Туристичне спорядження (ex. Намет)

Как и где Вы используете свою палатку?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    74
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Я наче спиртом відтер на своїх. Але відповідь вище правильна.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

avery

Заблокирован
Реєстрація
18.01.21
Місто
Киев
Телефон
MEIZU 16X
Кочевник, вы не знаете чем отстирать сосновую смолу с трекинговых брюк (полиэстер)?
женское средство для снятия лака отлично работает
І розчиняє смолу разом з поліестером
Недавно штаны чистил от смолы-все нормально,но если страшно возьмите изопропиловый спирт
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хочу пропіарити магазин Gorgany.com, виробника Platypus і постачальника цих фляг в Україну.
Гарантія на фляги пожиттєва. Мав пластикову флягу, в матрасних умовах вона пустила сльозу і утворився отвір.
Звернувся в магазин Gorgany, хоча чек вже викинув, пройшов один рік. В магазині мене чемно вислухали, зробили запит до постачальника, постачальник визнав випадок гарантійним і ось за 2 тижні в мене нова фляга.

Gorgany.com вартують того сервісу, який забезпечують.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
Хочу пропіарити магазин Gorgany.com, виробника Platypus і постачальника цих фляг в Україну.
Гарантія на фляги пожиттєва. Мав пластикову флягу, в матрасних умовах вона пустила сльозу і утворився отвір.
Звернувся в магазин Gorgany, хоча чек вже викинув, пройшов один рік. В магазині мене чемно вислухали, зробили запит до постачальника, постачальник визнав випадок гарантійним і ось за 2 тижні в мене нова фляга.

Gorgany.com вартують того сервісу, який забезпечують.
Честно сказать, что без чека, они так поступили, трудно верится.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В них є електронна база чеків. Я назвав дату купівлі і магазин. До речі, купляв в Києві на Мішуги, а опрацювали гарантію у Львові на В.Великого.
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Мав пластикову флягу, в матрасних умовах вона пустила сльозу і утворився отвір.
Розкажи ще про причини і переваги, які сподвигли купити флягу за щось типу 500 грн.
Бо навіть у такого транжири як я трохи підгоріло. Зазвичай несу 1.5 + 0.5 звичайні пластикові.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Моя давня позиція - чим дешевша і простіша фляга (пластикова пляшка), тим краще.
Однак така сама фляга в наші банді з'явилася два чи три роки тому. І в якості ходової фляги вона має суттєві переваги.
1. Компактність. Все ж вона менша за звичайну літрову пляшку, особливо в транспортному стані.
2. Можна скручувати флягу після того, як води в ній стає менше.
3. Фляга пласка і легко вміщається у внутрішню кишеню одягу. За рахунок цього маємо теплу воду в холодну пору.

Третій пункт був визначальним, оскільки я легко ловлю ангіну після холодної води.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Четвертий пункт - вона м'яка. І при падінні ребра дуже подякують (особливо актуально на лижах/борді, вєлі та інших активностях)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо будете брати надувні килимки на Аліекспрес (Widesea, Naturehike...), зверніть увагу, що вони живуть приблизно 2 роки експлуатації середньої інтенсивності.
Мій взагалі прожив півтора року, пройшов лише до 10 походних ночей і експлуатацію біженцями в лютому-березні в квартирі.
Ситуації не пообинока, підтверджується друзями, що комерціно займаються туризмом. З часом матеріал банально починає травити повітря по всій площі килимка.

Будьте готові спати на підлозі, якщо не перевірили килимок перед виїздом.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Якщо будете брати надувні килимки на Аліекспрес
Скільки не намагався там купити, ціна була вищою, ніж у нас. Тому набрав по всяким розпродажам і "з бонусами-знижками" у всяких спортмастєрах та інших спорт-супермаркетах.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
привіт
сьогодні другий день як відключають світло на довго
порадьте що купити щоб малому можна було розігріти кашу чи може і приготувати
я так розумію що потрібна газова горєлка чи щось таке
в цьому не розуміюсь взагалі
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
chelavek, зроби саморобну спиртовку під т.з. сухий спирт (який продається в таблетках в хозмагах). Варіантів в Інеті - безліч. Как мінімум, можна бути розігрити або вскип'ятити.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Гудзак не сміши людей сухим спиртом (для даного ТЗ він не підходить чуть більше, ніж повністю)

chelavek купуєш плитку під "дихлофос" (цангові 220г балони) та самі балони. Вони дуже поширені-популярні та продаються в будь-яких госп/буд магазинчиках та супермаркетах, плюс їх ціна - 1/2-1/3 від аналогічного по вазі "різьбового-туристичного" epi-gas. Перша буде зручною в хаті, другу можна буде взяти і кудись на пікнік.
 

Вкладення

  • stove.jpg
    stove.jpg
    122.8 КБ · Перегляди: 27
Зверху