Тарифи Київстар для фізичних осіб

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Інформація у шапці актуальна станом на 01.12.2023
Актуальні тарифи Київстар

Загальнодоступні:
За спецпропозицією:


Тарифи "Все Разом" (fmc)

Архівні тарифи: prp / mmc / fmc / Оф.сайт
 
Останнє редагування:
Реєстрація
17.07.20
Місто
Kyiv
Да, вот только это запрещено, по инструкциям. Должны проработать возражения, оставить заявку на "отключение", затем перезвонят "типо отключать" а по правде, договориться.
Ничего не запрещено, не пишите ересь. В прошлом месяце делал разъединение: написал оператору в чат, он спросил причину отключения ДИ и в течении часа разъединение было выполнено и тариф был изменён. На следующий день позвонили, просили вернуться, я отказался.
Все зависит от причины, если вы уезжаете жить в места, где интернета нет, отключат.
 
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
где интернета нет, отключат
почему столько дизлайков? Действительно, если информировать Киевстар о переезде и там нет их ДИ то работает без проблем. Все индивидуально и зависит от местности ДИ
 
Реєстрація
17.07.20
Місто
Kyiv
где интернета нет, отключат
почему столько дизлайков? Действительно, если информировать Киевстар о переезде и там нет их ДИ то работает без проблем. Все индивидуально и зависит от местности ДИ
Тарифы дешевле не предложили 😉.
 
Реєстрація
25.12.14
Місто
Украина,Хмельницкий
Телефон
Xiaomi Redmi
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
Все підключають. Передзвонили, запропонували знижку на 6 місяців або Профіт за 150. Кажу, не треба мені тут вкручувати, давайте Зручний за 125, у вас точно єсть. Вона така, що ж ви зразу не сказали, що ви свинорил із Червоного :)
 

Yuj

Реєстрація
22.01.19
Місто
Sumy
Все підключають. Передзвонили, запропонували знижку на 6 місяців або Профіт за 150. Кажу, не треба мені тут вкручувати, давайте Зручний за 125, у вас точно єсть. Вона така, що ж ви зразу не сказали, що ви свинорил із Червоного :)
Палево на каком слове происходит?
 
  • Like
Реакції: Alf
Реєстрація
13.09.17
Місто
Днепр
Подскажите какой сейчас самый выгодный тариф под безлимитный интернет? В идеале сим пару под него сделать.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Подскажите какой сейчас самый выгодный тариф под безлимитный интернет? В идеале сим пару под него сделать.
Будь-який тп + голодовка кілька місяців = інтернет без меж/інтернет без меж лайт (без місячної абонки).
А щоб не паритись із сімпарами, треба засвинорилити зразу 2 сімки з різними номерами.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
А які спецтарифи утримання пропонують контрактним абонентам? (У мене зараз Смарт+). Заявку зробив, чекаю дзвінка менеджера.
Дякую.
 
Реєстрація
13.09.17
Місто
Днепр
Будь-який тп + голодовка кілька місяців = інтернет без меж/інтернет без меж лайт (без місячної абонки).
А щоб не паритись із сімпарами, треба засвинорилити зразу 2 сімки з різними номерами.
Это киевстар? Я такой только у лайфа нахожу, а он региональный.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Так.
Я такой только у лайфа нахожу, а он региональный.
Я говорю про персональну пропозицію із безлімітним інтернетом на КС.
Я ж написав коротко. Бачу, треба все розжувати і в рот покласти.
Пояснюю: беремо будь-який тп КС, тримаємо його на голодному пайку (не поповнюємо) кілька місяців, після цього від КС приходить персональна пропозиція із безлімітним інтернетом на рік (причому, працює вона без сплати щомісячної абонки). А щоб не гратись із сімпарою, можна посадити на голодування дві сімкарти КС із будь-яким тарифом, і на обидвох отримати персональну пропозицію із безлімітним інтернетом.
 
Реєстрація
13.09.17
Місто
Днепр
Так.
Я такой только у лайфа нахожу, а он региональный.
Я говорю про персональну пропозицію із безлімітним інтернетом на КС.
Я ж написав коротко. Бачу, треба все розжувати і в рот покласти.
Пояснюю: беремо будь-який тп КС, тримаємо його на голодному пайку (не поповнюємо) кілька місяців, після цього від КС приходить персональна пропозиція із безлімітним інтернетом на рік (причому, працює вона без сплати щомісячної абонки). А щоб не гратись із сімпарою, можна посадити на голодування дві сімкарти КС із будь-яким тарифом, і на обидвох отримати персональну пропозицію із безлімітним інтернетом.
А сколько так не платить надо? Сам сижу на тарифе за 50грн, предложение приходило через 4 месяца. Не знал что можно еще безлимитный взять. Мне кажется легче купить у кого-то сим кто не пользуется долго, если найду. И сколько нужно заплатить чтобы год безлимита был?

Кстате, никто не знает, сейчас в телефоне тариф Онлайн без границ за 135. Подключил к нему сим-пару, вроде как сейчас она 50грн/мес стоит, но у меня не списалось и я не пойму почему. Просто я боюсь что может быть такое что я пополню на 135, за сим пару спишет, а на тариф не хватит и будет по 10 списывать в день.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
А які спецтарифи утримання пропонують контрактним абонентам? (У мене зараз Смарт+). Заявку зробив, чекаю дзвінка менеджера.
Дякую.
Нові зі знижкою на пів року, або на смарт+ знижку можуть дати якщо випросите.
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
А які спецтарифи утримання пропонують контрактним абонентам? (У мене зараз Смарт+). Заявку зробив, чекаю дзвінка менеджера.
Дякую.
Нові зі знижкою на пів року, або на смарт+ знижку можуть дати якщо випросите.
А що, для контрактників не існує на постійній основі якогось спецтарифу типу 'все разом зручний' ?
 
Реєстрація
17.07.20
Місто
Kyiv
А які спецтарифи утримання пропонують контрактним абонентам? (У мене зараз Смарт+). Заявку зробив, чекаю дзвінка менеджера.
Дякую.
Нові зі знижкою на пів року, або на смарт+ знижку можуть дати якщо випросите.
А що, для контрактників не існує на постійній основі якогось спецтарифу типу 'все разом зручний' ?
Есть, но там по механике перехода сложнее. Если будут перекидывать на дешевле, а это значит закрытый тариф. А если он закрытый, интернет домашний может отключиться и не подключаться.
P.S. Хотя нет, на контракте можно сделать за 100 грн, мобильный + интернет дом. ХМ, а я задумался)
В Вашем случае это перерегистрация номера на пользователя 60+ и тариф "Интернет для родителей".
P.S.S. на одного пенсионера вешается 2 номера.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
25.02.11
Місто
Ніжин
В Вашем случае это перерегистрация номера на пользователя 60+ и тариф "Интернет для родителей".
Або інваліда будь-якої групи, починаючи з третьої (тобто перша, друга, третя - за пенсійним посвідченням чи довідкою МСЕК), без вікових обмежень. Один контракт на одну людину з інвалідністю.
 
Зверху