Мобільний Інтернет від Інтертелеком: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
2,5 р ев А. Не смішіть мої підкови!!! На рев А я в самі кращі часи більше 2 і то миттєво ніколи не бачив. Фізику не обманиш: для Рев А це максимум 3,1 і це при ідеальних умовах, в реалі максимум 2 на незавантажених БС, яких після "оптимізації" не може бути апріорі. Тому 2 на рев А- це фантастка- проти фізики не попреш! 2,5- це анріал. Навіть враховуючи що це все гіпотетично могло бути тільки років з пять назад, а не зараз!!!
Скріни з спідтеста з визначенням версії в студію!!!
Більше того в зоні впевненого прийому заради експерименту з антеною та підсилювачем ( Оболонь 1-1,5 км від БС) мені на рев А більше 2.2 в 2017 році добитись не вдалось. А на рев б виходило 6,5- 7. без підсилювача видавало 1,7 і 5 відповідно. Зараз в тому самому місці без підсилювача 0,3-0,7 рев А і 1-1,5 Рев Б. Десь так. Як говорив класик "Не вірю!!!"
Кожен дивиться із своєї колокольні. В мене на рев.А майже завжди було 2,5...2,7 мбіт\сек. Кілька моїх тестів є в цій темі. Можна знайти при бажанні. Тому, не треба так категорично стверджувати, що такого не може бути.
 

dead_astronaut

in space
Реєстрація
05.02.20
Місто
Київ

dead_astronaut

in space
Реєстрація
05.02.20
Місто
Київ
Район ст.м. КПИ, возле входа в Smart Plaza Polytech, EV-DO Rev. A
Практически рекорд для данного места..

IT_test_KPI_SmartPlaza.jpg
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
У меня другая картина, раньше было 0.5-1.0, сейчас 2-2.5 рев А
2,5 р ев А. Не смішіть мої підкови!!! На рев А я в самі кращі часи більше 2 і то миттєво ніколи не бачив. Фізику не обманиш: для Рев А це максимум 3,1 і це при ідеальних умовах, в реалі максимум 2 на незавантажених БС, яких після "оптимізації" не може бути апріорі. Тому 2 на рев А- це фантастка- проти фізики не попреш! 2,5- це анріал. Навіть враховуючи що це все гіпотетично могло бути тільки років з пять назад, а не зараз!!!
Скріни з спідтеста з визначенням версії в студію!!!
Більше того в зоні впевненого прийому заради експерименту з антеною та підсилювачем ( Оболонь 1-1,5 км від БС) мені на рев А більше 2.2 в 2017 році добитись не вдалось. А на рев б виходило 6,5- 7. без підсилювача видавало 1,7 і 5 відповідно. Зараз в тому самому місці без підсилювача 0,3-0,7 рев А і 1-1,5 Рев Б. Десь так. Як говорив класик "Не вірю!!!"
Ознакомьтесь с результатом, полученным мной с использованием Speedtest! Насколько быстрый ваш Интернет? https://www.speedtest.net/my-result/a/6386945839

Вивчай
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Зашел проверить перед кирдыком
Кременная Луганская обл.
 

Вкладення

  • it1.jpg
    it1.jpg
    46.5 КБ · Перегляди: 51
  • it2.jpg
    it2.jpg
    41.8 КБ · Перегляди: 52
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Captain, да с 2017 года как 3G в этом населенном пункте появился, интер полетел в ящик.
в 2012 году скорость была до 2мбит
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Сегодня еще хуже, c каждым днём скорость меньше, к 1 сентября будет 0,01 и затем финиш с результатом No service
 

Вкладення

  • it3.jpg
    it3.jpg
    38.2 КБ · Перегляди: 26
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
На удивление расдуплился Интер сегодня. Снова регистрируется в Rev A
 

Вкладення

  • ax.jpg
    ax.jpg
    121.5 КБ · Перегляди: 32
  • it3.jpg
    it3.jpg
    40.8 КБ · Перегляди: 32
  • it4.jpg
    it4.jpg
    38.4 КБ · Перегляди: 25
  • it5.jpg
    it5.jpg
    38.4 КБ · Перегляди: 24
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Львів, вул. Щурата
 
Реєстрація
20.06.18
Місто
Одеса
Одесса, Адмиральский проспект. Вообще жаль, что Интер скоро сдохнет. Общаюсь с людьми, которые находятся в таких местах, где больше никто 3G не даёт.
Інтер поверніть! :)

Screenshot_20200830-173913.png
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Дніпро
Телефон
iPhone 13, Pixel 4xl
Зверху