одно, визначить, що сімка поза межами території дії тарифу?
Бип не позволит звонить из пакетных уже на следующий день без исходящего звонка в домашнем регионе. Естественно, что «домашнести» он тоже не добавит.

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
Бип не позволит звонить из пакетных уже на следующий день без исходящего звонка в домашнем регионе. Естественно, что «домашнести» он тоже не добавит.
Та я вже раніше писав про це кілька разів: в мене дозволяє. Достатньо лише, щоб сума на рахунку була більшою, ніж вартість вихідного дзвінка 1 хв на ворогів, і бере з пакетних (з сімки не дзвоню, бо вона в модемі). Може в когось по-іншому, але в мене так є. Але мене не цікавлять дзвінки, тому я питав не про дзвінки, а про інтернет. Цікавить відповідь на питання, яке я давав вище.

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
Погоджуюсь із @Mathias, правду каже. Але:
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Я вже написав кілька разів, що в мене не так, як у вас. Перевірено. Тому, накрутки трафіку не цікавлять. Цікавить пакетний трафік, і чи хтось перевіряв на практиці роботу пакетного інтернету за межами регіону дії. Ситуація описана кількома дописами вище. Цікавить відповідь лише на питання, яке описане в тій сиуації.

Jadavin

Активный пользователь
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Та я вже раніше писав про це кілька разів: в мене дозволяє. Достатньо лише, щоб сума на рахунку була більшою, ніж вартість вихідного дзвінка 1 хв на ворогів, і бере з пакетних (з сімки не дзвоню, бо вона в модемі). Може в когось по-іншому, але в мене так є. Але мене не цікавлять дзвінки, тому я питав не про дзвінки, а про інтернет. Цікавить відповідь на питання, яке я давав вище.
А модем з сімкою де знаходиться? В регіоні чи поза?
Добавлено

Перевіряв?
Типу так, перевіряв.

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
В зоні. Але ніколи не дзвонить. От тому й виникло питання, бо в умовах пишуть, що для підтвердження місця знаходження треба здійснювати дзвінок в зоні.
Добавлено

Типу так, перевіряв.
Перевіряв, так як я описував? Тобто, встановив переадресацію вхідних дзвінків на біп в зоні дії тп, і поза нею не здійснював ні вхідних, ні вихідних дзвінків, а користувався лише біпом?

Jadavin

Активный пользователь
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
В зоні. Але ніколи не дзвонить. От тому й виникло питання, бо в умовах пишуть, що для підтвердження місця знаходження треба здійснювати дзвінок в зоні.
Добавлено

Типу так, перевіряв.
Перевіряв, так як я описував? Тобто, встановив переадресацію вхідних дзвінків на біп в зоні дії тп, і поза нею не здійснював ні вхідних, ні вихідних дзвінків, а користувався лише біпом?
Скоріше за все ваш тест успішний саме через те, що сімка фізично ніколи не підключалася до "чужої" бази. Вона постійно генерує трафік в межах зони дії тарифу.
Припускаю що в момент підключення до бази за межами регіону запускається зворотній відлік до заборони пакетних послуг, перервати цю заборону може тільки вихідний дзвінок в межах покриття "дозволеного" переліку баз на території тарифу, просто підключення до них не запускає такої команди.

BIP Out не тестував, не було такої потреби. Сам тариф підключав виключно для перевірки роботи послуг в телефоні при переміщенні in/out, і для визначення меж регіону тарифу та можливих відхилень. Було цікаво виявити дозволені бази там де їх не мало бути, цього мені не вдалося)) На відміну від старих регіональних тарифів з ширшою зоною покриття.

raptor

Известный пользователь
Телефон
Xiaomi RN4x, LG A290
От, ще мене цікавить одна ситуація. Маю родича, в нього тп Залізна двадцятка. Він планує після карантину на кілька місяців\років поїхати за кордон. Тому виникло питання, як користуватися біпом по домашніх тарифах. Тобто, вийняти сімку з телефона в зоні дії тарифу, і більше ніде не включати її, щоб сімка не вхопилась за чужі бази. Чи проканає таке? Біп буде по домашніх тарифах?
Добавлено

Припускаю що в момент підключення до бази за межами регіону запускається зворотній відлік до заборони пакетних послуг, перервати цю заборону може тільки вихідний дзвінок в межах покриття "дозволеного" переліку баз на території тарифу, просто підключення до них не запускає такої команди.
А чи запускає цей зворотній відлік просте підключення до чужої бази, чи, таки, зворотній відлік запускається лише шляхом прийняття\здійснення телефонного дзвінка?

Сверху