Мобільний Інтернет від Інтертелеком: актуальні пропозиції, швидкість з'єднання

Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
knedlyk, Ту, которую убрали, она была в другом конце города и низкая. Так что с неё точно не могли принимать
Что с Изюма что с Барвенково выскакивает табличка типа пополните счет. В асса пишет что номер активный .И это не на одном номере...Это уже все?
А от цікаво, у мене контракт голосовий номер прописано в роутері й жодної таблички не вискакувало, коли проїжджав Харківщину та ловив сигнал у Святогірську з Ізюма.
 

dead_astronaut

in space
Реєстрація
05.02.20
Місто
Київ
А от цікаво, у мене контракт голосовий номер прописано в роутері й жодної таблички не вискакувало, коли проїжджав Харківщину та ловив сигнал у Святогірську з Ізюма.
Щоденна доплата тільки на Інтернет-підключеннях..
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Підволочиськ, вже за 10-15 км західніше сигнал зникає.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Підволочиськ, вже за 10-15 км західніше сигнал зникає.
Де саме в Підволочиську зловив сигнал? Бо я недавно був там на залізничній станції, то нічого зловити не вдалось. А про те, що там десь західніше ловиться сигнал, то навіть не мрію. Бо їхали автомобілем, всю дорогу з Тернополя до Підволочиська пробував ловити сигнал, то так нічого й не вишло, ні дорогою, ні при в"їзді в Підволочиськ, ні в місті біля зал. станції, ні на самій станції...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підволочиськ, вже за 10-15 км західніше сигнал зникає.
Де саме в Підволочиську зловив сигнал? Бо я недавно був там на залізничній станції, то нічого зловити не вдалось. А про те, що там десь західніше ловиться сигнал, то навіть не мрію. Бо їхали автомобілем, всю дорогу з Тернополя до Підволочиська пробував ловити сигнал, то так нічого й не вишло, ні дорогою, ні при в"їзді в Підволочиськ, ні в місті біля зал. станції, ні на самій станції...
Якщо вірити координатам, то вже Волочиськ, бо східніше Збруча.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Підволочиськ, вже за 10-15 км західніше сигнал зникає.
Де саме в Підволочиську зловив сигнал? Бо я недавно був там на залізничній станції, то нічого зловити не вдалось. А про те, що там десь західніше ловиться сигнал, то навіть не мрію. Бо їхали автомобілем, всю дорогу з Тернополя до Підволочиська пробував ловити сигнал, то так нічого й не вишло, ні дорогою, ні при в"їзді в Підволочиськ, ні в місті біля зал. станції, ні на самій станції...

В потязі 108Ш Одеса-Ужгород на залізничній станції Підволочиськ (о 06:47). БС може бути у Волочиську, бо на Тернопільщині їх вже немає, тому скоріш за все показує некоректні координати. Здається, що біля Коршилівки вже не ловило...

Додам, що цього разу практично на всьому відтинку рейсу від Одеси до Підволочиська був прийом ІТ (що мене дуже приємно здивувало), причім під час руху потягу (зміг стягнути три серії Y.Остання людина).

Ловив на MiFi Novatel 6620L (мій супутник у всіх поїздках).

1634986443369.png
1634986429138.png
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Якщо вірити координатам, то вже Волочиськ, бо східніше Збруча.
А, ну це може бути. У Волочиську я ловив мережу. Навіть, ще у Підводочиську, за кілометр-кількасот метрів до кордону із Хмельницькою обл., мережа ловиться.
Post automatically merged:

В потязі 108Ш Одеса-Ужгород на залізничній станції Підволочиськ (о 06:47).
От, не розумію, як... Я і по пероні шастав туди-сюди, і по місту, біля вокзалу, намагався але мережу так і не зловив. Хіба, може, твій роутер якусь дуже хорошу антену має...
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Кодима. Найкращий тест швидкости Інтертелекому, який я бачив за останні пів року.



Задуває до Чорномина, потім сигнал зникає повністю.
 
Останнє редагування:
Зверху