Тарифи передплати «4G Smart» для спецпропозиції

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тарифи доступні для підключення тільки абонентам, які отримали спеціальну пропозицію.

Тариф4G Smart Light4G Smart XS4G Smart XS+4G Smart S+4G Smart M4G Smart XLДенні тарифи
Вартість пакету послуг на місяць80 грн100 грн120 грн170 грн195 грн350 грн15 грн/щодня
Мобільний Інтернет3 ГБ5 ГБ8 ГБ20 ГБ25 ГБ70 ГБкожні 200 МБ за 10 грн
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні150 хв200 хв250 хв200 хв250 хв250 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 14 країн
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1,50 грн/в день користування
SMS за кордон6 грн/шт
Підключення пакета послуг на місяць*101*444#
Послуга «Подвійні хвилини»30 грн/міс30 грн/міс30 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс0 грн/міс-

Базові умови
До моменту підключення пакета послуг на місяць діятимуть базові тарифи:

Дзвінки в мережі Vodafone Україна та на інші мережі по Україні1 грн/хв.
SMS абонентам по Україні та за кордон1 грн/шт.
Швидкість мобільного Інтернетуобмежено до 8 кбіт/с.

Для підключення пакета послуг на місяць, будь ласка, переконайтеся, що на рахунку є достатня сума коштів, і наберіть *101*444#

Послуга «Подвійні хвилини»
Подвоюйте хвилини для спілкування з абонентами інших операторів України у своєму тарифі.

Підключити*250#
Перевірити статус*250*1#
Відключити*250*0#
Перевірити залишок хвилин*101*4#

Послуга доступна за умови, якщо у вас підключений пакет на місяць. XXX хвилин будуть нараховані додатково до залишка хвилин у вашому пакеті послуг на місяць, і діяти вони будуть до тієї ж дати, що і ваш місячний пакет.

Вартість – XX грн/міс., знімається одразу при підключенні. Починаючи з наступного місяця ця вартість буде зніматися разом з платою за місячний пакет послуг у вашому тарифі. Тобто на момент зняття абонплати на вашому рахунку має бути XX грн, і тоді вам буде підключено пакет на місяць вже з подвоєними хвилинами для дзвінків по Україні.

Відключити послугу можна після наступного оновлення місячного пакета послуг, при цьому додаткові хвилини залишаться та будуть доступні для використання аж до закінчення терміну дії вашого місячного пакета послуг.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
На одном полочном номере было предложение на xs, но его прозевали, сейчас ток на m приходит. Есть смысл оператору писать просить xs?
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Кому-то приходило предложение перейти с S на XS, если номер не пополнять?
Есть номер который в первые дни запуска тарифа перевели в S по звонку оператора, сразу же был пополнен счет на 50 грн.
После номер поставил только на входящие, на днях пришло смс для перехода в тариф S! Да-да я не ошибся, у меня тариф S и пришло приглашение в S.
Возможно в следующем месяце предложат XS. Я бы перешел потому что нужен для кнопочной звонилки, а переплачивать за интернет смысла не вижу.
 
Реєстрація
15.10.19
Місто
Жовті Води
а переплачивать за интернет смысла не вижу.
Та же ситуация, телефон нужен для звонков, но приходит переход на S, звонил оператору, тот сказал переходите, а потом может придёт предложение на XS.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
а переплачивать за интернет смысла не вижу.
Та же ситуация, телефон нужен для звонков, но приходит переход на S, звонил оператору, тот сказал переходите, а потом может придёт предложение на XS.
Если пользоваться номером, то небольшая вероятность, что придёт предложение на тариф с абонплатой ниже!
Post automatically merged:

Post automatically merged:

Номер в лайт + голодает полтора года и ничего не приходит. Правда, год назад на нём лежала крупная сумма денег, как банк для пополнения. Но уже год, как на номере меньше двух гривен. Может где-то отмечено, что этот абонент не бедный и ему не предлагать!
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.11.19
Місто
Сумы
Чего реально 3 дня перехода ждать, как в смс написано? уже сутки как тишина...
 
Реєстрація
23.02.13
Місто
Киев
Не нужно обсуждать дела собственников. А для пользователей дела обстоят так.
На один из номеров на который я хотел получить акцию, ответ в середине ноября был такой:
В этом месяце Вашего номера нет в списке для перехода, возможно будет в следующем, т.е.
в декабре Акция будет и решение о тарифе принимается не в текущем месяце.
Возможно есть исключения, но правила такие.
 

gen

Реєстрація
15.06.18
Місто
Київ
Я це і мав на увазі - в грудні акція буде продовжена, але дехто тут засумнівався.
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Чего реально 3 дня перехода ждать, как в смс написано? уже сутки как тишина...
3 суток это максимальное время за которое должны перевести, в моем случае за несколько часов перевело
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Про покупку. Але одразу так щось міняти - не думаю.
Эти тарифы считай десерт перед сделкой. Зачем вас кормить десертом после? Чтоб пузцо росло? Я бы не был так уверен в декаберских предложениях
 
Зверху