Тариф передплати «Київстар Комфорт 2018» (архівний)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Це архівний тариф, його не можна підключити.

Тариф «Київстар Комфорт 2018»

Абонплата100 грн/міс
Мобільний інтернет4000 МБ
Коли використаєте всі мегабайти тарифу10 грн/пакет 100 МБ
Дзвінки в мережі КиївстарБезлім
Дзвінки на інші мобільні та міські номери по Україні30 хв
Коли використаєте всі хвилини тарифу3 грн/пакет 3 хв
SMS по Україні30 шт
Коли використаєте всі SMS тарифу (по Україні)5 грн/пакет 10 шт
1 Суперсила вже в тарифі+5 ГБ
1 Суперсила (на вибір)+5 ГБ; +100 хвилин на інші мережі по Україні; Відео на ходу; 100 SMS по Україні
Держава в смартфоніВключено
Знання без межВключено
 
Причина: Додано Суперсилу (на вибір) з 04.10.2023

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Как тогда заказать на нем интернет за 100грн, чтобы не слизало АП ?
дать откусить суточную АП


Наверное выгоднее будет перейти на ТП с услугой паузы АП, главное, чтобы после этого не исчезло предложение...
 
Реєстрація
03.07.15
Місто
Днепропетровск
Нужно сменить название тарифа, ведь от "Комфорта" ничего не осталось. И Водафон одновременно поднимает тарифы - типичный картельный сговор для Антимонопольного комитета, который слеп.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Нужно сменить название тарифа, ведь от "Комфорта" ничего не осталось. И Водафон одновременно поднимает тарифы - типичный картельный сговор для Антимонопольного комитета, который слеп.
По сравнению с текущей линейкой общедоступных тарифов предоплаты КС - этот ещё комфортный.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Астролог, ни сколько слеп, сколько псина: всё понимает, но ничего не может доказать.
Т.к. даже лифчик раскатал АМКУ в суде, за то, что те, лошары, абы как доказательную базу собирали.
А лифчик, в отличие от КиСты, не славился систематическим решаловом в судах.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
закинув 5 грн.
денна плата не знялась ні зразу, ні вночі.
ждите спишут!
ні. зате моментально списали 75 грн абонплати, коли поповнив для ІР.
они пока еще не до конца настроили билинг по комфорту 2018
когда настроят то будут списывать 5 грн ночью.
 
  • Like
Реакції: drmz

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Перейшов на "дзвінки без меж" без спецзапрошення. *119# тепер показує нуль, бонуси анулювали. На "без меж лайт" хтось переходив за спецзапрошенням, нетерміновані бонуси залишались? Чи перевірити і відписатись?
 
Реєстрація
11.06.17
Місто
Житомир
Наверное выгоднее будет перейти на ТП с услугой паузы АП, главное, чтобы после этого не исчезло предложение...
А це який? Взагалі у Київстар є можливість відключення щоденної плати, щоб оператор навіть не намагався її списати? (як у лайфсел). Чи може є якийсь інший трюк?
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Наверное выгоднее будет перейти на ТП с услугой паузы АП, главное, чтобы после этого не исчезло предложение...
А це який? Взагалі у Київстар є можливість відключення щоденної плати, щоб оператор навіть не намагався її списати? (як у лайфсел). Чи може є якийсь інший трюк?
да выход есть! держать 0 на счете!
 
Реєстрація
11.06.17
Місто
Житомир
І ніколи нікому не дзвонити? "Дякую" за "корисну" пораду.
Якщо хочу подзвонити, поповнюю на 10грн (мін. сума поповнення), тратиться 3 грн в день дзвінка і як мені зберегти 7грн в наступні дні? Хотілося б їх приберегти на ще два майбутніх дні.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
І ніколи нікому не дзвонити? "Дякую" за "корисну" пораду.
Якщо хочу подзвонити, поповнюю на 10грн (мін. сума поповнення), тратиться 3 грн в день дзвінка і як мені зберегти 7грн в наступні дні? Хотілося б їх приберегти на ще два майбутніх дні.
Я думаю если вы почитаете внимательно, то разберетесь как пополнить на 1 грн и т.д.
 

drifter

проблемный аналитик
Реєстрація
10.05.16
Місто
Умань
Телефон
LG-A390; LG X venture
Я думаю если вы почитаете внимательно, то разберетесь как пополнить на 1 грн и т.д.
В данном ТП другой принцип тарификации, не путайте с "льготными" условиями по другим тарифам. Перед тем, когда что-то советуете, проверьте насколько сами владеете инфой (в шапке всё указано): дневная АП 5 грн, а плата за внутрисетевой безлимит - 3 грн, после совершения такого звонка.
Взагалі у Київстар є можливість відключення щоденної плати, щоб оператор навіть не намагався її списати? (як у лайфсел).
Такой услуги уже нет в этом тарифе (осталась только на ТП "Комфорт"). Для возможности совершения звонков, можно оставить на счёте 3/меньше 5 грн.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Я думаю если вы почитаете внимательно, то разберетесь как пополнить на 1 грн и т.д.
В данном ТП другой принцип тарификации, не путайте с "льготными" условиями по другим тарифам. Перед тем, когда что-то советуете, проверьте насколько сами владеете инфой (в шапке всё указано): дневная АП 5 грн, а плата за внутрисетевой безлимит - 3 грн, после совершения такого звонка.
Взагалі у Київстар є можливість відключення щоденної плати, щоб оператор навіть не намагався її списати? (як у лайфсел).
Такой услуги уже нет в этом тарифе (осталась только на ТП "Комфорт"). Для возможности совершения звонков, можно оставить на счёте 3/меньше 5 грн.
Я всего лишь ответил на вопрос, как можно пополнить и от какой суммы! речь об условия не стояло в вопросе.
 
Реєстрація
11.06.17
Місто
Житомир
Я всего лишь ответил на вопрос, как можно пополнить и от какой суммы! речь об условия не стояло в вопросе.
А поясніть, будь-ласка, тим, хто на бронепоїзді, як поповнити рахунок менше ніж на 10грн? Я досі не розумію. В двох останніх ваших повідомленнях нічого не бачу. Чи це секретний лайфхак, який не говорять вголос?

UPD: вже пояснили. Всім дякую.
 
Останнє редагування:

lipog

hide юзер
Реєстрація
07.07.08
Місто
Вінниця
Якщо перейти за спец запрошенням, то бонуси (безтермінові) прорадуть. Так що поки є бонуси користуйтесь комфортом 18.
 
Реєстрація
25.09.16
Місто
Киев
Уже без комиссии только 10 грн. и больше стало. 4.99 набрать без комиссии нельзя. Или все таки можно. Сообщите способы.
Post automatically merged:

 
Зверху