Тарифи передплати «Без меж 2019» (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

Тариф
Без меж lite+
(регіональний)
Абонплата75 грн/4 тижні75 грн175 грн75 грн
Мобільний Інтернет1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
15000 МБ
+5000 МБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні75 хв75 хв100 хв +100 хв з Суперсилою100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання5 грн/3 хв
(у всіх тарифах)
Мобільний інтернет після використання мегабайтів10 грн/пакет 100 МБ
(у всіх тарифах)
SMS по Україні, пакети 10 SMS5 грн/пакет
(у всіх тарифах)
Держава в смартфоніВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
 
Причина: Зміни з 11.12.2023
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
Чи є якась спеціальна схема для підключення по наявній пропозиції "Без Меж Lite +"?
Бо в МКС запропонували безкоштовно перейти зі знижкою 50% на перший місяць. Я погодився. Прийшла смс, що недостатньо коштів для переходу, поповніть впродовж шести днів. Я поповнюю на 20 грн. Вони списують, майже миттєво, 10 грн. на денний пакет по діючому тарифу. Та в МКС зникає запропонований тариф з написом "підключаємо".
Це що? Урвали двадцятку з лоха, та й по всьому?
Не надо было пополнять :(
Схема такая, что после получения спецпредложения, рассказать тут и спросить как и что подключать и нужно ли пополнять или нет.
Потом тут насоветуют что-то за пару дней зададут уточняющие вопросы и дадут вам инструкцию, как подключить, чтобы всё сработало :)
 
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
Necromance, справа в тому, що я раніше, коли переходив з тарифу на тариф, просто натискав кнопку "підключити" і все відбувалося. Тому навіть не замислювався, що це можна якось не правильно зробити.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Samsung s24 ultra
Похоже на сбой биллинга. Но сейчас такой период у оператора. Не знаю, можно ли что-то доказать в такое время!
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
mentor, пердоболы потом могу сказать, что
" пополняться надо было на полную сумму АП, а списало бы только 50%. Так ішо ви нам ні пазванілі? "
Т.к. это никто уже и не проверить, и наказать никак, то брехать можно всьошоугодно.
Post automatically merged:

Necromance, это оптимистичный сценарий для 2020. Сейчас никто ни в чем не может быть уверен.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.12.10
Місто
Амбер
Necromance, справа в тому, що я раніше, коли переходив з тарифу на тариф, просто натискав кнопку "підключити" і все відбувалося. Тому навіть не замислювався, що це можна якось не правильно зробити.
тут раньше форумчанин рассказывал, что было ему предложение бесплатно перейти и без первой абонки.
Нужно было по 466 в разделе акции переходить.
А он по 477 в разделе замена тарифа перешел.
Тоже бесплатно, но первую абонку ему бесплатно не дали. Котики сказали, что ничего не могут сделать.
А если бы тут спросил, получил бы 4 недели бесплатно :)
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
12.03.16
Місто
Маріуполь -> Рівне
Телефон
Motorola Edge 40
А если бы тут спросил, получил бы 4 недели бесплатно :)
З чого б це?

Necromance, я побачив пропозицію через додаток Мій Київстар, там і переходив. Та ніхто мені не пропонував безкоштовні 4 тижні, тільки безкоштовний перехід та знижка 50% на перші чотири тижні. Можливості телефонувати, ані на 466, ані на 477, не маю, бо зараз знаходжусь в Італії.

На зараз, перехід не відбувся, пропозиції більше немає. Київстар двадцятку з мене зрубав і радий. Грошей більше не отримають, довбні.
 
Останнє редагування:

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
На зараз, перехід не відбувся, пропозиції більше немає.
А больше, быть и не должно, после подключения предложения.
Кс ожидает (6 дней) от вас оплаты 50% абонки нового тарифа, и потом только произойдет переход.
То что снята ежедневная абонплата, или то что не додумались включить паузу абонплаты - только ваши проблемы.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Чому ж в кабінеті зникла пропозиція з написом "підключаємо"?
Я вам тогда второй раз объясню.
После подключения акции - тарифа или бонусов, эта акция исчезает.
А зачем она ? Она не нужна, правильно ? Она же уже подключена.
Кс ждет от вас абонплаты, по условия акции, 50 %.
 
Реєстрація
28.12.16
Місто
Ирпень
Тариф "Без границ lite" пополнил на 1 грн и ночью не снимается абонплата дневная, деньги на счету остались, почему так?
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Тариф "Без границ lite" пополнил на 1 грн и ночью не снимается абонплата дневная, деньги на счету остались, почему так?
Зарезервувало 1грн під інтернет.
За 10-15хв до 00:00 перевести телефон в 2g/3g, перезагрузити, і лягати спати)
 
Реєстрація
12.04.10
Місто
Киев
Тариф "Без границ lite" пополнил на 1 грн и ночью не снимается абонплата дневная, деньги на счету остались, почему так?
Про перевести телефон в 3G правильна порада, але зараз у них через новий білінг якийсь збій і гривну не списують за деякими номерами.
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Alloe, та даже при некоторых правильных действиях срок номера не продлевается, в то же время неправильные действия - наоборот.
И на разных тарифах по-разному. Прекрасное время перемен. Нет методичек по читкодам, полная свобода творчества.
 
Зверху