Тариф контракту «Лайфхак» (2018)

Реєстрація
12.04.10
Місто
Новомосковськ/Дніпро
ТАРИФ ПЛАН «ЛАЙФХАК КОНТРАКТ» оф. сайт
Перехід с інших контрактних тарифнів *715# (з меньшої абонплати - 0грн, з більшої - 75 грн)
Підключення на контракт можливо без візита до ЦОА за допомогою Bank ID

Пакет послуг/30 днів
Абонплата, грн/30 днів300
Дзвінки на lifecellБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні250 хв
Інтернет20+* ГБ
SMS по Україні250 SMS
lifebox50 ГБ
Соц.мережі (Facebook, Instagram, Twitter, Messenger)Включено
Вартість повторного замовлення пакету послуг, грн300
Повторне замовлення пакету послуг /30 днів*700#
1.png
Перехід з інших тарифів*715#
1.png

*До вказаного об’єму інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний в попередньому 30-денному пакеті послуг
Підключення та управління послугою «Тарифна підписка» *490# (6 пакетів знижка 10% або 12 пакетів послуг знижка 15%)
Пакет услуг на 1 день (Якщо не сплачена абонплата)
відключення або підключення добових пакетів *103#
Якщо сума на рахунку ≥ 20 грн
  • Інтернет: 500 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 50 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 20 грн
Якщо сума на рахунку < 20 грн
  • Інтернет: 100 МБ
  • Дзвінки на всі номери по Україні: 10 хв
  • Безліміт на lifecell, який надається після використання хвилин на всі номери по Україні, наданих за пакетом послуг на 1 день
  • Вартість пакету послуг на 1 день: 10 грн
Якщо сума на рахунку < 10 грн
  • застосовується стандартна тарифікація
Стандартна тарифікація
Дзвінки на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell) 2 грн/ хв
МБ надаються до кінця дня:
Якщо на рахунку більше ≥ 15 грн 500 МБ/ 15 грн
Якщо на рахунку < 15 грн 250 МБ/ 7,5 грн
Якщо на рахунку < 7,5 грн 1 МБ/ 0,50 грн
Після оплати 45 грн впродовж дня - безліміт 2.5G
SMS по Україні в день користування 10 SMS/ 5 грн
Обов'язковий щомісячний платіж
У проміжок часу з 1-го по 20-е число кожного календарного місяця на основний рахунок повинен бути внесений обов'язковий щомісячний платіж (далі - ОЩП) в розмірі 0,01 грн. У разі відсутності ОЩП в заданий проміжок часу вихідні послуги будуть тимчасово припинені, починаючи з 21-го числа поточного календарного місяця. Вхідні послуги будуть доступні протягом перших 3-х календарних місяців з моменту припинення надання вихідних послуг, після закінчення зазначеного терміну, надання таких послуг також буде припинено. Для відновлення можливості здійснення вихідних послуг достатньо внести мінімум 0,01 грн на основний рахунок.
 
Останнє редагування:

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus

Вкладення

  • Screenshot.png
    Screenshot.png
    41.2 КБ · Перегляди: 50
Останнє редагування:
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
Только что наконец-то, спустя сутки, у меня получилось перейти на предоплату. Ура!
А, я вже третій день намагаюсь перейти з "Лайфхак 2020" на контракт. МультіSIM давно відключена, ідентифікований та зареєстрований. Але перейти не виходить. На третьму кроці переходу отримую код, ввожу, натискаю ENTER. Довго чекаю, і в підсумку - "Сталось щось неочікуванне - спробуйте пізніше". Що роблю не так? Може хто-небудь підкаже.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
vnb1953, а що підтримка каже? Вони ж вас самі можуть перевести, хай і уводять коди та мучаться.
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
vnb1953, а що підтримка каже? Вони ж вас самі можуть перевести, хай і уводять коди та мучаться.
Якщо мається на увазі підтримка за номером 5433, то вони самі перевести не можуть, але запевнили що я роблю все правильно. А чому не можу перейти не знають. Кажуть альтернатива он-лайн переходу-ідіть в салон lifecell. До речі спробував перейти не з особистого кабінету, а з головної сторінкі lifecell->ЗВ'ЯЗОК ТА РОУМІНГ->ТАРИФНІ ПЛАНИ->Контрактні. Відповідь: Шановний абоненте, зміна вашого поточного тарифного плану на обраний недоступна.
Спробував тим же способом перехід на "Вільний лайф"- дозволяе. Чортівня якась.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
vnb1953, ви ж не порівнюйте перехід просто на інший тариф та на контрактну форму обслуговування. Ну і колись був ліміт один перехід на добу. Він вам не заважає?
Ну і найкраще у даного оператора переходити за ussd кодом, якщо це можливо при зміні форми обслуговування.
Там же певно вам треба цифровим підписом підтверджувати перехід?
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
vnb1953, ви ж не порівнюйте перехід просто на інший тариф та на контрактну форму обслуговування. Ну і колись був ліміт один перехід на добу. Він вам не заважає?
Ну і найкраще у даного оператора переходити за ussd кодом, якщо це можливо при зміні форми обслуговування.
Там же певно вам треба цифровим підписом підтверджувати перехід?
1. Ні, я спробував перейти декілька раз, та всі спроби були невдалими. Чи розповсюджується ліміт на невдалий перехід, не знаю;
2. Як переходити за ussd кодом я не знаю, тому й не намагався перейти цім способом;
3. Щодо підтвердження переходу, то я в особовому кабінеті в розділі "Персональні дані" підтвердив "Заяву про реєстрацію". Вимоги підписуватись цифровим підписом там не було. Так як я підтвердив "Заяву про реєстрацію" тількі сьогодня, то можливо треба почекати декілька днів перед новою спробою переходу.
 
  • Sad
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.09
Місто
Киев
Только что наконец-то, спустя сутки, у меня получилось перейти на предоплату. Ура!
А, я вже третій день намагаюсь перейти з "Лайфхак 2020" на контракт. МультіSIM давно відключена, ідентифікований та зареєстрований. Але перейти не виходить. На третьму кроці переходу отримую код, ввожу, натискаю ENTER. Довго чекаю, і в підсумку - "Сталось щось неочікуванне - спробуйте пізніше". Що роблю не так? Може хто-небудь підкаже.
йдіть в салон. скоріше за все на вас якась бага висить і її треба обходити вручну.

я, наприклад, оригінально ідентифікувався по іпн, а на контакт потім вже не міг перейти, оскільки контакт хоче паспорт, а другий раз ідентифікуватись не можна.
у друга номер колись був в корпорації і це навіть не кожен робітник life може осилити.
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
Только что наконец-то, спустя сутки, у меня получилось перейти на предоплату. Ура!
А, я вже третій день намагаюсь перейти з "Лайфхак 2020" на контракт. МультіSIM давно відключена, ідентифікований та зареєстрований. Але перейти не виходить. На третьму кроці переходу отримую код, ввожу, натискаю ENTER. Довго чекаю, і в підсумку - "Сталось щось неочікуванне - спробуйте пізніше". Що роблю не так? Може хто-небудь підкаже.
йдіть в салон. скоріше за все на вас якась бага висить і її треба обходити вручну.

я, наприклад, оригінально ідентифікувався по іпн, а на контакт потім вже не міг перейти, оскільки контакт хоче паспорт, а другий раз ідентифікуватись не можна.
у друга номер колись був в корпорації і це навіть не кожен робітник life може осилити.
Хоча я ідентифікувався по паспорту, але всеж таки прийдеться йти в салон.
Дякую всім за поради.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
SpringBird, не у спільний. Просто перенесеться окремим пакетом зі своїм терміном дії. Не насвинорилите.
Вітаємо у новому чудовому тарифі!
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
SpringBird, я теж його не люблю. Тоді ви усе правильно вирішили. Але навіщо вам лс, якщо усі на вф? Не вистачає 40гб?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
SpringBird, у вас усе як на передплаті. Дата зміщується. А також можна не платити, або жити за рахунок інших пакетів. Помітьте, що тут тривалість пп 30 днів це не місяць, а 30 днів. Щомісяця 7 числа тут не працює. Про усе вас сповіщатимуть по смс.
При замовленні нового пп, старий діє до кінця свого терміну дії.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
21.11.18
Місто
Vinnitsa
А чи не простіше перейти на платинум контракт, там вартість на 45 грн дорожче, але й послуг більше в абонку включено на порядок.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Darth Vader, ап там майже однакова якщо перерахувати грн на мб. Якщо потрібно більше хвилин, то так. Але потім на повернення доведеться сплатити 50 грн за зміну тарифа.
 
Реєстрація
10.09.20
Місто
Dnipro

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
А чи не простіше перейти
Видимо, главное условие - минимальная АП. У меня 1ТБ за 150 грн/28 дней.

1 терабайт мобильного интернета?

Я на месте ЛС уже бы придумал за что забанить )
Всё согласно условий ТП. Придумайте давно.
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
Нарешті, після звернення до сервісу підтримкі та 5-ти денного очікування відповіді, зміг перейти з "Лайфхфк 2020" на "Лайфхак контракт".
Доречі при переході збереглись накопичені на "Лайфхфк 2020" 120 Гб.
 
Реєстрація
30.11.08
Місто
Ворзель, Киевская обл.
Під час обговорення переходу з "Лайфак 2020" припейд на "Лайфхак контракт" не раз виникало питання- чи переносяться накопичені на "Лайфак 2020" гигабайти на контракт. Мій досвід - так переносяться.
Як було у мене.
Дано:
1. Дата переходу на контракт: 18.01.2021
2. Діючий тариф на момент переходу: "Лайфак 2020"
3. Дата закінчення дії тарифу: 21.01.2021
4. О'бьєм трафику наданий по діючому тарифу: 120 Гб
5. Залишок тарфіку на дату переходу: 30 Гб
Після переходу отримав повідомлення - по тарифу "Лайфак контракт"
нараховано -110 Гб (90 Гб використованих на "Лайфак 2020" + 20 Гб тарифу "Лайфак контракт"). Дата наступного платежу 17.02.2021.
Зайшов в особистий кабинет - Тарифный пакет Интернета 140 Гб (110 Гб + 30 Гб не використованих на "Лайфак 2020")
Ввечері 20.01.2021 в день закінчення дії тарифу "Лайфак 2020" залишок в особистому кабінеті - 126 Гб.
Зранку 21.01.2021 залишок трафіку - 110 Гб.
 
Зверху