Тариф «Вільний Лайф. Регіон»

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC
Новий Тариф «Вільний Лайф. Регіон»

Пакет послуг на 4 тижні"Вільний Лайф. Регіон""Вільний Лайф. Регіон" з послугою «Плюс»
ІнтернетБезліміт (50 Гб, далі - шейп 1 мб/сек)Безліміт (100 Гб, далі - шейп 1 мб/сек) +1 ГБ за кожні 30 хв вихідних дзвінків з BiP Out за умови оплаченого пакету послуг на 4 тижні
Мобільна точка доступу (роздача інтернету через пристрої)Безкоштовно
Дзвінки на всі номери по Україні (Міські, мобільні, lifecell)1500 хв, Далі - безліміт на lifecell2000 хв, Далі - безліміт на lifecell
Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)Безліміт
Месенджери (BiP, Messenger, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp)Безліміт
Хмарне сховище lifebox50 ГБ
Пакет Вільний ТВ+Включено
Застосунок ДіяБезліміт
Звичайна Вартість180 грн/4 тижні230 грн/4 тижні
Якщо номер lifecell зареєстровано персоніфіковано160 грн/4 тижні210 грн/4 тижні
Якщо номер перенесено до lifecell120 грн/4 тижні170 грн/4 тижні

Корисні коди USSD
Управління послугою "Плюс"*165#
Повторне замовлення пакету послуг*700#
Замовлення пакету послуг на 1 день*103#
Перехід з інших тарифних планів*285#

*Безліміт
За умовами тарифного плану надається необмежений обсяг інтернет-трафіку на період дії пакету послуг.
Після використання перших 50 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі (100 ГБ при активованій послузі «Плюс») швидкість інтернет-трафіку буде становити до 1 Мбіт/сек до кінця дії оплаченого пакету послуг на 4 тижні.

Спеціальні ціни для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера
Ви можете отримати спеціальну ціну на пакет послуг в разі реєстрації/персоніфікації свого номера та сплачувати 160 грн за 4-тижневий пакет послуг або у разі перенесення свого номера до lifecell – сплачувати 120 грн за 4-тижневий пакет послуг.

Номер вважається зареєстрованим, якщо він прив'язаний до ваших паспортних даних.
Номер персоніфіковано, якщо ви переходите з контракту на усний договір і зберігаєте свої персональні дані або надаєте свої дані під час реєстрації номера, але процес реєстрації не завершено.

Спеціальна ціна починає діяти після підтвердження реєстрації / персоніфікації та поповнення рахунку на достатню суму для оплати пакету послуг на 4 тижні. У разі наявності на рахунку достатньої суми для оплати пакету послуг на 4 тижні (без здійснення додаткового поповнення рахунку), спеціальна ціна буде застосовуватися на наступний день після підтвердження реєстрації / персоніфікації номера або після повторного замовлення пакету послуг на 4 тижні (*700#).

Дізнайтеся більше про реєстрацію та персоніфікацію на сайті lifecell.ua/uk/bank-id/.
Дізнатися більше про послугу перенесення номера та залишити заявку можна на сайті mnp.com.ua.

Послуга «Плюс»
Додатково отримайте до свого основного пакету послуг плюс 50 ГБ на максимально можливій швидкості в мережі, 500 хв на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell) за додаткові 50 грн. Для підключення послуги наберіть *165#.
З моменту підключення плата за послугу стягується при кожній оплаті пакету послуг на 4 тижні. Кожен наступнй пакет послуг буде нараховуватись з послугою «Плюс».

Регіон дії пакетів послуг
Пакет послуг (на 4 тижні/1 день) з наведеними умовами діють на території таких областей України:

Вінницька,
Донецька,
Закарпатська,
Запорізька,
Івано-Франківська,
Кіровоградська,
Луганська,
Полтавська,
Рівненська,
Сумська,
Тернопільська,
Херсонська,
Хмельницька,
Черкаська,
Чернівецька

та в деяких районах інших областей України:

Волинська
Камінь-Каширський, Ковельський, Луцький

Дніпропетровська
Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Павлоградський, Синельниківський

Житомирська
Бердичівський

Львівська
Золочівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Турківський

Миколаївська Баштанський, Первомайський, Вознесенський

Одеська
Березівський, Білгород-Дністровський, Болградський, Ізмаїльський, Подільський, Роздільнянський

Харківська
Богодухівський, Ізюмський, Красноградський, Куп'янський, Лозівський

При користуванні пакетом послуг за межами території дії, починаючи з наступного дня, стягується плата 5 грн у день користування. У день виїзду за межі регіону дії додаткова плата не нараховується. Кошти списуються наступної доби за користування пакетом послуг протягом поточного дня.

Пакет Вільний ТВ+
Інтернет-трафік за користування послугою ТВ+ (пакет Вільний) та доступ до неї входить у 4-тижневий пакет послуг.

+1 ГБ на максимальній швидкості за кожні 30 хв вихідних дзвінків через BiP Out
Користуйтеся месенджером BiP! Це вигідно! При оплаті 4-тижневого пакету послуг за кожні 30 хвилин вихідних дзвінків, зроблених з додатку BiP через BiP Out, ви отримаєте 1 ГБ інтернету на максимально можливій швидкості в мережі. Період дії додаткового гігабайта складає 4 тижні.

Пакет послуг на 1 день
При несвоєчасній оплаті пакету послуг на 4 тижні буде автоматично нараховуватися пакет послуг на 1 день (за умови достатньої суми на рахунку), щоб ви завжди залишалися на зв’язку. В іншому разі застосовуються стандартні тарифи.

Інтернет650 МБ
Дзвінки на всі мобільні номери по Україні (включаючи lifecell)65 хв
Вартість15 грн
Меню управління*103#

Стандартна тарифікація
Стандартна тарифікація застосовується, якщо:
  • не оплачено пакет послуг на 4 тижні або на 1 день;
  • вичерпався обсяг окремої послуги у межах пакету послуг на 4 тижні або на 1 день до закінчення періоду його дії;
  • використовуються послуги, не включені до пакетів послуг на 4 тижні або 1 день.

Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні, включаючи lifecell)1 грн/хв
SMS по Україні100 SMS за 3 грн в день користування
MMS по Україні5 MMS за 3 грн в день користування

Інтернет (МБ надаються до кінця дня):
Якщо на рахунку більше ≥ 10 грн500 МБ / 10 грн
Якщо на рахунку < 10 грн250 МБ / 5 грн
Після оплати 30 грн впродовж днябезліміт 2.5G

За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

Нараховується пакет з 5 MMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 6-го MMS за добу вартість становитиме 1 грн за кожне MMS.
Інші умови тарифного плану
Усі податки та збори враховано. Мінімальний строк дії цього тарифного плану — 7 календарних днів із дати його введення в дію. Підключаючи цей тарифний план, споживач підтверджує, що ознайомився і погоджується з умовами обраного тарифного плану, умовами й порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

При переході на тарифні плани на умовах усного договору з пакетами послуг, які діють у межах певних регіонів (не по всій території України), переносяться усі невикористанні об’єми послуг з попереднього тарифу. Перенесені об’єми послуг діють до завершення періоду, на який їх було нараховано.

При переході з тарифу «Вільний Лайф. Регіон» на тарифні плани на умовах усного договору з пакетами послуг, які діють на всій території України, невикористані об’єми послуг за пакетом послуг на 4 тижні/ 1 день тарифного плану «Вільний Лайф. Регіон» зберігаються на строк до завершення періоду, на який їх було нараховано, і можуть бути використані при повторному переході абонента в межах вказаного строку на тарифний план, в якому існують пакети послуг, які діють в межах певних регіонів (не по всій території України).

Переадресовані дзвінки тарифікуються за тарифами вихідного дзвінка залежно від напрямку дзвінка. У випадку, якщо на момент переадресації дзвінка в поточний день у вас не було вихідних подій у регіоні дії пакету послуг тарифного плану, то вартість переадресованих дзвінків буде рахуватися як поза зоною дії пакету послуг тарифного плану. При здійсненні переадресації на номери lifecell стягується додатково плата за переадресацію – 0,21 грн за дзвінок.

Умови тарифного плану наведено станом на 02.09.2021 р.
 
Зверху