Тарифи передплати «Без меж 2019» (для спецпропозиції) (архівні)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівні тарифи, їх не можна підключити.

Тариф
Без меж lite+
(регіональний)
Абонплата75 грн/4 тижні75 грн175 грн75 грн
Мобільний Інтернет1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
15000 МБ
+5000 МБ з Суперсилою
1 ГБ
+5 ГБ з Суперсилою
Дзвінки в мережі КиївстарБезлімБезлімБезлімБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні75 хв75 хв100 хв +100 хв з Суперсилою100 хв
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні після використання5 грн/3 хв
(у всіх тарифах)
Мобільний інтернет після використання мегабайтів10 грн/пакет 100 МБ
(у всіх тарифах)
SMS по Україні, пакети 10 SMS5 грн/пакет
(у всіх тарифах)
Держава в смартфоніВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
Знання без межВключено в тарифВключено в тарифВключено в тарифВключено в тариф
 
Причина: Зміни з 11.12.2023

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
1 сімка кс відео без меж 2 лайф єдиний з сос пакетами і гігами і щастя вам буде.
И почем такое щастя? Что за сос паекеты?
в лайфі 3 рази в місяць маєте можливість брати сос пакет тобто 100 хв з біпа на дзвінки. Дзвоните собі на іншу трубку і маєте за день 3 гб інтернету(акція +1 гіг за 30 хв дзвінка з біпа)
 
Реєстрація
28.12.16
Місто
Ирпень
в лайфі 3 рази в місяць маєте можливість брати сос пакет тобто 100 хв з біпа на дзвінки. Дзвоните собі на іншу трубку і маєте за день 3 гб інтернету(акція +1 гіг за 30 хв дзвінка з біпа)
Спасибо, не знал про такое, а в КС какая фишка? 3Гб на день или пока не потратишь на месяц можно?
 

ChesterUA

Заблокирован
Реєстрація
14.03.21
Місто
Тернопіль
в лайфі 3 рази в місяць маєте можливість брати сос пакет тобто 100 хв з біпа на дзвінки. Дзвоните собі на іншу трубку і маєте за день 3 гб інтернету(акція +1 гіг за 30 хв дзвінка з біпа)
Спасибо, не знал про такое, а в КС какая фишка? 3Гб на день или пока не потратишь на месяц можно?
3 гб на месяц. 3 дня и 9 гиг имеете
 
Реєстрація
17.10.20
Місто
г. Одесса
На тарифном плане "Без границ lite" на бонусном счете 43грн. и 7грн. на основном. Очередное снятие абонплата 29.04., срок жизни бонусных гривен заканчивается сегодня. Есть ли возможность каким то образом заказать внеочередное снятие абонплаты в этом тарифном плане?
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
На тарифном плане "Без границ lite" на бонусном счете 43грн. и 7грн. на основном. Очередное снятие абонплата 29.04., срок жизни бонусных гривен заканчивается сегодня. Есть ли возможность каким то образом заказать внеочередное снятие абонплаты в этом тарифном плане?
До 29, могут новые бонусы предложить. Попробуйте симку в другую звонилку переставить.
 

sav

Реєстрація
18.11.16
Місто
Харьков
Жаль. У Красного с этим всё таки проще(
А тут, ни бонусы не продлить, ни внеочередное снятие не заказать.
Я вообще в очередной раз в шоке от говностара,хотел заказать услугу 100 мин. на другие сети за 40гр., за бонусный баланс.Но оказывается их можно заказать только за живые деньги,просто капец!
 

P22

Реєстрація
05.11.08
Місто
Конотоп Сумской обл.
Телефон
Fire
Жаль. У Красного с этим всё таки проще(
А тут, ни бонусы не продлить, ни внеочередное снятие не заказать.
Я вообще в очередной раз в шоке от говностара,хотел заказать услугу 100 мин. на другие сети за 40гр., за бонусный баланс.Но оказывается их можно заказать только за живые деньги,просто капец!
Ну естессно, а что когда нибудь у КС то другому было?
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Я вообще в очередной раз в шоке от говностара,хотел заказать услугу
Ну чому надавач послуг повинен підлаштовуватись під споживача, втрачаючи кошти. Адже це право оператора зв'язку встановлювати умови оплати послуг. Не влаштовує - йди до іншого оператора, вибір є.
Я не саме за цей конкретний випадок, а взагалі.
Нехай мене забанять, але (мені здається) отакі люди і вибрали нам президентом зеленського.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Нехай мене базанять, але
Если написать заклинание в нужный день и удачном месте, то желание сбывается и никто не читает - было там дальше "але" или не было.
Аккуратней с магией🪄🧙‍♂️
 
Реєстрація
10.12.20
Місто
Рівне
Привіт, хочу перейти на тариф без меж лайт за 50. Наразі тариф завжди онлайн за 100.
За скільки часу приблизно приходить пропозиція безкоштовного переходу/безкоштовного переходу з включеним першим місяцем?
Уже дні 3 сімка київстара не поповнюється, заплатив абонплату на іншій сімці, тому часу є 3-4 тижні.
Встигне пропозиція прийти, чи ще й 2 місяць прийдеться іншою сімкою користуватися?
 

Historiker

Frischer Wind
Реєстрація
30.03.10
Місто
Salisbury, Ukraine.
polkirok, може бути по-різному. Наприклад, на одній сімці запропонували тариф через 4 місяці несплати місячної абонплати. Але дали не безкоштовний перший місяць, а знижку 50% на першу абонлату.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
хочу перейти на тариф без меж лайт за 50. Наразі тариф завжди онлайн за 100.
По данному вопросу есть соотв. тема, куда лучше перенести обсуждение и рассмотрение рекомендаций.;) https://red-forum.com/threads/Как-получить-спецпредложение-или-спецтариф-от-КС.32789/
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Уже дні 3 сімка київстара не поповнюється,

Но не во времена большого переезда на новые рельсы
 
Останнє редагування:
Зверху