Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Дюрі-бачі, а то!
Никакого желания нет содержать за мои налоги так как ты и как тот прокурор с сегодняшнего поста в теме про ментов.
А в першу чергу ці гроші недодістають наші мами, хоча мені самому значно простіше віддати гроші їй прямо в руки ніж через незрозумілих посередників...
А такі скотиняки, як я і той прокурор, недоотримаємо своє в останню чергу.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
А в першу чергу ці гроші недодістають наші мами
ваши. Не наши.

У наших мам всё ок. Я своей купил квартиру тут рядом с собой (в соседней арке, на кобылянской), ношу ей торбы еды, раз в год на море ездит с внуками, и лекарства покупаются без вопросов. Ну и смартфон обновляется каждый раз как я себе покупаю новый. Так что не нужно подписывать всех мам. Без денег остаются только упоротые мамы. которые надеялись на конченную пенсию. бугога.
А когда была тёща жива - то ей я тоже купил квартиру около нашего дома (ну там, на востоке ещё). И содержали мы её до самой смерти. А пенсию она складывала в кубышку "на чёрный день". но так и не воспользовалась ею (походу чёрный день так и не наступил).
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
ваши. Не наши.

У наших мам всё ок. Я своей купил квартиру тут рядом с собой (в соседней арке, на кобылянской), ношу ей торбы еды, раз в год на море ездит с внуками, и лекарства покупаются без вопросов. Ну и смартфон обновляется каждый раз как я себе покупаю новый.
Ну ок, не наші, а чиїсь...
Post automatically merged:

упоротые мамы. которые надеялись на конченную пенсию.

Хоча такі виказування викликають в мене люте обурення.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

melvin

the melvins honey bucket
Реєстрація
20.11.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi mi a 3
Всё плачу в казну (с минималки).
Нахлобучення держави через лозейку :cry:.
Да какое это нахлобучивание... державницька позиція)) Был тут один державник, который типа не владел бывшей кондитерской фабрикой им. Карла Маркса, епта. Так вот, сотрудники этой фабрики получали/ют з.п. минималку, а дальше - винагорода. А как за отечество та переживал, а как с коррупцией та треклятой та боролся... аж вышиванка заворачивалась))
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
которые надеялись на конченную пенсию.
Добре, що я не упорота мама. Хоча на пенсію також не маю жодних сподівань.
ну квартирку во Львове или Киеве ж сдаёшь небось? Вот тебе и пенсия. Даже дети не нужны.
Post automatically merged:

Хоча такі виказування викликають в мене люте обурення.
отакои! А шо ж такое? Поясни пожалуйста за своё обурення. Шо не так то?
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
отакои! А шо ж такое? Поясни пожалуйста за своё обурення. Шо не так то?
Та вся ця позиція, що "діти не допомагають, кинув чоловік - сам винувата і ніхто не допоможе"
И шо, ты не согласен разве с этим?
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
с нее тоже платят налоги, если на карту конечно...

Недавно делал возмещение оплаты на обучение за счет компании - так в ежемесячной выписке по зарплате был уплачен налог на доходы физ. лиц и с суммы этого возмещения, абсурд конечно.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
отакои! А шо ж такое? Поясни пожалуйста за своё обурення. Шо не так то?
Та вся ця позиція, що "діти не допомагають, кинув чоловік - сам винувата і ніхто не допоможе"
И шо, ты не согласен разве с этим?
Ні я з цим не згоден, як на мене держава має забезпечити нормальне життя всім громадянам, які приносять/ приносили користь державі користь.
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Пацаны, смотрите какой расклад вырисовался :D Бездетный, неженатый, гулящий гер с хоры возмущается тем, что семейный чёрт, имеющий жену, детей, родственников, НЕ ЖЕЛАЕТ его на старости лет кормить за свой счёт, потому что тому геру, видите ли, не хочется создавать семью, строить отношения, а надежда только на пенсию, которую ему (и Саньку) будут платить МОИ дети. Бугога :unsure:
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
с нее тоже платят налоги, если на карту конечно...

Недавно делал возмещение оплаты на обучение за счет компании - так в ежемесячной выписке по зарплате был уплачен налог на доходы физ. лиц и с суммы этого возмещения, абсурд конечно.
Лучше вспомните налог с зарплаты в общей сложности 20% плюс НДС 20% после начисления налога ( офигительная фишка) с этой же зарплаты (вы же оплачиваете услуги и покупаете продукты в магазинах). Итог. 42% с Вашей зарплаты (сложный процент). А ещё работодатель платит за Вас налог 23%.
 

melvin

the melvins honey bucket
Реєстрація
20.11.08
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi mi a 3
с нее тоже платят налоги, если на карту конечно...

Недавно делал возмещение оплаты на обучение за счет компании - так в ежемесячной выписке по зарплате был уплачен налог на доходы физ. лиц и с суммы этого возмещения, абсурд конечно.
Зарплаты они получают сейчас на карточки Райфайзена, если память мне не изменяет))
А во времена сурового патриотического панування получали они зарплаты в карманном банке первого патриота страны МИБ, который каким-то патриотическим чудом во времена банкопада уцелел. А как только панування скоропостижно скончалось так сразу и переехали в Райфайзен))
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Пацаны, смотрите какой расклад вырисовался :D Бездетный, неженатый, гулящий гер с хоры возмущается тем, что семейный чёрт, имеющий жену, детей, родственников, НЕ ЖЕЛАЕТ его на старости лет кормить за свой счёт, потому что тому геру, видите ли, не хочется создавать семью, строить отношения, а надежда только на пенсию, которую ему (и Саньку) будут платить МОИ дети. Бугога :unsure:
На меня намекаешь?
Но я вообще не рассчитываю на пенсию.
Смысл получать 1639 грн или сколько там, если с 1 ФГВ по ставке 10% грязными выходит 1300 грн в месяц.
То есть 200 000 грн дают 1300 грн ежемесячных (процентов).
Если догнать до 900-1000 000 грн.,то процентов будет уже на 5000-6000 в месяц.
Я не надеюсь на пенсию.
 
Реєстрація
21.08.16
Місто
DE
Телефон
Samsung Note 10
42% с Вашей зарплаты (сложный процент)
Многовато выходит, не вся ж зарплата уходит на что-то.
Но в целом с радостью бы отказался от содержания чужих пенсов и халявщиков разных, но компания платит только белую в полном размере :rolleyes: с радостью бы отдавал часть налогов на жизненоважные функции гос-ва (армия и тд)
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
21 грудня відбулась прес-конференція щодо запровадження спеціального правового режиму для ІТ-галузі «Дія City». Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зазначив, що наразі проект із запуску «Дія City» вийшов на фінішну пряму. «На початку наступного року ІТ-компанії зможуть подавати заявки та вступати в "Дія Сity" і сплачувати податки за цією податковою системою. При цьому дуже важливо, що усі системи, які працювали до цього, також залишаються. "Дія Сity" – це альтернатива, нова опція», – зазначив очільник «Мінцифри».

У рамках спецрежиму діятимуть податкові ставки, що у п’ятеро нижчі порівняно із загальною системою оподаткування. «Дія City» – не лише вигідні податкові, а й правові умови, це додаткові можливості для інвестування в розвиток та освіту.

«Мінцифра» прогнозує, що завдяки спецрежиму темпи росту ІТ-сектору можуть подвоїтися до 40-50% на рік. Доходи галузі матимуть потенціал зрости з 6 млрд. дол. до 16,5-17 млрд. дол. Частка ІТ-галузі у структурі ВВП країни може збільшитись з 4 до 10%, що формуватиме базис для більш стрімкого переходу до інноваційної, цифрової економіки. Кількість робочих місць може збільшитися до 450 тисяч вже до 2025 року.

Заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв розповів про особливості податкових умов у «Дія City». Зокрема, резиденти програми матимуть можливість обирати між податком на прибуток (18%) і ПнВК (9%).

Щодо оподаткування доходів працівників та гіг-спеціалістів, то діятимуть такі ставки: ПДФО – 5%, ЄСВ – 22% від мінімальної зарплати, військовий збір – 1,5%. Закріплено трьохрічний перехідний період з ФОП на гіг-контракти/ трудові контракти.

Для стимулювання інвестицій в ІТ-галузь будуть звільнені від оподаткування доходи у вигляді дивідендів, які не розподілялися протягом двох років. Окрім цього, у разі купівлі частки в стартапі фізособа отримає податкову знижку з податку на дохід на суму інвестицій.

Заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ Олександр Борняков підкреслив, що в рамках спецрежиму діятимуть не лише вигідні податкові, а й особливі правові умови.

Наприклад, рамковим законом про «Дія City» імплементовано елементи англійського права: сonvertible loan, оption liquidation preferences, liquidated damages, warranties & indemnities. Це дозволить залучити додаткові інвестиції в галузь. Наразі команда проекту працює над розробкою підзаконних актів. Після їх прийняття буде запущено сервіс для подання заявки на вступ.
 
Зверху