Термін дії номера передплати 3Mob

Disabled

FCDK
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Киев
Телефон
SM-A525FZKI
Срок действия номера оператор пишет по *100#
начиная с 01.06.13 срок действия номера 365 дней (+40 дней приостановленного состояния) с момента пополнения на ЛЮБУЮ сумму.
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
ну сегодня тоже закинул 10 грн) посмотрим....

На следующее утро +1 год с даты пополнения.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.09.09
Місто
Киев
Телефон
Motorola Edge 40
народ, на номере вообще бабла не было - 10 гривен чисто для срочного звонка
 
  • Haha
Реакції: idea

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Приветствую! На какую сумму пополнить чтоб продлить номер.?
неизвестно, насколько он продлится:
например у меня номер был до 1 мая, вчера пополнил его на гривну, срок действия стал до 9 мая этого года,
а сегодня срок отображается до 07/08/2022
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Дурень же я який. Проґавив термін дії номера. Бувший ЛС. Звернувся в підтримку 3Моб, сказали відновлять без проблем (за гроші), ще й на ту ж саму СІМ. А я вже розчарувався, що в ЛС доведеться звертатися. Пощастило.
 
Останнє редагування:

osot056

ОптимисТ
Реєстрація
07.09.08
Місто
г. Днепр
Телефон
ASUS ZenFoneMax+Fly TS107
Если денег много хотят , то можно и новый номер купить .
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
сказали відновлять без проблем (за гроші)
Много?
150 грн. Номер (красивий) вже відновлено. Неймовірно оперативно. Цікаво, слоненята так само б оперативно питання вирішили? Сімкарта запрацювала, на рахунку стало мінус 150 грн. Оплатив, все тіп-топ. Справу було вирішено за пів дня не спішно через ФБ месенджер. Вкотре здивований швидкому вирішенню питання 3Моб_ом. Хочу відмітити це все відбувалося в міжнародному роумінгу. Не ясно як деактивована сім реєструвалася в роумінг-мережі, на запит коштів відповідь була англійською на зразок «Your Id not found”. Коли номер відновили, отримав смс, що коштів для користування послугами недостатньо і вже після цього через USSD-запит, інформація почала відображатися коректно.
Post automatically merged:

Если денег много хотят , то можно и новый номер купить .
То справа виключно в номері. Ціна має значення але... То перенесений ЛС, один з перших старпаків, що був проданий в Коломиї як тільки ЛС в моєму місті запрацював. Ніяк до мене не дійде як проґавив його з поповненням, оскільки маю колекцію важливих номерів, що завжди раз на рік продовжую їм життя. Продовжив життя кожному, а ось цьому ні. Сам собі винен.
 
Останнє редагування:

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Ніяк до мене не дійде як проґавив його з поповненням,
Пополняю на копейку два раза в год. Был срок действия Два года, теперь Один год.
Я так само поповняю. Беру всі свої номери (їх досить таки не мало - сім-картки різних дизайнів) перед собою і кожен по черзі поповняю. Як я міг пропустити ось цей - досі не зрозуміло. Але добре, що все добре закінчилося.
 
Реєстрація
26.06.17
Місто
Киев, Рига, Амстердам
Дурень же я який. Проґавив термін дії номера. Бувший ЛС. Звернувся в підтримку 3Моб, сказали відновлять без проблем (за гроші), ще й на ту ж саму СІМ. А я вже розчарувався, що в ЛС доведеться звертатися. Пощастило.
Я так-же прозевал пополнение. И ещё я за границей. Позвонил в поддержку один раз, сказали что примут заявку на восстановление по вашей схеме. И тишина. Позвонил сегодня ещё раз и мне говорят, что номер уже полностью отключен.
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Дурень же я який. Проґавив термін дії номера. Бувший ЛС. Звернувся в підтримку 3Моб, сказали відновлять без проблем (за гроші), ще й на ту ж саму СІМ. А я вже розчарувався, що в ЛС доведеться звертатися. Пощастило.
Я так-же прозевал пополнение. И ещё я за границей. Позвонил в поддержку один раз, сказали что примут заявку на восстановление по вашей схеме. И тишина. Позвонил сегодня ещё раз и мне говорят, что номер уже полностью отключен.
Дуже жаль. Може в ФБ напишіть на всяк випадок.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Дурень же я який. Проґавив термін дії номера. Бувший ЛС. Звернувся в підтримку 3Моб, сказали відновлять без проблем (за гроші), ще й на ту ж саму СІМ. А я вже розчарувався, що в ЛС доведеться звертатися. Пощастило.
Я так-же прозевал пополнение. И ещё я за границей. Позвонил в поддержку один раз, сказали что примут заявку на восстановление по вашей схеме. И тишина. Позвонил сегодня ещё раз и мне говорят, что номер уже полностью отключен.
Так все має свої терміни. Якщо термін для відновлення номера ще не минув, то відновлять. А якщо минув - то пропало. Я теж минулого місяця провтикав одну сімку, але вчасно схаменувся, відновив за гроші (минуло тоді лише 10 днів з часу відключення сімкарти).
 
Реєстрація
27.05.21
Місто
Киев
Дурень же я який. Проґавив термін дії номера. Бувший ЛС. Звернувся в підтримку 3Моб, сказали відновлять без проблем (за гроші), ще й на ту ж саму СІМ. А я вже розчарувався, що в ЛС доведеться звертатися. Пощастило.
Я так-же прозевал пополнение. И ещё я за границей. Позвонил в поддержку один раз, сказали что примут заявку на восстановление по вашей схеме. И тишина. Позвонил сегодня ещё раз и мне говорят, что номер уже полностью отключен.
Так все має свої терміни. Якщо термін для відновлення номера ще не минув, то відновлять. А якщо минув - то пропало. Я теж минулого місяця провтикав одну сімку, але вчасно схаменувся, відновив за гроші (минуло тоді лише 10 днів з часу відключення сімкарти).
По словам оператора, если срок восстановления истек. То восстановить возможно ещё получиться через менеджера, за деньги. Цена составит 150 гривен.
 
Реєстрація
26.11.08
Місто
PL/Киев
Телефон
Nokia 6021
Пропало несколько симок, номера были действительны до 11.11 и 21.11, вчера уже не ловили сеть, на сайте при пополнении пишет что номер недействителен.
Жаль, номера были давно, даже в календаре записал что надо пополнить и забыл. Вот тебе и содержи ведро карт, всегда есть способ потерять. Я еще и за границей, на 1188 особо не позвонишь...

С 11.11 не прошло 40 дней, но карты не живут.
 
Зверху