Тариф передплати «Залізна Двадцятка» (2019) (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Залізна Двадцятка»

Інтернет10 ГБ
Дзвінки на lifecellБезліміт
Дзвінки на міські та інші мобільні номери по Україні100 хв
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)Безліміт
Вартість140 грн/4 тижні

Корисні коди USSD
Підключення та управління послугою «Тарифна підписка»*490#
Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні*700#
Управління пакетом послуг на 1 день*103#

Пакет послуг на 1 день
Якщо: сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо: 10 грн ≤ сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо: сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація

Стандартна тарификація
Стандартна тарифікація застосовується, якщо:
  • не сплачено вартість пакету послуг на 4 тижні;
  • вичерпався обсяг окремої послуги в рамках пакету послуг на 4 тижні до закінчення періоду його дії.
  • при користуванні послугами за межами регіону дії 4-тижневого пакету послуг по закінченню того дня, коли було здійснено останній вихідний дзвінок у межах території дії 4-тижневого пакету послуг.
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)2 грн/хв
SMS по Україні10 SMS за 5 грн в день користування

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн500 МБ / 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн250 МБ / 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн1 МБ / 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж днябезліміт 2.5G

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,033 грн).

Нараховується пакет з 10 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 11-ої SMS за добу або у випадку, якщо на рахунку менше 5 грн вартість становитиме 2 грн за кожне SMS.

Інші умови тарифного плану
Безлімітне користування соцмережами (Facebook, Instagram, Twitter) надаватиметься виключно за умови використання офіційних додатків, веб-браузерів.

Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про електронні комунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. У випадку, якщо на момент переадресації дзвінка в поточний день у вас не було вихідних подій у регіоні дії пакету послуг тарифного плану, то вартість переадресованих дзвінків буде рахуватися як поза зоною дії пакету послуг тарифного плану. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 1 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 08.03.2023 р.

Дата введення тарифного плану в дію — 16.09.2019 р.

Зверніть увагу! Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».
 
Причина: Зміни з 03.05.2023
Останнє редагування:
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
На сайте при выборе любого другого района и города в областях, где находятся города входящие в территорию тарифа, есть информация о тарифе. В описании тарифа информация о расширении не изменилась.

Кто может проверить, работают ли условия в районах и городах соседствуюющих с админграницами городов из списка? Важно.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Чи є шанс, що з часом перехід буде безкоштовний?
Скоріше є значно більший шанс, що перехід у цей тариф стане недоступним взагалі (адже, відповідно до умов, він не є доступним для переходу існуючим абонентам). Тобто це спеціальна пропозиція. Так що якщо потрібна "Залізна двадцятка" на цьому конкретному номері – варто перейти зараз, поки пропонують.
 
Реєстрація
14.04.20
Місто
Кам'яний Міст
Пропонують перехід на тариф за 50 гривень.
Чи є шанс, що з часом перехід буде безкоштовний?
Яким чином пропонують? SMS? На якому тарифі є така пропозиція?
Имя:
Номер: lifecell
Содержание:
Зустрічайте суперекономний тариф «Залізна Двадцятка». За 20 грн на 4 тижні отримуйте: безліміт на lifecell, 100 хв на міські та інші мобільні номери по Україні, 10 ГБ, безліміт на Facebook, Instagram, Twitter. Перехід 50 грн. Наберіть *440*1# до 24.05.2020 включно.

ТП "Дзвінки за кордон".
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Народ, а тут є можливість замовити пакет біп-аут хвилин, без сплати місячної абонки?
 

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Народ, а тут є можливість замовити пакет біп-аут хвилин, без сплати місячної абонки?

Нет, абонка меньше чем стоимость самого минимального пакета, а паузы абонплаты у ЛС нет.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Народ, а тут є можливість замовити пакет біп-аут хвилин, без сплати місячної абонки?
Можна поповнити на 2 грн і дочекатись їх зняття за пекет послуг на день, після чого поповнити на потрібну суму і замовити пакет хвилин біп аут. Зняття денної абонплати повинно бути підключене (перевірка/відключення/підключення – *103#. По замовчуванню підключене).
 

Вкладення

  • IMG_20200523_134431.jpg
    IMG_20200523_134431.jpg
    161.2 КБ · Перегляди: 18
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Можна поповнити на 2 грн і дочекатись їх зняття за пекет послуг на день, після чого поповнити на потрібну суму і замовити пакет хвилин біп аут. Зняття денної абонплати повинно бути підключене (перевірка/відключення/підключення – *103#. По замовчуванню підключене).
О, дякую, корисна інформація. Лозєйка знайшлася.)))
Тільки я там відкдючив зняття деннюї абонки, тому треба буде в червні не забути включити.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@rvk220, ні! При наступному поповненні оплатиться "місячний" пакет за мінусом денної ап. Я так влетів вже раз, тариф Іжо, наприкінці квітня.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
ні! При наступному поповненні оплатиться "місячний" пакет за мінусом денної ап.
Навіть якщо наступне поповнення відбулося в той день, за який оплачений "пакет послуг на 1 день"?
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
ні! При наступному поповненні оплатиться "місячний" пакет за мінусом денної ап.
Навіть якщо наступне поповнення відбулося в той день, за який оплачений "пакет послуг на 1 день"?
Саме так! Тут регламент київстару не працює. Не знаю, чи так тепер працює в усіх тарифах, але у вказаному випадку так було. При чому при оплаті денної ап від разу прийшла смс: поповніть ще на стільки-то і буде вам "місяць".
Так що будьте уважні і обережні, як завжди.
 
Причина: Додав коментар
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Сьогодні мені прийшла смс від Лайфселл, що я нібито залишив домашній регіон. Думаю, з чого би то? Ходив звичними місцями біля дому, до адміністративної межі міста не близько (вул. Наливайка, м. Тернопіль) – навряд чи могло спіймати сигнал із "ворожої" БСки. Жодного разу раніше нічого такого не відбувалось, хоч тими ж місцями ходив сотні разів. Напевно, глюк)
 

Вкладення

  • Screenshot_2020-06-05-23-17-09-625_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2020-06-05-23-17-09-625_com.android.mms.jpg
    361.3 КБ · Перегляди: 40
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Сьогодні мені прийшла смс від Лайфселл, що я нібито залишив домашній регіон. Думаю, з чого би то? Ходив звичними місцями біля дому, до адміністративної межі міста не близько (вул. Наливайка, м. Тернопіль) – навряд чи могло спіймати сигнал із "ворожої" БСки. Жодного разу раніше нічого такого не відбувалось, хоч тими ж місцями ходив сотні разів. Напевно, глюк)
Як варіант - сигнал прилетів з-за меж міста, з Пронятина, або з Кутківців, через став долетів. ІМХО. Ну, або з Білої, хоча це менш вірогідно ...
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Сьогодні мені прийшла смс від Лайфселл, що я нібито залишив домашній регіон. Думаю, з чого би то? Ходив звичними місцями біля дому, до адміністративної межі міста не близько (вул. Наливайка, м. Тернопіль) – навряд чи могло спіймати сигнал із "ворожої" БСки. Жодного разу раніше нічого такого не відбувалось, хоч тими ж місцями ходив сотні разів. Напевно, глюк)
У меня когда подключил тоже региональный ТП десятка, случалось не раз
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Корисна інформація. Хто захоче підключати Залізну двадцятку з Універсального через *820#, перше поповнення має бути мінімум на 25 гривень – інакше не буде знято блок вхідних смс! Сьогодні я про це дізнався від працівника магазину Лайфселл (коли попідключав родині вказаним методом цей ТП із трьох Універсальних). Я відповів, що знаю, наче поповнення на суму першої абонки для зняття блоку вхідних смс достатньо, але він уточнив, що, крім того, ця сума має бути не меншою за 25 грн, і що він стикався з таким при роботі із багатьма клієнтами, і інформація достовірна. Однак це не стосується сімок, отриманих по MNP, а лише Універсальних стартових пакетів.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
rvk220, подключал этот тариф через универсальный стартовый пакет. Никакие первые пополнения не совершал. Получается, что кому как повезёт :)
 

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
как строго там границы регионов считаются? получится ли пользоваться тарифом в селе в 5 км от города который в списке на сайте лайфселл? или в другом городе который в 10 км?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
как строго там границы регионов считаются? получится ли пользоваться тарифом в селе в 5 км от города который в списке на сайте лайфселл? или в другом городе который в 10 км?
По БС рахуються. В нас є райони міста які рахуються за ним. А так зазвичай 2-3 км... Далекобійних 900 в лайфа майже нема
 
Зверху