Тарифи передплати «Без меж 2019» (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

Тариф
Без меж lite+
(регіональний)
Абонплата75 грн/4 тижні75 грн175 грн75 грн
Мобільний Інтернет1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
15000 МБ
+5000 МБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні75 хв75 хв100 хв +100 хв з Суперсилою100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання5 грн/3 хв
(у всіх тарифах)
Мобільний інтернет після використання мегабайтів10 грн/пакет 100 МБ
(у всіх тарифах)
SMS по Україні, пакети 10 SMS5 грн/пакет
(у всіх тарифах)
Держава в смартфоніВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
 
Причина: Зміни з 11.12.2023
Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Реєстрація
13.09.17
Місто
Днепр
Подскажите, я так понял сейчас предлагает тариф без границ lite за 50 вместо киевстар онлайн 2019 за 35 после того как 4 месяца не платил абонплату? Или за 35 как-то можно получить?
 
Реєстрація
22.08.16
Місто
Киев , Деснянский район
Телефон
6s+ 2/32
Подскажите, я так понял сейчас предлагает тариф без границ lite за 50 вместо киевстар онлайн 2019 за 35 после того как 4 месяца не платил абонплату? Или за 35 как-то можно получить?
только купить новый номер тут в маркете с тарифом онлайн 2019,перейти уже нельзя
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Подскажите, я так понял сейчас предлагает тариф без границ lite за 50 вместо киевстар онлайн 2019 за 35 после того как 4 месяца не платил абонплату? Или за 35 как-то можно получить?
4 місяці маловато буде, раніш на 35 було достатньо, якщо є можливість не поповнюй далі, потім на 466 буде пропозиція за 35, не в мкс, хоча можеш перевірити що пропонують зараз на 466.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Не помню как я это делал, но выводил на карту. Было это в ноябре прошлого года.
Де там така опція? бачу тільки переказ на інший номер
З мобільного на платіжну картку можна вивести кошти хіба через Смарт гроші Київстар.
Post automatically merged:

4 місяці маловато буде, раніш на 35 було достатньо, якщо є можливість не поповнюй далі, потім на 466 буде пропозиція за 35, не в мкс, хоча можеш перевірити що пропонують зараз на 466.
За 35 грн/4тижні актуальних пропозицій немає: тариф Київстар Онлайн 2019 вже архівний. Зараз є за 100 та 50 (Без меж Онлайн та Без меж Лайт), і є за 30 (Дзвінки без меж). Але Дзвінки без меж можна отримати хіба за умови голодування 6+ місяців (принаймні я на одному з номерів підключив цей тариф у кінці березня. Номер голодував більше року). І то в МКС він не відображається: його наявність серед доступних треба перевіряти в голосовому меню 477.
 
Останнє редагування:

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
То ясен пень що вони архівні і їх не пропонують, мені пройшло ще за 4 місяці непроплати абонки.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Дзвінки без меж можна отримати хіба за умови голодування 6+ місяців
Не факт, вывел номер из корпы, меньше четырех месяцев голодовки (ни копейки денег на припейде номер не получил) и уже предложили переход на Звонки. Короче - random. Или выдают приглашения порционно, типа - "приказ из главного офиса, показатели ухудшились, всем, кто не пополняется больше трех месяцев предложить Звонки" - и присылают приглашения номерам, которые до этого голодали от трех месяцев до года.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Никто никому никаких приглашений уже не присылает на тариф за 30,с мая месяца условия ужесточились в плане голода по месяцам на тарифы удержания!
Может, я не так выразился - появляется предложение для перехода (в системе Мой КС и/или по 477). Но смысл тот же - мой пример по свежему, этого месяца предложению, номер с марта на припейде.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Kritik, Никто никому никаких приглашений уже не присылает на тариф за 30,с мая месяца условия ужесточились в плане голода по месяцам на тарифы удержания!
Все там присилається, потрібно терпляче чекати, а не панікувати.
 

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
От цікавий ти, де я тобі візьму його коли маю 1кс, напишу обов"язково так як в швагра стоїть номер на голодовці коли переведуть,(дав йому свій білайн в оренду на покористуватись на ньому кс дзвінки) по підрахункам місяця 2 ще треба чекати, що і робимо.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Щоб надійшла пропозиція на "Без меж лайт +" (регіональний), то треба тільки довго голодувати чи є інші варіанти?
Якщо спробувати "шантаж" - зареєструвати номер і подати заявку по MNP на перехід до іншого оператора, то пропозиції на спецтарифи надійдуть чи спокійно відпустять до конкурентів?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Щоб надійшла пропозиція на "Без меж лайт +" (регіональний), то треба тільки довго голодувати чи є інші варіанти?
Якщо спробувати "шантаж" - зареєструвати номер і подати заявку по MNP на перехід до іншого оператора, то пропозиції на спецтарифи надійдуть чи спокійно відпустять до конкурентів?
Спокойно отпустят, это же не Vodafone
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Rom1x, який тариф Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
 

Rom1x

Внештатный приколист
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Що Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
Подал заявку, сказал мол тарифы унылые и дорогие, хочу на другой "провайдер". Мне парень сказал, ну можем вам предложить тариф за 50 грн, вас устроит 50 грн ? Я сказал да, заявку отменили. Всё.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Що Вам запропонували? Як відбувся процес? Номер перед цим довго був на голодуванні?
Подал заявку, сказал мол тарифы унылые и дорогие, хочу на другой "провайдер". Мне парень сказал, ну можем вам предложить тариф за 50 грн, вас устроит 50 грн ? Я сказал да, заявку отменили. Всё.
Заявку через сайт чи через магазин? На який день передзвонили з пропозицією?
 
Зверху