Тарифи «Сім'я +» і «Сім'я 2020»

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Для абонентів контрактної форми обслуговування.
Абонентська плата60 грн/міс100 грн/міс
Врахований в абонплаті пакет послуг «Сім'я +»«Сім'я 2020»
Мобільний Інтернет (ТриМоб, нац.роумінг)5000 Мбайт/міс7000 Мбайт/міс
Дзвінки на мобільні та стаціонарні України100 хв/міс200 хв/міс
SMS на номери мобільних операторів України100 шт/міс 25 шт/міс
Дзвінки всередині ТриМоббезлімітбезліміт
SMS на номери абонентів ТриМоббезлімітбезліміт
Вартість за межами пакету
Доступ до Інтернет/передачі даних0,03 грн/Мбайт0,03 грн/Мбайт
Дзвінки на мобільні та стаціонарні0,20 грн/хв0,20 грн/хв
Відеодзвінки абонентам ТриМоб0,20 грн/хв0,20 грн/хв
Дзвінки на SIP-номери (089x ххххх)0,25 грн/хв0,25 грн/хв
SMS на мобільні ( з 01.08.2017 )0,25 грн/повід.0,25 грн/повід.
SMS на стаціонарні0,80 грн/повід.0,80 грн/повід.
SMS на мобільні за кордон4,25 грн/повід.4,25 грн/повід.
MMS (з 01.03.2019 послуга не надається)0,50 грн/повід.не надається
Одиниці тарифікації
дзвінки1 сек1 сек
трафік10 кБайт10 кБайт
SMS1 шт1 шт
Абонентская плата ( c 01.05.2020 )
125 грн/мес
Учтённый в абонплате пакет услуг
Мобильный Интернет (ТриМоб, нац.роуминг)7000 Мбайт/мес
Звонки на мобильные и стационарные Украины200 мин/мес
SMS на номера мобильных операторов Украины25 шт/мес
Звонки внутри ТриМоббезлимит
SMS на номера абонентов ТриМоббезлимит
Стоимость за пределами пакета
Доступ к Интернет/передаче данных0,03 грн/Мбайт
Звонки на мобильные и стационарные0,20 грн/мин
Видеозвонки абонентам ТриМоб0,20 грн/мин
Звонки на SIP-номера (089x ххххх)0,25 грн/мин
SMS на мобильные0,25 грн/сообщ
SMS на стационарные0,80 грн/сообщ
SMS на мобильные за границу4,25 грн/сообщ
Единицы тарификации
звонки1 сек
трафик10 кБайт
SMS1 шт
15.03.2017 введений ТП «Сім'я +». Архіний. 01.09.2020 введений в дію НОВИЙ ТАРИФНИЙ ПЛАН «Сім'я 2020».
Умови тарифного плану «Сім'я 2020» вказані в гривнях з ПДВ і ПФ

Разовий початковий платіж при новому подключенні до ТП «Сім'я 2020» до п'яти абонентських номерів - 100 грн (зараховуються на рахунок абонента).

В абонплату включено обслуговування основного номера і до 4 додаткових на одному особовому рахунку. Тобто максимум 5 номерів.

Обсяг послуг, врахованих в абонплаті, доступний для всіх номерів з тарифним планом «Сім'я +»/«Сім'я 2020» на особовому рахунку.
По бажанню можна встановити граничні персональні об'єми (послуг та/або грошей), які доступні кожному додатковому номеру.

Можливий перехід з передплати на контракт із збереженням номера.

Якщо при поповненні абонентского номері на особовому рахунку абонента зареєстровано декілька номерів - зарахування коштів відбувається безпосередньо на номер, який поповнює абонент.

У випадку, якщо абонент з основним номером (MASTER) на особовому рахунку відправить коротке текстове повідомлення (SMS) на номер 2211 з текстом «N» або «n» латинської абетки - це означатиме, що всі поповнення по особовому рахунку будуть зараховані на основний абонентський номер.
У випадку, якщо абонент відправить коротке текстове повідомлення (SMS) на номер 2211 з текстом «Y» або «y» латинської абетки- поповнення знову буде доступно для кожного номера окремо.
 
Останнє редагування:

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Начисляются пакетные условия (M, S, L)
Неужели это верно для тарифа «Семья+»?

Одновременно можно заказать несколько пакетов?
Нет.

Кто может расписать принцип работы этого тп?
Я могу.
 

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
GAlexV, хочу перевести 5 номеров в этот пакет.
Но мне явно не хватит 100 в мес, не говоря уже о остальных номерах.
Как добавить в этот пакет минут и интернета?

Добавлено через 2 минуты
Начисляются пакетные условия (M, S, L).
что это и где про это почитать?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Но мне явно не хватит 100 в мес, не говоря уже о остальных номерах.
Как добавить в этот пакет минут и интернета?
Я бы в такой ситуации взял каждому Годовой+ и не морочил бы себе голову :)
ИМХО, Семья+ рассчитан на совсем неактивных пользователей, общающихся почти исключительно между собой.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
ВанОО, в этот пакет практически невозможно чего-то добавить.
С вашими потребностями действительно нужно присмотреться к Годовой+
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Схоже на те, що із закриттям тарифів Річний+ та Річний саме контрактний тариф Сім'я+ стає найадекватнішим серед усіх актуальних тарифних планів Тримобу. Якщо взяти два номери з тарифом Річний 2020 і порівняти із Сім'я+, підключеним на два номери, то за приблизно однакову вартість от що виходить:
– у 2 × Річний 2020: 2×50 хв на ворогів, 2×2500 Мб; понад пакет – 45 коп/хв на ворогів, 5 коп/мб (або 100 хв/25 грн та 2 Гб/30 грн із додатковими пакетами), 3 грн/15 смс на добу;
– у Сім'я+: 100 хв на воронів, 5000 Мб, 100 смс; понад пакет – 3 коп/Мб, 20 коп/хв на ворогів, 25 коп/смс.

Як бачимо, у тарифі Сім'я+ і наповнення пакетів краще (є смски), і тарифікація понад пакет значно краща (щодо 20 коп/хв на ворогів із посекундною тарифікацією станом на 2020 рік, то це взагалі унікальне явище).
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Переход с предоплаты на контракт с сохранением номера и наоборот с контракта на предоплату не осуществляется.
Інформація більше не актуальна, виправте, будь ласка. Адже у Тримобі вже існує послуга "Легкий перехід на контракт": "Приємні новини для неконтрактних абонентів, які прагнуть стати контрактими! Відтепер така можливість існує та функціонує на всі 100%! Такий перехід здійснюється із збереженням номеру та без додаткової оплати. На основному рахунку абонента повинна бути сума коштів, яка дорівнює першій абонентній платі обраного контрактного тарифного плану. ... ... Доступні для підключення тарифні плани: «Mobile M», «Mobile L», «Mobile XL», «Сім’я+»".
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
а как делится пакет услуг на 5 номеров например?
можно установить както лимит по номерам?
и как потом идет тарификация?
Лимитирование какое-то есть. Во время перехода в телефонном режиме спрашивали про этот момент. Но я от него отказался, потому что у меня "Семья" из моих же девайсов. Любой могу с собой захватить и черпать необходимое с общего котла.
 

GAlexV

Добрый тролль, бєндєровєц
Реєстрація
31.08.09
Місто
Луцьк
Телефон
Redmi Note 8 Pro
а как делится пакет услуг на 5 номеров например?
можно установить както лимит по номерам? и как потом идет тарификация?
Лимитирование возможно по каждой отдельной услуге и по деньгам на счету основного номера.
Если лимиты не заданы, то доступ к пакету и деньгам на основном счету осуществляется как с основного, так и с дополнительных номеров одновременно.
Для дополнительных номеров: деньги на счету доп.номера используются в первую очередь, когда на счету номера меньше 0 - осуществляется доступ к пакетным услугам на основном номере, а уже затем - используются средства с основного номера.
Лимиты возможно изменять только на следующие расчётные периоды. В текущем периоде изменять лимиты нельзя.
 

ВанОО

Заблокирован
Реєстрація
26.09.14
Місто
Белая Церковь
почитал, не понял про лимит
У випадку використання абонентом з першого по останнє число календарного місяця більше ніж 5242880/10485760/15728640 Кбайт послуги доступ до Інтернет/передавання даних в мережі національного роумінг-партнера – встановлюється обмеження швидкості для послуги доступ до Інтернет/передавання даних у мережі національного роумінг-партнера до 1024/768/512 кбіт/с відповідно до кінця поточного календарного місяця.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Це вже так давно і на всіх тарифах Тримобу: якщо протягом календарного місяця в мережі роумінг-партнера (Vodafone) використати 5, 10 чи 15 Гб, то врубається шейп 1024, 768 та 512 кбіт/с відповідно. З 1 числа нового місяця обмеження по швидкості скасовується.
На користування інтернетом у власній мережі Тримобу (49 БС в Києві, які залишились) обмеження швидкості не поширюється.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
  • Like
Реакції: GREY
Зверху