Тариф передплати «Залізна Двадцятка» (2019) (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Залізна Двадцятка»

Інтернет10 ГБ
Дзвінки на lifecellБезліміт
Дзвінки на міські та інші мобільні номери по Україні100 хв
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)Безліміт
Вартість140 грн/4 тижні

Корисні коди USSD
Підключення та управління послугою «Тарифна підписка»*490#
Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні*700#
Управління пакетом послуг на 1 день*103#

Пакет послуг на 1 день
Якщо: сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо: 10 грн ≤ сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо: сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація

Стандартна тарификація
Стандартна тарифікація застосовується, якщо:
  • не сплачено вартість пакету послуг на 4 тижні;
  • вичерпався обсяг окремої послуги в рамках пакету послуг на 4 тижні до закінчення періоду його дії.
  • при користуванні послугами за межами регіону дії 4-тижневого пакету послуг по закінченню того дня, коли було здійснено останній вихідний дзвінок у межах території дії 4-тижневого пакету послуг.
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)2 грн/хв
SMS по Україні10 SMS за 5 грн в день користування

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ / 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж днябезліміт 2.5G

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033 грн).

Нараховується пакет з 10 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 11-ої SMS за добу або у випадку, якщо на рахунку менше 5 грн вартість становитиме 2 грн за кожне SMS.

Інші умови тарифного плану
Безлімітне користування соцмережами (Facebook, Instagram, Twitter) надаватиметься виключно за умови використання офіційних додатків, веб-браузерів.

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. У випадку, якщо на момент переадресації дзвінка в поточний день у вас не було вихідних подій у регіоні дії пакету послуг тарифного плану, то вартість переадресованих дзвінків буде рахуватися як поза зоною дії пакету послуг тарифного плану. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 08.03.2023 р.

Дата введення тарифного плану в дію — 16.09.2019 р.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
 
Причина: Зміни з 03.05.2023
Останнє редагування:
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
А в цьому тп є розриви інтернет-сесій через певні інтервали часу, для прикладу, такі, як в КС - кожну годину, або кожні 3 год?
І чи, взагалі, в Лайфі є таке явище, як примусові розриви інтернет-сесій через інтервали часу?
нет
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
А в цьому тп є розриви інтернет-сесій через певні інтервали часу, для прикладу, такі, як в КС - кожну годину, або кожні 3 год?
І чи, взагалі, в Лайфі є таке явище, як примусові розриви інтернет-сесій через інтервали часу?
неделями не рвет сессию, лично проверено
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Цікава ситуація: сьогодні придбав старпак "Залізна двадцятка" (вже четвертий, на всю сім'ю, на днях почнемо юзати). У всіх кіосках із пресою, де я був, він щез, в Алло також "двадцяток" не мають. Думаю, сходжу в СЦ Лайфселл (у м. Тернопіль, в центрі біля арки, де поліція, хто знає). Заходжу, дивлюся – на прилавках немає. Тоді вже "на пропало", не сподіваючись на позитивну відповідь, питаю співробітника, чи є в них старпаки "Залізна двадцятка"... І тут починається найцікавіше! Він каже, що так, 50 грн., після чого витягує з-під прилавку таку стопочку пластикових холдерів, штук з 10 (без картонної упаковки!) і дає мені в руки: мовляв, вибирайте номер. Холдери з заліпленими пін- та пак-кодами (тобто карточки не активовані), і серед номерів є такі, що відрізняються лише однією цифрою (що вказує на те, що їх програмували на цей тариф разом). Приглянувся мені непоганий нумерочок формату 0Z3 XYZ 03 23, беру. Питаю, чому 50 грн. Співробітник самозадоволено відповідає, що включено перший пакет послуг, на що я йому: так зрозуміло, я такий недавно брав за 30, а чому тепер 50? На що від відповідає, що, мовляв, з 1 числа вже 50! Тоді я беру, і, думаю, вже фіг з ним: номер досить красивий (що рідкість для залишків "двадцятки", особливо тепер, коли, можливо, ще десь і вдасться надибати такий старпак із будь-яким рандомним номером, і то не факт). Вже навіть якщо той хлопчина з Лайфселл і вирішив нелегально підзаробити, то він ті свої 20 грн заслужив 😂 А, може, це вже і справді Лайфселл офіційно продає старпаки із цим ТП за 50 грн, і хлопчина не збрехав – хто його знає))
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
rvk220
Був я там минулого тижня. Це не працівник Лайфу. Це - дилер. Тому, він заробляє, як собі хоче. Я міняв сімку 3Ж на 4Ж, заплатив за заміну 50 грн. Я також питав про 20-и. Він сказав, що вже майже нема, допродує залишки. З Жарою - така ж ситуація.
 
Реєстрація
19.04.16
Місто
Рівне
Телефон
LG G3s (D724)
Цікава ситуація: сьогодні придбав старпак "Залізна двадцятка" (вже четвертий, на всю сім'ю, на днях почнемо юзати). У всіх кіосках із пресою, де я був, він щез, в Алло також "двадцяток" не мають. Думаю, сходжу в СЦ Лайфселл (у м. Тернопіль, в центрі біля арки, де поліція, хто знає). Заходжу, дивлюся – на прилавках немає. Тоді вже "на пропало", не сподіваючись на позитивну відповідь, питаю співробітника, чи є в них старпаки "Залізна двадцятка"... І тут починається найцікавіше! Він каже, що так, 50 грн., після чого витягує з-під прилавку таку стопочку пластикових холдерів, штук з 10 (без картонної упаковки!) і дає мені в руки: мовляв, вибирайте номер. Холдери з заліпленими пін- та пак-кодами (тобто карточки не активовані), і серед номерів є такі, що відрізняються лише однією цифрою (що вказує на те, що їх програмували на цей тариф разом). Приглянувся мені непоганий нумерочок формату 0Z3 XYZ 03 23, беру. Питаю, чому 50 грн. Співробітник самозадоволено відповідає, що включено перший пакет послуг, на що я йому: так зрозуміло, я такий недавно брав за 30, а чому тепер 50? На що від відповідає, що, мовляв, з 1 числа вже 50! Тоді я беру, і, думаю, вже фіг з ним: номер досить красивий (що рідкість для залишків "двадцятки", особливо тепер, коли, можливо, ще десь і вдасться надибати такий старпак із будь-яким рандомним номером, і то не факт). Вже навіть якщо той хлопчина з Лайфселл і вирішив нелегально підзаробити, то він ті свої 20 грн заслужив 😂 А, може, це вже і справді Лайфселл офіційно продає старпаки із цим ТП за 50 грн, і хлопчина не збрехав – хто його знає))
В нього просто вже закінчились усі стартові з тарифом Двадцятка, того він переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820# і вже після того поповнює на 25 грн. для зняття абонплати. У вас ще мало залишитися 5 грн. на рахунку.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820#
Знаю про цю фішку, але в моєму випадку – ні, тому що холдер цілий і сімка не активована. Скоріше він повідкривав тих з 10 старпаків з двадцяткою, які останні залишились, повитягував холдери з сімками (картонні упаковки забрав, щоб покупці не побачили, що старпак мав продаватись за 30 грн, а не за 50), і на кожному стартовому наварив по 20 грн. Чисто моє припущення.
IMG_20200315_234812.jpg
З Жарою - така ж ситуація.
Тут це, правда, оффтоп, але, що стосується Інтернет Жари, то в Тернополі по кіосках із пресою вона ще є майже всюди і за 70 грн. А от у Львові пару днів тому дивився в кількох точках, і її не бачив (напевно, швидше розібрали через більший ажіотаж, який пояснюється відсутністю регіональних тарифів).
 
Останнє редагування:
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820#
Знаю про цю фішку, але в моєму випадку – ні, тому що холдер цілий і сімка не активована. Скоріше він повідкривав тих з 10 старпаків з двадцяткою, які останні залишились, повитягував холдери з сімками (картонні упаковки забрав, щоб покупці не побачили, що старпак мав продаватись за 30 грн, а не за 50), і на кожному стартовому наварив по 20 грн. Чисто моє припущення.
Переглянути вкладення 28608
З Жарою - така ж ситуація.
Тут це, правда, оффтоп, але, що стосується Інтернет Жари, то в Тернополі по кіосках із пресою вона ще є майже всюди і за 70 грн. А от у Львові пару днів тому дивився в кількох точках, і її не бачив (напевно, швидше розібрали через більший ажіотаж, який пояснюється відсутністю регіональних тарифів).
Штрих-код забыли зарисовать, он считывается и распознается любым сканером со смартфона )))
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Цікава ситуація: сьогодні придбав старпак "Залізна двадцятка" (вже четвертий, на всю сім'ю, на днях почнемо юзати). У всіх кіосках із пресою, де я був, він щез, в Алло також "двадцяток" не мають. Думаю, сходжу в СЦ Лайфселл (у м. Тернопіль, в центрі біля арки, де поліція, хто знає). Заходжу, дивлюся – на прилавках немає. Тоді вже "на пропало", не сподіваючись на позитивну відповідь, питаю співробітника, чи є в них старпаки "Залізна двадцятка"... І тут починається найцікавіше! Він каже, що так, 50 грн., після чого витягує з-під прилавку таку стопочку пластикових холдерів, штук з 10 (без картонної упаковки!) і дає мені в руки: мовляв, вибирайте номер. Холдери з заліпленими пін- та пак-кодами (тобто карточки не активовані), і серед номерів є такі, що відрізняються лише однією цифрою (що вказує на те, що їх програмували на цей тариф разом). Приглянувся мені непоганий нумерочок формату 0Z3 XYZ 03 23, беру. Питаю, чому 50 грн. Співробітник самозадоволено відповідає, що включено перший пакет послуг, на що я йому: так зрозуміло, я такий недавно брав за 30, а чому тепер 50? На що від відповідає, що, мовляв, з 1 числа вже 50! Тоді я беру, і, думаю, вже фіг з ним: номер досить красивий (що рідкість для залишків "двадцятки", особливо тепер, коли, можливо, ще десь і вдасться надибати такий старпак із будь-яким рандомним номером, і то не факт). Вже навіть якщо той хлопчина з Лайфселл і вирішив нелегально підзаробити, то він ті свої 20 грн заслужив 😂 А, може, це вже і справді Лайфселл офіційно продає старпаки із цим ТП за 50 грн, і хлопчина не збрехав – хто його знає))
В нього просто вже закінчились усі стартові з тарифом Двадцятка, того він переходить на цей тариф (поки ще є можливість) з стартового Універсальний за 25 грн. за комбінацією *820# і вже після того поповнює на 25 грн. для зняття абонплати. У вас ще мало залишитися 5 грн. на рахунку.

вряд ли он будет пополнять его для покупателя за свой счёт.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А в цьому тп інтернет за межами регіону дії, після 0 год дійсно блокується? Хтось перевіряв?
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
А в цьому тп інтернет за межами регіону дії, після 0 год дійсно блокується? Хтось перевіряв?
Наступної доби доступ в інтернет блокується, поновлюється лише після вихідного дзвінка в межах території дії тарифу.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Наступної доби доступ в інтернет блокується, поновлюється лише після вихідного дзвінка в межах території дії тарифу.
Перевіряв?
А якщо в межах території дії тарифу встановити переадресацію на біп, після цього виїхати за межі території дії тарифу а кілька днів, і там не здійснювати і не приймати жодних дзвінків, а лише користуватись біпом, то інтернет блокується? Тобто, оператор, все-одно, визначить, що сімка поза межами території дії тарифу?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Наступної доби доступ в інтернет блокується, поновлюється лише після вихідного дзвінка в межах території дії тарифу.
Перевіряв?
А якщо в межах території дії тарифу встановити переадресацію на біп, після цього виїхати за межі території дії тарифу а кілька днів, і там не здійснювати і не приймати жодних дзвінків, а лише користуватись біпом, то інтернет блокується? Тобто, оператор, все-одно, визначить, що сімка поза межами території дії тарифу?

Бип не позволит звонить из пакетных уже на следующий день без исходящего звонка в домашнем регионе. Естественно, что «домашнести» он тоже не добавит.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Бип не позволит звонить из пакетных уже на следующий день без исходящего звонка в домашнем регионе. Естественно, что «домашнести» он тоже не добавит.
Та я вже раніше писав про це кілька разів: в мене дозволяє. Достатньо лише, щоб сума на рахунку була більшою, ніж вартість вихідного дзвінка 1 хв на ворогів, і бере з пакетних (з сімки не дзвоню, бо вона в модемі). Може в когось по-іншому, але в мене так є. Але мене не цікавлять дзвінки, тому я питав не про дзвінки, а про інтернет. Цікавить відповідь на питання, яке я давав вище.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Погоджуюсь із @Mathias, правду каже. Але:
*** Hidden text: cannot be quoted. ***
Я вже написав кілька разів, що в мене не так, як у вас. Перевірено. Тому, накрутки трафіку не цікавлять. Цікавить пакетний трафік, і чи хтось перевіряв на практиці роботу пакетного інтернету за межами регіону дії. Ситуація описана кількома дописами вище. Цікавить відповідь лише на питання, яке описане в тій сиуації.
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
Бип не позволит звонить из пакетных уже на следующий день без исходящего звонка в домашнем регионе. Естественно, что «домашнести» он тоже не добавит.
Та я вже раніше писав про це кілька разів: в мене дозволяє. Достатньо лише, щоб сума на рахунку була більшою, ніж вартість вихідного дзвінка 1 хв на ворогів, і бере з пакетних (з сімки не дзвоню, бо вона в модемі). Може в когось по-іншому, але в мене так є. Але мене не цікавлять дзвінки, тому я питав не про дзвінки, а про інтернет. Цікавить відповідь на питання, яке я давав вище.
А модем з сімкою де знаходиться? В регіоні чи поза?
Post automatically merged:

Наступної доби доступ в інтернет блокується, поновлюється лише після вихідного дзвінка в межах території дії тарифу.
Перевіряв?
А якщо в межах території дії тарифу встановити переадресацію на біп, після цього виїхати за межі території дії тарифу а кілька днів, і там не здійснювати і не приймати жодних дзвінків, а лише користуватись біпом, то інтернет блокується? Тобто, оператор, все-одно, визначить, що сімка поза межами території дії тарифу?
Типу так, перевіряв.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
А модем з сімкою де знаходиться? В регіоні чи поза?
В зоні. Але ніколи не дзвонить. От тому й виникло питання, бо в умовах пишуть, що для підтвердження місця знаходження треба здійснювати дзвінок в зоні.
Post automatically merged:

Типу так, перевіряв.
Перевіряв, так як я описував? Тобто, встановив переадресацію вхідних дзвінків на біп в зоні дії тп, і поза нею не здійснював ні вхідних, ні вихідних дзвінків, а користувався лише біпом?
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
А модем з сімкою де знаходиться? В регіоні чи поза?
В зоні. Але ніколи не дзвонить. От тому й виникло питання, бо в умовах пишуть, що для підтвердження місця знаходження треба здійснювати дзвінок в зоні.
Post automatically merged:

Типу так, перевіряв.
Перевіряв, так як я описував? Тобто, встановив переадресацію вхідних дзвінків на біп в зоні дії тп, і поза нею не здійснював ні вхідних, ні вихідних дзвінків, а користувався лише біпом?
Скоріше за все ваш тест успішний саме через те, що сімка фізично ніколи не підключалася до "чужої" бази. Вона постійно генерує трафік в межах зони дії тарифу.
Припускаю що в момент підключення до бази за межами регіону запускається зворотній відлік до заборони пакетних послуг, перервати цю заборону може тільки вихідний дзвінок в межах покриття "дозволеного" переліку баз на території тарифу, просто підключення до них не запускає такої команди.

BIP Out не тестував, не було такої потреби. Сам тариф підключав виключно для перевірки роботи послуг в телефоні при переміщенні in/out, і для визначення меж регіону тарифу та можливих відхилень. Було цікаво виявити дозволені бази там де їх не мало бути, цього мені не вдалося)) На відміну від старих регіональних тарифів з ширшою зоною покриття.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
От, ще мене цікавить одна ситуація. Маю родича, в нього тп Залізна двадцятка. Він планує після карантину на кілька місяців\років поїхати за кордон. Тому виникло питання, як користуватися біпом по домашніх тарифах. Тобто, вийняти сімку з телефона в зоні дії тарифу, і більше ніде не включати її, щоб сімка не вхопилась за чужі бази. Чи проканає таке? Біп буде по домашніх тарифах?
Post automatically merged:

Припускаю що в момент підключення до бази за межами регіону запускається зворотній відлік до заборони пакетних послуг, перервати цю заборону може тільки вихідний дзвінок в межах покриття "дозволеного" переліку баз на території тарифу, просто підключення до них не запускає такої команди.
А чи запускає цей зворотній відлік просте підключення до чужої бази, чи, таки, зворотній відлік запускається лише шляхом прийняття\здійснення телефонного дзвінка?
 
Зверху