Мобільний Інтернет від 3Mob: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
швидкості 3моба буде достатньо для користування Zoom
Саме швидкості повинно бути достатньо, але тут є нюанс: у завантаженому 3ж з'єднання нестабільне, інтернет періодично залипає, і тоді переривається дзвінок. Коли у Тримобу була власна мережа, з'єднання було супер стабільним, бо там було мало абонентів, сам користувався з задоволенням. Але от у роумінгу від водогону ситуація не дуже хороша, тому довелося із Тримобом попрощатись.
Дуже дивно читати такі повідомлення про мережу Тримоб. Сьогодні її тестив і вона навіть сервер не знайшла, не відкривала сторінки, у той час як 0,5 мбіт/с на лайфі сприймається як шалена швидкість.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
На Lycamobile ситуация с интернетом лучше, или так само как с оператором Тримоб ?
Точно така ж
Дуже дивно читати такі повідомлення про мережу Тримоб. Сьогодні її тестив і вона навіть сервер не знайшла, не відкривала сторінки
Сьогоднішній Тримоб – пародія самого себе. Кілька десятків БС у Києві, причому з шириною каналу 5 МГц (якщо не помиляюся) – ось все, що залишилося від мережі цього оператора.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
На Lycamobile ситуация с интернетом лучше, или так само как с оператором Тримоб ?
Точно така ж
Дуже дивно читати такі повідомлення про мережу Тримоб. Сьогодні її тестив і вона навіть сервер не знайшла, не відкривала сторінки
Сьогоднішній Тримоб – пародія самого себе. Кілька десятків БС у Києві, причому з шириною каналу 5 МГц (якщо не помиляюся) – ось все, що залишилося від мережі цього оператора.
Має роумінг в Водафоні, а також прп-пакети без сплати абонплати. Таке дає тільки Інтертелеком й то за певних умов.
 
Реєстрація
21.08.18
Місто
Одесса
Телефон
redmi note 5 (CN) 4\64
В достаточно загруженном месте в помещении:

Киевстар не смог

Лайфселл
Водафон
 

Вкладення

  • Screenshot_20220614-121308.jpg
    Screenshot_20220614-121308.jpg
    43.1 КБ · Перегляди: 111
Останнє редагування:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Троещинский blackout, 80% домов (на глаз) без электричества. Естественно, мобильный интернет скорее мёртв, нежели жив.
В номинации "Best Download" побеждает Тримоб, даже на 3G-сети.

В номинации "Best Upload и самый низкий пинг, но это бестолку" побеждает Киевстар.

В номинации "Меньше всего дрожит" побеждает lifecell.

Vodafone оставим без комментариев.
 
Реєстрація
06.03.24
Місто
Zhytomyr
Вмене питання. Я так розумію у ТриМоба в національному роумінгу 3G з операторами Водафон , Київстар, Лайфселл обмежень по швидкості немає? Типу ті самі 512кбіт/с. А обмеження лише самого ТриМоба тобто до 7.4мбіт/с я так розумію
 
Реєстрація
26.08.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone 11 & Samsung A7’18
Вмене питання. Я так розумію у ТриМоба в національному роумінгу 3G з операторами Водафон , Київстар, Лайфселл обмежень по швидкості немає? Типу ті самі 512кбіт/с. А обмеження лише самого ТриМоба тобто до 7.4мбіт/с я так розумію
Нет, без шейпа только с ВФ и до 8,5 Мб/с, а КС и лайф - до 0,5 Мб/с. Ещё недавно и на КС не было шейпа, но они уже исправились ;)
 
Реєстрація
04.05.23
Місто
Дніпро
Телефон
TP-Link Neffos C7
У всіх, окрім водафона, у нього 8/3
Цікавий момент. Помітив, що в родині у всіх 3Моб перейшов у роумінг Київстара. Не так давно точно був Водафон, на кнопочнику у батька навіть висвічувалось - UMC. Але у нього, доньки та жінки був замовлений пакет Green R - тобто 300 хвилин та 5 гігабайт інтернету.

В мене був активований пакет В, на 10 гіг. Місяць завершився, я також вирішив перейти на R. І майже одразу помітив, що швидкість на смарті сильно впала. Поліз перевіряти - так і є: смартфон працює у роумінгу Київстара. Намагання вручну перейти на Водафон нічого не дають - все одно залишається Київстар.

А я точно пам'ятаю, що до останнього дня на пакеті Green B був роумінг Водафон швидкість в районі 8 мегабіт.

Не знаю, закономірність це або співпадіння, але майте на увазі.
 
Зверху