Тариф «Yezzz» (2024)

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Тариф «Yezzz» (2024) / yezzz.ua

Абонплата130 грн/4 тижні
Дзвінки абонентам Yezzz! та Vodafone УкраїнаБезлім
Мобільний інтернет13 ГБ + Online PASS та безлім на ресурси Сільпо
Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype, Telegram-
Дзвінки абонентам інших операторів в Україні130 хв
SMS абонентам усiх операторів в Україні130 шт

Мобільний інтернет10 грн за кожні 200 МБ/день (20 пакетів на добу)
Дзвінки на міські номери, номери інших мобільних операторів по Україні0,60 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України0,50 грн/шт
Дзвінки за кордон25 грн/день за кожні 15 хв при здійсненні вихідного дзвінка в одну з 16 країн
SMS за кордон6 грн/шт
Вартість пакета послуг
(незалежно від користування)
15 грн/щодня
Дзвінки абонентам тарифів Vodafone Україна та Yezzz!Безліміт
Мобільний інтернет10 грн за кожні 200 МБ/день (20 пакетів на добу)
Дзвінки на інші мережі України0,60 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі України50 шт за 1,50 грн/день
В рамках тарифів не діють програми лояльності.

Вартість дзвінків вказано за першу секунду кожної хвилини розмови, до вартості якої включено кожну наступну секунду зазначеної хвилини в межах розмови. Тарифікація відбувається в першу секунду кожної хвилини розмови.

Вартість вказано в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5 % вартості послуг без урахування ПДВ станом на 09.01.2024.

Строк дії номера – 30 днів після першого дзвінка та 180 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»).

Номер і баланс на рахунку зберігаються протягом двох місяців з моменту закінчення строку дії номера.

Тариф Yezzz 2023 (закрито)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.08.09
Місто
Киев
на 0800 или шиномонтаж
А це цікаво, можна трошки докладніше? (можна в лічку)

Так то цей yezz в мене для олх, тільки на вхідні, то хай вже буде тут анлім, а раптом пощастить?:)
Хоча на активному номері (супер нет старт) рба закінчився в грудні як раз, так поки нічого і не пропонували. От його хочу на джойс перевести. Там як раз багато хвілин на всі напрямки, мені те що треба.
Добро пожаловать в ветку РБА.
 

Elephant

Все буде добре!
Реєстрація
31.12.11
Місто
Новослобідка
Телефон
Nokia 3100
"Строк дії номера – 60 днів після першого дзвінка та 365 днів після кожного поповнення рахунку від 5 грн одним платежем (крім послуги «Переказ грошей»). Номер і баланс на рахунку зберігаються протягом двох місяців з моменту закінчення строку дії номера." Я взял это с сайта https://yezzz.ua/tarif.html Вопрос? - У меня есть 2 месяца или один, если у меня сегодня закончился срок действия номера, чтобы пополнить на 5грн и восстановить без проблем работу номера? Если 2 месяца, то в шапке информацию надо подправить и 5грн -365д.
 
Реєстрація
05.04.22
Місто
Ружин, Житомирська обл.
Вопрос? - У меня есть 2 месяца или один, если у меня сегодня закончился срок действия номера, чтобы пополнить на 5грн и восстановить без проблем работу номера?
В течение 2 месяцев можно принимать входящие и успеть пополнить.
 
Зверху