Тариф передплати «Смачний» (регіональний)

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC
Тариф передплати «Смачний» (регіональний)

Абонплата125 грн/4 тижні
Дзвінки в мережі КиївстарБезлім
Дзвінки на інші мобільні по Україні та за кордон (Польща, Італія, Росія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія)300 хв
Мобільний інтернет20 ГБ + 5 ГБ*
Київстар ТБВключено
Star Guard LiteВключено
Знання без межВключено
Держава в смартфоніВключено

Територія дії тарифного плану
17 липня 2020 року Верховна Рада України ухвалила постанову про те, що об’єднуються деякі райони та разом утворюють нові. Тепер в Україні не 490, а 136 районів.

Якщо район новий, нижче у дужках ми уточнюємо, де саме працює цей тариф.

Волинська область
Райони: Ковельський, Луцький (діє тільки у районах з попередніми назвами: Ківерцівський, Ковельський (включаючи. м.Ковель), Луцький (включаючи м. Луцьк), Рожищенський).

Дніпропетровська область
Райони: Нікопольський, Павлоградський, Синельниківський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Васильківський, Межівський, Нікопольський (включаючи м.Марганець, м. Нікополь, м.Покров), Павлоградський (включаючи м. Павлоград, м. Тернівка), Петропавлівський (включаючи м. Першотравенськ), Покровський, Синельниківський (включаючи м. Синельникове), Томаківський, Юр'ївський).

Закарпатська область
Райони: Берегівський, Мукачівський, Ужгородський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Берегівський (включаючи м.Берегове), Великоберезнянський, Воловецький, Мукачівський (включаючи м.Мукачево), Перечинський, Свалявський, Ужгородський (включаючи м.Ужгород, м.Чоп)).

Запорізька область
Райони: Бердянський, Енергодарський, Запорізький, Пологівський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Бердянський (включаючи м. Бердянськ), Більмацький, Гуляйпільський, Кам'янсько-Дніпровський (включаючи м. Енергодар), Новомиколаївський, Оріхівський, Пологівський, Приморський, Розівський, Чернігівський, Запорізький (включаючи м.Запоріжжя), Вільнянський, Великобілозерський).

Івано-Франківська область
Райони: Івано-Франківський, Калуський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Долинський (включаючи м. Болехів), Калуський (включаючи м. Калуш), Тисменицький (включаючи м. Івано-Франківськ), Тлумацький).

Львівська область
Райони: Самбірський, Стрийський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Стрийський (включаючи м. Моршин, м. Стрий), Сколівський, Турківський).

Миколаївська область
Райони: Баштанський, Вознесенський, Миколаївський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Миколаївський (включаючи м.Миколаїв), Новоодеський, Вознесенський (включаючи м.Вознесенськ), Баштанський, Веселинівський, Вітовський, Березанський, Березнегуватський, Доманівський, Снігурівський).

Одеська область
Райони: Подільський, Роздільнянський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Балтський (включаючи м. Балта), Великомихайлівський, Захарівський, Окнянський, Подільський (включаючи м.Подільськ), Роздільнянський).

Полтавська область
Райони: Кременчуцький, Лубенський, Миргородський, Полтавський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Великобагачанський, Гадяцький (включаючи м.Гадяч), Гребінківський, Диканський, Зіньківський, Карлівський, Кобеляцький, Котелевський, Лохвицький, Лубенський (включаючи м.Лубни), Машівський, Миргородський (включаючи м.Миргород), Новосанжарський, Оржицький, Пирятинський, Полтавський (включаючи м.Полтава), Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Чорнухинський, Чутівський, Шишацький).

Сумська область
Райони: Конотопський, Охтирський, Роменський, Сумський, Шосткинський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Охтирський (включаючи м.Охтирка), Білопільський, Буринський, Великописарівський, Глухівський (включаючи м.Глухів), Краснопільський, Лебединський (включаючи м.Лебедин), Недригайлівський, Путивльський, Сумський (включаючи м.Суми), Липоводолинський, Тростянецький, Шосткинський, (включаючи м.Шостка)).

Харківська область
Діє по всій області.

Херсонська область
Діє по всій області.

Чернівецька область
Райони: Дністровський, Чернівецький, (діє тільки у районах з попередніми назвами: Герцаївський, Глибоцький, Заставнівський, (включаючи м.Чернівці), Кельменецький, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький, Хотинський).

Чернігівська область
Райони: Корюківський, Новгород-Сіверський, Прилуцький, Чернігівський (діє тільки у районах з попередніми назвами: Варвинський, Корюківський, Куликівський, Менський, Новгород-Сіверський (включаючи м.Новгород-Сіверський), Прилуцький (включаючи м.Прилуки), Ріпкинський, Срібнянський, Чернігівський (включаючи м. Чернігів)).

Будь ласка, зверніть увагу.
У зв'язку з технічними особливостями телекомунікаційної мережі Київстар територія дії тарифного плану може відрізнятися на 10 км (+/-) від адміністративних кордонів зазначених областей (районів).

Якщо на момент нарахування наступної плати за пакет послуг на 4 тижні ви перебуваєте поза межами дії тарифного плану, ви будете отримувати денний пакет послуг на умовах, що описані вище.

Плата за пакет послуг на 4 тижні знімається тільки на території дії цього тарифу. Якщо ви вже оплатили пакет послуг на 4 тижні, то він діє по всій території України, до моменту наступної оплати, навіть якщо ви перебуваєте за межами території дії тарифу.

Якщо на момент планової оплати ви перебуваєте за межами дії тарифу — буде зніматися оплата за пакет на день.

Щоб відновити умови тарифного плану, коли ви повернетеся в домашній регіон, необхідно здійснити або отримати дзвінок.

Оплата за пакет послуг на 4 тижні буде знята (при наявності достатньої суми):
 • автоматично найближчої ночі до 00:00 Також, ви можете скористатися самостійним замовленням пакета послуг;
 • відразу після поповнення рахунку, якщо вночі не знімалася денна плата.

Як підключити цей тариф?
Якщо ви наш абонент, знайдіть цей тариф у додатку Мій Київстар або зателефонуйте на 477*1

Будь ласка, зверніть увагу. Коли ви змінюєте свій тариф на інший, за це може знятися оплата (розмір оплати ви дізнаєтесь у додатку Мій Київстар або за номером 477*1). Невикористані хвилини, гігабайти та SMS попереднього тарифу анулюються.

Щоб стати нашим абонентом, придбайте стартовий пакет з назвою цього тарифу та активуйте його (інструкція є на звороті пакета). Після того як активуєте, ви отримаєте все, що є у тарифі, без плати за перші 4 тижні.

*Суперсила
Суперсила — це послуга на вибір, яка доступна в цьому тарифі без жодних доплат. Суперсилу можна змінювати кожні 4 тижні або вона продовжуватиметься автоматично з вашим тарифом.

Суперсила є у тарифах передплати: ТВІЙ Вибір, ТВІЙ Оптимум, ТВІЙ Максимум, Смачний.

Залежно від вибраної Суперсили, ви можете її активувати через Мій Київстар у декілька кліків — там все просто та з підказками. Також можна зателефонувати за номером 466 або надіслати відповідний запит.

1 Суперсила без доплат
 • SIM для другого телефона (Друга SIM із тим самим номером для вихідних дзвінків і мобільного інтернету. Із Суперсилою ви зможете користуватися цією послугою без доплат).
 • SIM для планшета (Ще одна SIM-карта для планшета або ноутбука. Її можна використати тільки для мобільного інтернету. Із Суперсилою ви зможете користуватися цією послугою без доплат).
 • Відео на ходу (Ми не знімаємо гігабайти, коли ви користуєтеся цими додатками. Завантаження, оновлення, підписка, покупки в додатках та перегляд реклами тарифікуються окремо).
 • 100 хвилин на інші мережі та за кордон (Кожні 4 тижні додаткові хвилини для дзвінків на інші мобільні по Україні та на номери Польщі, Італії, Росії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю та Індії).
 • Київстар ТБ (Сотні каналів та тисячі фільмів, серіалів і шоу. Завантажте додаток Київстар ТБ і дивіться одночасно на п'яти різних пристроях — телевізорі з функцією Smart TV, смартфоні, планшеті, комп'ютері та ноутбуці).
 • 5 ГБ (Кожні 4 тижні додаткові гігабайти мобільного інтернету).

Як знімається плата за тариф?
Щоб підключився цей тариф, з вашого рахунку зніметься 125 грн. Далі ця плата зніматиметься раз на 4 тижні вночі (з 00:00 до 03:00).

Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, знімуться 10 грн за денний пакет послуг і ви отримаєте 100 МБ, 10 хвилин для дзвінків по Україні та безлім у мережі Київстар. Те, що ви не використали в цей день, анулюється.

Якщо на рахунку менше ніж 10 грн, зніметься вся сума, яка є, і ви отримаєте цей пакет за спеціальною ціною.

Якщо на рахунку закінчились кошти, ви не зможете користуватись послугами, доки не поповните рахунок.

Поповніться на 125 грн і наберіть 466*66 та у вас з'явиться пакет послуг в повному обсязі.

Поповнювати рахунок можна на сайті або в додатку Мій Київстар без комісій.

Коли знімається плата на день і що до неї входить?
Наприклад, ви поповнили рахунок 11 листопада, наступного разу ви маєте поповнитися до 23:59:59 8 грудня, тобто через 4 тижні. Якщо ви цього не зробили або поповнилися на недостатню суму, з вашого рахунку 9 грудня зніметься 10 грн і ви отримаєте:
 • безлім у мережі Київстар;
 • 100 МБ мобільного інтернету
Все це надається на 1 день. Те, що ви не використали в цей день, анулюється.

Також ви можете телефонувати на номери Київстар за 3 грн в день, якщо вночі з рахунку нічого не знялося.

Про мобільний інтернет
Коли закінчились мегабайти з тарифу:

можна отримати до 10 пакетів по 100 МБ10 грн/пакет
коли ці пакети закінчились0,00 грн (не тарифікується)
якщо на рахунку менше 10 грн0,10 грн/МБ

Перевірити кількість використаних мегабайтів з пакетів — *252#

Детальніше про додаткові пакети з мегабайтами:

 • Вони нараховуються тільки якщо ви користувались інтернетом.
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані мегабайти анулюються.
 • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
 • Якщо закінчилися кошти і почала зніматися плата за кожну хвилину, після поповнення рахунку знову відновиться пакетна тарифікація.
Якщо вам потрібно більше гігабайт, ви можете замовити додаткові 5 ГБ:

Вартість пакету 50 грн.

Замовити можна:
 • в Мій Київстар
 • за номером 477*232 чи набравши комбінацію *405*5#
Вперше ви отримаєте 5 ГБ при підключені, далі вони будуть нараховуватися кожні 4 тижні. Невикористаний залишок ГБ анулюється.

Перевіряйте залишок ГБ в Мій Київстар або *405*1#

Ви можете замовляти пакет необмежену кількість разів. В випадку перезамовлення попередні ГБ зберігаються та додаються до нових.

Якщо ви використали всі ГБ додаткового пакету, будуть знову діяти умови вашого тарифного плану.

Для відключення скористайтесь Мій Київстар, або зателефонуйте на 477*232, або наберіть *405*0#

Про SMS та MMS
SMS
по Україні надається до 100 пакетів по 10 SMS3 грн/пакет
коли ці пакети закінчились1 грн/SMS
за кордон надається 1 пакет по 10 SMS10 грн/пакет
коли пакет закінчився або якщо не вистачило коштів для пакета3 грн/SMS

MMS (працюють тільки в мережі Київстар)
до 100 пакетів по 10 MMS3 грн/пакет
коли ці пакети закінчились або якщо не вистачило коштів для пакета1 грн/MMS

Щоб перевірити, скільки ви використали SMS і MMS, наберіть *251#

Детальніше про додаткові пакети з SMS та MMS:

 • Вони нараховуються тільки якщо ви відправляли повідомлення.
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані повідомлення анулюються.
 • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
 • Якщо не вистачило коштів для оплати пакета і знялася плата за кожне повідомлення, такий тариф діятиме до кінця доби (до 23:59:59) навіть після поповнення рахунку. А оплата за пакети повідомлень відновиться автоматично вже наступної доби.
 • Якщо на вашому рахунку не вистачило коштів для оплати пакета та за кожне повідомлення, після поповнення в першу чергу діятиме оплата за пакет.

Про дзвінки за кордон, на інші мобільні та міські номери по Україні
Дзвінки за кордон після використання хвилинстандартні тарифи на міжнародні дзвінки
Дзвінки на інші мобільні після використання хвилин, а також на міські номери щоденно до 3 пакетів по 3 хвилини3,00 грн/пакет
коли пакети закінчились або якщо не вистачило коштів для пакета1,50 грн/хв

Щоб перевірити, скільки ви використали хвилин з додаткових пакетів — *254#

Детальніше про пакети з хвилинами:

 • Вони нараховуються, тільки якщо ви телефонували.
 • Діють до кінця дня (з 00:00 до 23:59:59). Невикористані хвилини анулюються.
 • У момент, коли нараховується пакет, знімається плата за нього.
 • Якщо закінчилися кошти і почала зніматися плата за кожну хвилину, після поповнення рахунку знову відновиться пакетна тарифікація.

Додаткова інформація
 • При активації стартового пакета з позначкою «перший пакет послуг включено» ви отримаєте всі послуги тарифного плану без плати за перші 4 тижні.
 • Орієнтовна вартість – середня вартість послуг за тарифним планом/пакетом послуг за 1 день, що обчислюється шляхом ділення встановленого розміру плати за тарифний план/пакет послуг за відповідний період на тривалість цього періоду у днях. Якщо період плати за такі послуги становить один місяць, орієнтовна вартість розраховується шляхом ділення розміру плати за тарифний план/пакет послуг на 30 днів. Результат від ділення округлюється до копійок. Орієнтовна вартість призначена для спрощення порівняння споживачами умов різних тарифних планів/пакетів послуг.
 • Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює вказаній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.
 • Списання кожних 1024 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 1024 КБ даних.
 • Доступ до мережі 3G та 4G надається за наявності 3G- або 4G-покриття відповідно. Щоб користуватися мобільним інтернетом, змініть назву точки доступу на «internet».
 • Під твердженням «безлім на Київстар» слід розуміти, що дзвінки на мобільні номери Київстар не тарифікуються.
 • Цей тариф призначений та може бути застосований лише для зареєстрованих абонентів та абонентів, що обслуговуються знеособлено.
 • Мінімальний термін дії тарифу — 30 днів з дня його запуску для підключення. Після закінчення цього терміну оператор має право змінити тарифи в порядку, встановленому чинним законодавством України.
 • Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів станом на 20.10.2021 
Останнє редагування:

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Redmi 9 (КС "ТВОЙ Новый")

Вкладення

 • Screenshot_2021-10-20-17-17-37-546_com.android.chrome.jpg
  Screenshot_2021-10-20-17-17-37-546_com.android.chrome.jpg
  111.2 КБ · Перегляди: 41

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC
Данный тариф региональный или нет, так как он есть в списке тарифов предоплаты для г.Киев, а также на странице тарифа нет ни одного упоминания про региональность и территорию действия тарифа...?
Post automatically merged:

Подключается отдельно, как одна из доступных "Суперсил":
На странице тарифа пока нет данной информации:(
 
 • Haha
Реакції: idea

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Redmi 9 (КС "ТВОЙ Новый")
на странице тарифа нет ни одного упоминания про региональность и территорию действия тарифа
В описании тарифа есть:
Дополнительная информация -
 • Тарифный план действует по всей Украине, кроме временно оккупированных территорий. Действие тарифного плана может быть ограничено на территории проведения Операции Объединенных Сил.
 

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC
Яша, вы уже перешли на него?
 

Яша

Бывалый
Реєстрація
01.01.18
Місто
Киев
Телефон
Redmi 9 (КС "ТВОЙ Новый")

Вкладення

 • Screenshot_2021-10-20-17-25-38-749_com.android.chrome.jpg
  Screenshot_2021-10-20-17-25-38-749_com.android.chrome.jpg
  134.5 КБ · Перегляди: 60

Alik iv

Известный пользователь
Реєстрація
17.07.20
Місто
Харьковская область. Г Изюм.
странице тарифа пока нет данной информации
Я уже подключил (скрин выше).
Post automatically merged:

Яша, вы уже перешли на него?
Угу )
Яша, У меня нет в системе. Как подключал?
 

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC
В описании тарифа есть:
Дополнительная информация -
 • Тарифный план действует по всей Украине, кроме временно оккупированных территорий. Действие тарифного плана может быть ограничено на территории проведения Операции Объединенных Сил.
Очень странно. Он же лучше, чем Твой Старт и LOVE, еще и стоит дешевле :unsure:
 

edriver

Активный пользователь
Реєстрація
13.03.19
Місто
Харьков
На странице с описанием суперсилы нет в перечнях тарифа Смачний. (Только Оптимум, максимум, и твой выбор,) наверное не успели добавить к описанию Смачний.

У кого в МКС есть выбор, какие суперсилы доступны к подключению на этом тарифе? Хотелось бы домашний интернет, но думаю мечты...
 

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC

Alik iv

Известный пользователь
Реєстрація
17.07.20
Місто
Харьковская область. Г Изюм.
У меня в нем показывает только 2 тарифа: Твой Старт и Твой Оптимум, а после нажатия "Показать больше" - страница зависает на сером экране.
А в next.kyivstar.ua его нет в списке доступных для подключения.
vlady, У меня есть.Screenshot_2021-10-20-17-34-16-121_com.android.chrome.jpg
 

Steady

Пользователь
Реєстрація
17.07.18
Місто
Киев
У меня в нем показывает только 2 тарифа: Твой Старт и Твой Оптимум, а после нажатия "Показать больше" - страница зависает на сером экране.
А в next.kyivstar.ua его нет в списке доступных для подключения.
Откройте вкладку тарифы, потом перезагрузите страницу. После нажмите "Показать больше"
 

vlady

Модератор (Моб)
Реєстрація
24.07.18
Місто
Киев
Телефон
POCO X3 NFC
edriver,

Київстар пропонує абонентам оновлений тариф Смачний​

20.10.2021

З 20 жовтня 2021 року абоненти Київстар у окремих регіонах :unsure: зможуть підключити оновлений тариф Смачний із вигідними умовами. Лише за 125 грн на 4 тижні абоненти отримають:
 • 20 ГБ мобільного інтернету
 • безлім для дзвінків у мережі Київстар
 • 300 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі в Україні та деякі закордонні напрямки (номери мобільного та фіксованого зв’язку у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії, Узбекистані, Ізраїлі, США, Канаді, Індії, Росії)
Окрім цього, в оновленому тарифі абоненти можуть підключати Суперсили – окремі телеком-послуги: додаткові хвилини на інші мережі чи за кордон, гігабайти мобільного інтернету, безлімітний трафік на відео, онлайн-телебачення Київстар ТБ, SIM для планшета чи другого телефона.
У зв’язку зі стартом підключення на новий Смачний, підключення нових абонентів на попередній тариф припиняється з 19 жовтня. Також змінюється назва попередньої версії тарифу — з 20.10.2021 шукайте Смачний 2020.
З умовами дії тарифу в окремих регіонах можна ознайомитися в описі тарифного плану з 20.10.2021
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Меденичі
Списання кожних 1024 КБ, що входять у нетарифікований обсяг мегабайтів, здійснюється в момент прийому/передачі першого байта кожних 1024 КБ даних.

Уже замість 500 - 1024кб. Це в усієї нової лінійки
 
Зверху