Тариф передплати «Київстар Комфорт» (2019) (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Київстар Комфорт»

Абонплата135 грн/місяць
Мобільний Iнтернет5000 МБ
+5 ГБ з Суперсилою
Коли використаєте всі мегабайти тарифу10 грн/пакет 100 МБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлiм
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні30 хв + 100 хв з Суперсилою
Коли використаєте всі хвилини тарифу3 грн/пакет 3 хв
SMS по Україні, пакети 10 SMS3 грн/пакет
Знання без меж
Включено у тариф
Держава в смартфоні
Включено у тариф

Як знімається плата за тариф?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься 135 грн. Далі ця плата зніматиметься раз на 4 тижні опівночі (00:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 20 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте безлім на Київстар та інтернет на швидкості до 0,8 Мбіт/с.

Якщо на рахунку 0 грн та жодна оплата не знімалася, ви не зможете користуватися послугами, доки не поповните рахунок.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.

Скільки коштують дзвінки?
Якщо ви телефонуєте на інші номери по України:
  • На інші мобільні по Україні (після використання тарифних хвилин) — 5 грн/пакет 3 хв. Щодня ви можете використати 3 пакети. Якщо денні пакети закінчилися або не вистачило коштів для пакета — 1,50 грн/хв.
  • На міські номери — 3 грн/пакет 3 хв. Щодня ви можете використати 3 пакети. Якщо денні пакети закінчилися або не вистачило коштів для пакета — 1,50 грн/хв.
  • Якщо плата за тариф або денна оплата не знялася, а ви продовжуєте телефонувати на Київстар — надається безлім за 5 грн/день. Якщо коштів недостатньо — 0,50 грн/хв.
  • Якщо ви телефонуєте за кордон, діють стандартні тарифи. Важливий нюанс: для дзвінків на закордонні номери з деякими кодами завжди діє тариф 20 грн/хв.
Щоб перевірити, скільки ви використали хвилин із додаткових пакетів:
  • На інші мобільні — *254#
  • На міські номери — *252#
Детальніше про пакети з хвилинами:
  • Пакет нараховуються тільки якщо ви телефонували. на мобільні міські номери.
  • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані хвилини анулюються.
  • Плата за пакет знімається, щойно він нараховується.
  • Якщо закінчилися кошти і почала зніматися плата за кожну хвилину, після поповнення рахунку знову відновиться пакетна тарифікація.

Скільки коштує мобільний інтернет поза тарифом?
Коли закінчились гігабайти з тарифу (в Україні):
  • можна отримати на добу 1 пакет 500 МБ — 20 грн/пакет
  • після використання 500 МБ, безлім інтернет до кінця доби зі швидкістю 0,8 Мбіт/с
  • якщо коштів не вистачає на пакет — 0,10 грн/МБ
Перевірити кількість використаних мегабайтів з пакету — *252#

Детальніше про додатковий пакет з мегабайтами:
  • Вони нараховуються тільки якщо ви користувалися інтернетом.
  • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59).
  • Невикористані мегабайти анулюються.
  • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
  • Якщо почала зніматися оплата за кожен МБ і ви ще не отримували пакет із 500 МБ в цей день, то після поповнення рахунку, зможете отримати пакет МБ за 20 грн

Як нараховуються Суперсили 5 ГБ та 100 хв на інші мобільні України та як перевірити залишок?
Із цими Суперсилами гігабайти та хвилини нараховуватимуться автоматично щоразу після оплати тарифу на 4 тижні. Щоб перевірити їх залишок наберіть:
  • Суперсилу 5 ГБ — *560#
  • Суперсилу 100 хв *550*100#

Додаткова інформація
  • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.
  • Списання кожних 500 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 500 КБ даних.
  • Доступ до мережі 3G та 4G надається за наявності 3G- або 4G-покриття відповідно. Щоб користуватися мобільним інтернетом, змініть назву точки доступу на «internet».
  • Під твердженням «безлім на Київстар» слід розуміти, що дзвінки на мобільні номери Київстар не тарифікуються.
  • Під твердженням «дзвінки на інші мобільні» мається на увазі інші мобільні мережі GSM/UMTS.
  • Під твердженням «дзвінки на міські номери» слід розуміти дзвінки на міські номери по Україні та номери CDMA (з кодами 092, 094).
  • Цей тариф призначений та може бути застосований лише для зареєстрованих абонентів та абонентів, що обслуговуються знеособлено.
  • Тарифний план діє по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Дія тарифного плану може бути обмежена на території проведення Операції Об’єднаних Сил.
 
Причина: Зміни з 27.04.2023
Останнє редагування:
Реєстрація
11.06.17
Місто
Житомир
В мене був цей ТП до середини грудня минулого року, потім київстар перевів мій номер на Комфорт 2018. Щось можна було тоді зробити щоб цей перехід не відбувся? Я так розумію, що ще існують абоненти, які змогли залишитись на комфорті. Що можна зробити зараз щоб перейти назад в Комфорт?
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
В мене був цей ТП до середини грудня минулого року, потім київстар перевів мій номер на Комфорт 2018. Щось можна було тоді зробити щоб цей перехід не відбувся? Я так розумію, що ще існують абоненти, які змогли залишитись на комфорті. Що можна зробити зараз щоб перейти назад в Комфорт?
Что за бред? Киевстар никогда никого не переводил с более нового на старый тариф 😂
 
Реєстрація
11.06.17
Місто
Житомир
Я сам теж не переводився. В мене номер київстара другорядний, я ніколи нічого з ТП не робив взагалі. У мого батька і тещі теж був автоматичний перехід з Комфорт на Комфорт 2018.
 
Реєстрація
11.06.17
Місто
Житомир
Тобто ви маєте на увазі, що був в мене Комфорт, його переіменували в Комфорт 2018, і ще зробили новий ТП який назвали Комфорт? Припустим, що так, але чому в мене в моєму комфорті умови стали інші?
Якщо змінюються і умови і назва, то це дуже схоже, що змінюється ТП, а не всього лише умови і назва . В мене в тому році не було автоматичного списання 5 грн щодоби. Було списання тільки 3 грн під час першого дзвінка за день. І так було весь минулий рік, і якщо не помиляюся, то і в 2019-му. Судячи з смсок, які шле Київстар, в мене тариф з 2019-го року називався Комфорт. Мене перевели на нього з тарифу 29+ (знову таки, перевели, сам я не переходив і не просив переводити). Потім, в кінці грудня, минулого року (тобто десь місяць тому) мені Київстар прислав смску, що нема грошей для списання місячної абонплати (75 грн) по тарифному плану Комфорт 2018. До того часу ніразу таких смсок в мене не було, як і спроб списати місячну абонплату. Скільки грошей я туди закидував, стільки там і було, якщо я не користувався ніякими послугами. Але користувався я рідко, тому коли точно це щастя припинилося, я спеціально не слідкував і сказати не можу.

UPD: Спеціально тільки що перевірив через Мій Київстар. Я 7-го серпня поповнив рахунок на 10 грн і гроші так і лишалися на рахунку до середини жовтня, поки не списали поступово по 3 грн за двзінки.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Woonder,
Припустим, що так, але чому в мене в моєму комфорті умови стали інші
У всіх у цьому тарифі змінились умови обслуговування. Читайте або відповідну гілку, або повідомлення мережі про зміну умов обслуговування.
Спершу змінилась назва за схемою:
був в мене Комфорт, його переіменували в Комфорт 2018, і ще зробили новий ТП який назвали Комфорт?
А нещодавно змінили умови по багатьом тарифам.
Проте:
користувався я рідко
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
Сьогодні перевели 2 сімки в цей тариф з карантинного передплатного Дзвінки для батьків. Підключив опцію Плати, коли користуєшся. Схема виявилась робочою.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Сьогодні перевели 2 сімки в цей тариф з карантинного передплатного Дзвінки для батьків. Підключив опцію Плати, коли користуєшся. Схема виявилась робочою.
Где прочитать о " схеме " перехода?
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
rtl, вже не працює. До кінця локдауну треба було телефонувати на 466 та підключати тариф на людину, старшу 60 років. Перевіряли вік за іден.кодом. До 11.02 треба було підписати контракт. У разі не підписання, переводять на Комфорт.
 
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Подскажите как такое может быть.Тарифный план комфорт.Была подключена опция "Платите, когда пользуетесь" Все было без проблем.Но ночью почему-то была снята абонплата 75 грн.И автоматом тариф стал с абонкой.Проще дозвониться президенту америки чем в киевстар..

 

Poison2029

Заблокирован
Реєстрація
21.04.09
Місто
Запорожье
Телефон
Wileyfox Swift 2X
Подскажите как такое может быть.Тарифный план комфорт.Была подключена опция "Платите, когда пользуетесь" Все было без проблем.Но ночью почему-то была снята абонплата 75 грн.И автоматом тариф стал с абонкой.Проще дозвониться президенту америки чем в киевстар..

Похоже, что подключившие "плати, когда пользуешься" в последние дни - теперь либо вообще в пролёте с этой услугой, либо отметка о подключении перенесётся в новый биллинг позже.
Проверить подключение легко: 477*66 - если услуга подключена, то говорит что подключена. Если "проблемка" - то предлагает подключить, и естественно завершается ошибкой
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Poison2029, важливо ж не відмітка, а тарифікація. Інформація за вказаним номером теж із білінгу береться...
 
  • Like
Реакції: drmz

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
теперь либо вообще в пролёте с этой услугой, либо отметка о подключении перенесётся в новый биллинг позже.
Скорее всего отредактируют условия задним числом, подгонят под "как есть".
Всё ради улучшения
..плановые работы по обновлению IT-систем, чтобы улучшить обслуживание абонентов предоплаты и «Домашнего Интернета».
Во время технических работ абонентам будут доступны все основные услуги.
Звонки, мобильный и домашний интернет, SMS, услуги в роуминге — будут работать в обычном режиме. Возможны лишь временные ограничения при пополнении или проверке счета, управлении некоторыми сервисами. Если абоненты пополнят счет при обновлении, то средства на балансе отобразятся после завершения технических работ.
 
  • Like
Реакції: idea

ant

atheos
Реєстрація
20.07.11
Місто
Unna, DE
Телефон
юзаю телефоны
Подскажите как такое может быть.Тарифный план комфорт.Была подключена опция "Платите, когда пользуетесь" Все было без проблем.Но ночью почему-то была снята абонплата 75 грн.И автоматом тариф стал с абонкой.Проще дозвониться президенту америки чем в киевстар..

Похоже, что подключившие "плати, когда пользуешься" в последние дни - теперь либо вообще в пролёте с этой услугой, либо отметка о подключении перенесётся в новый биллинг позже.
Проверить подключение легко: 477*66 - если услуга подключена, то говорит что подключена. Если "проблемка" - то предлагает подключить, и естественно завершается ошибкой
477*66 - это было для "комфорт 2018" и уже не пашет. для "комфорт" 477*68
 
Реєстрація
21.04.11
Місто
Дніпр.область
Телефон
xiaomi redmi 10
Как говорится-нет слов. Вышенаписанная проблема с опцией Платите, когда пользуетесь у моей родственницы.Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий в пакете(я так понимаю декабрь не спроста-ведь найти смс за декабрь в телефоне не реально)) Что за бред..Обычно за 2 недели а не за полгода должны предупреждать. И на сайте киевстара никаких изменений нет насчет опции платите когда пользуетесь. Кстати на втором идентичном пакете у меня дома все пока работает..
 
  • Dislike
Реакції: idea
Реєстрація
06.04.21
Місто
Миколаїв
Как говорится-нет слов. Вышенаписанная проблема с опцией Платите, когда пользуетесь у моей родственницы.Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий в пакете(я так понимаю декабрь не спроста-ведь найти смс за декабрь в телефоне не реально)) Что за бред..Обычно за 2 недели а не за полгода должны предупреждать. И на сайте киевстара никаких изменений нет насчет опции платите когда пользуетесь. Кстати на втором идентичном пакете у меня дома все пока работает..
В обычном Киевстар комфорт доступна опция платите когда пользуетесь.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Так виходить вашій родичці змінили тариф ще у грудні разом із пкк?
Она сама сегодня дозвонилась к оператору выяснить проблему.И оператор заявил ,что ей еще в декабре приходила смс со сменой условий
 
Зверху