Архівні тарифи контракту Vodafone (2016-2020)

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Архівні тарифи контракту Vodafone

ТарифVodafone Red LightVodafone Red SVodafone Red M
(закритий)
Vodafone Red L
(закритий)
Vodafone Red XL
(закритий)
Vodafone Red XXL
(закритий)
Інтернет500 МБ7 ГБ20 ГБ30 ГББезліміт (60 ГБ, далі - шейп)Безліміт
Дзвінки у мережі Vodafone УкраїнаБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезлімітБезліміт
Дзвінки на інші мережі України0,50 грн/хв100 хв200 хв300 хв350 хв500 хв
SMS на всі мережі по Україні0,50 грн/шт10 SMS200 SMS300 SMS350 SMS500 SMS
Дзвінки за кордон20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 30 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
20 грн/день за кожні 20 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн;
або 25 грн/день за кожні 5 хв в одну з 18 країн
50 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)100 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)150 хв у 16 країн (Польща, Німеччина, Чехія та інші країни)
Вартість пакету послуг на місяць50 грн120 грн160 грн210 грн300 грн350 грн
Послуга «Рік без абонплат»-1320 грн1760 грн2310 грн3300 грн3850 грн
 
Причина: Зміни з 01.05.2023
Останнє редагування модератором:

Olexa

Rdr, smtms wrtr
Реєстрація
28.10.10
Місто
Київ
Телефон
UMC прямий
...
С сегодняшний дня услуга "Роуминг как дома" работает по новому. Больше стран, теперь их 49 вроде. И новые тарифы! Внезапно!...
А ссылки нет ли? Какие страны? И что прячется в тарифах "Роуминг как дома Ultra" и "Роуминг как дома *"?
Любопытно. Буду признателен.
...
Человек должен заграницей узнать что он больше не может общаться по емейлу с оператором. Клиенту веселее жить! А оператор так больше заработает - игнорируя письма старого клиента.
И человек должен заграницей узнать что он не может физически подключить "роуминг как дома" т.к. его ещё пилят напильниками. Зачем надо было заводить новый пункт в меню, вместо того что-бы изменить тарифы старого пункта?
Лажа, да. Впрочем, как обычно. Не удивляет.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Агов, є хтось на форумі? Ніяк не можу отримати відповідь на питання - чи «палить» Wi-Fi роздачу Vodafone в тарифі Red XL, або чи можна використовувати сімку в 4G модемах (прошитих та з фіксом ttl).
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
...чи можна використовувати сімку в 4G модемах (прошитих та з фіксом ttl).
А чому ні? :)
Але зауважу, що фікс для підключення телефону один, а для підключення ноутбуку — інший. Тільки на цьому можна спалитися.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Дякую, що відповіли. Я вже понад півтора року "сиджу" на Unlim 3G без усіляких Hotspot"ів, і вже пристосувався роздачі інету на пк-тв в даному тарифі. Єдиний його суттєвий недолік - 3000 мб/день (хоча час від часу вф "забуває" шейпити інет, мабуть, коли оновлює по своєї бс). Тому й питав про "контрактний" RED XL.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Кто знает какие есть интересніе плюшки, не указанние в шапке, по ТП Лайт? Можно за регистрацию в май Водафон получить 4Га инета?
 

Aspire

PL) maker
Реєстрація
01.11.07
Місто
Харьков/Слобожанский
Телефон
Xiaomi Mi9
Гайз, может не в эту тему, но более подходящей не нашел: контрактный абон, выехал за границу не включив роуминг. Можно это как то решить находясь в Европе?
 
Реєстрація
26.06.09
Місто
Черкаси
Телефон
Xiaomi Mi Max2
Гайз, может не в эту тему, но более подходящей не нашел: контрактный абон, выехал за границу не включив роуминг. Можно это как то решить находясь в Европе?
Якщо у вас є його паспортні дані то можете подзвонити. В мене була ситуація що роумінг наче включений, але не чомусь не активувався. Дзвонив з іншого номера (
 

Aspire

PL) maker
Реєстрація
01.11.07
Місто
Харьков/Слобожанский
Телефон
Xiaomi Mi9
Якщо у вас є його паспортні дані то можете подзвонити. В мене була ситуація що роумінг наче включений, але не чомусь не активувався. Дзвонив з іншого номера (

Обратились с другого девайса в онлайн чат) спасибо
 
Реєстрація
28.09.12
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Realme 8 Pro 8/128
Панове! Чи існує станом на сьогодні якийсь дієвий метод переходу з «Light» на «S». Візит до центру обслуговування та дзвінок на 111 не допомогли. Мовляв, тариф акційний, і перехід на нього неможливий. Те, що мій «LIght» (а до того багато років «Легкий плюс») також акційний, для представників Водафону не аргумент. Пропонують лише «М», який мене не влаштовує.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Запорожье
Телефон
Realme PadMini
Возникли вопросы по контракту. 1. Перейти на контракт со своим припейд номером можно? ( т.к. на сайте формулировка звучит ... с новым номером...'. 2. Как часто принудительно меняют условия тарифа. 3. Выйти обратно на припейд возможно?
 

Кактус

Заблокирован
Реєстрація
30.12.18
Місто
Киев
Возникли вопросы по контракту. 1. Перейти на контракт со своим припейд номером можно? ( т.к. на сайте формулировка звучит ... с новым номером...'. 2. Как часто принудительно меняют условия тарифа. 3. Выйти обратно на припейд возможно?

1. Да, после пол года пользования припейдом
2. Относительно припейд тарифов - не часто
3. См. п.1 ( слово припейд замени на контракт)
 
Реєстрація
15.12.15
Місто
Київ
Телефон
Pixel 7 Pro

AlexDVS

Читатель
Реєстрація
16.11.10
Місто
Харьков
Телефон
Samsung Galaxy М12
Панове! Чи існує станом на сьогодні якийсь дієвий метод переходу з «Light» на «S». Візит до центру обслуговування та дзвінок на 111 не допомогли. Мовляв, тариф акційний, і перехід на нього неможливий. Те, що мій «LIght» (а до того багато років «Легкий плюс») також акційний, для представників Водафону не аргумент. Пропонують лише «М», який мене не влаштовує.

Сходи в другой центр обслуживания. Мне в одном отказали а в другом молча перевели
 

Dimoks

💙💛
Реєстрація
24.09.15
Місто
Харкiв
Телефон
iPhone12 pro max
Включить ранее заблокированный по желаюнию абонента номер можно в любое время? Т.е. он зарабоатает сразу? Или с 1 числа следующего месяца?
 
Зверху