Украинские каналы на спутнике закодировали

  • Автор теми Kara
  • Дата створення

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
шкода що в плейлисті від твоє тв відсутні багато рейтингових укр. каналів, наприклад 1+1

StarLightMedia удалось отключить свои каналы на международных сервисах, нелегально транслирующих контент медиагруппы для русскоязычной аудитории. Об этом на своей странице в Facebook написал коммерческий директор дивизиона Digital & PayTV StraLightMedia Николай Фаенгольд.

Речь идет о сервисах galaktyka.tv и newru.tv. По словам Фаенгольда, отключить каналы StarLightMedia на этих ресурсах удалось при помощи платежной системы Visa.

«Команда по борьбе с пиратством StarLightMedia во главе с Dmitriy Levin с помощью платёжной системы Visa добилась отключения наших каналов в крупных международных сервисах galaktyka.tv и newru.tv», — говорится в сообщении.

При этом, как отметил сам Фаенгольд, вполне вероятно, что в скором времени пираты смогут сменить банк и включить каналы StraLightMedia снова. Но, тем не менее, борьба с пиратами возымела результаты.

Напомним, в сентябре прокуратура Львовской области при помощи ведущих медиагрупп Украины (1+1 media, StarLightMedia и «Медиа Группы Украина») пресекла работу пиратского OTT-сервиса «Твое ТВ». Ресурс предоставлял нелегальный доступ к 15 телеканалам, а общий ущерб от его работы составил порядка 2 миллионов гривен.

Тем не менее, «Твое ТВ» возобновил деятельность после того, как был «накрыт» прокуратурой. Ресурс продолжает работать, предоставляя зрителям доступ к более 700 международным каналам. Контент украинских медиагрупп был удален.

В октябре Галицкий районный суд города Львов назначил подготовительное судебное заседание по делу OTT-сервиса «Твоё ТВ».
©
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
візьме пакет ТВ, який коштує не так багато, але працює стабільно і не потрібно голову морочити.

Ще й як треба морочити голову - в більшості випадків це iptv через окрему приставку, яку ще треба підключати до роутера через провід вита пара, а це якраз проблема №1.
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Це ви такий розумний. Більшість населення не буде користуватись тими піратськими сервісами, які часто працюють через одне місце і якість самих каналів не дуже. А з введенням кодування, невідомо, як будуть працювати. Легше Т2 поставити, а у кого є інтернет по кабелю, той в свого провайдера візьме пакет ТВ, який коштує не так багато, але працює стабільно і не потрібно голову морочити. Зараз все менше стає тих, хто підключає шару. Бо, коли в місті ловлять одного, інші йдуть все більше в тінь і працюють тільки з перевіреними клієнтами. І з такими цінами, вже бачу черги на підключення, після кодування наших телеканалів :D
Не того "пірата" ти вказав в ціннику. tvoetv.in.ua і tvoetv.online - це різні сервіси. Це твоя проблема, що ти знайшов пірата (маю на увазі tvoetv.online) за 200 $/ рік. Навіть європейське "піратське" тв в два рази дешевше, а ніж якийсь там tvoetv.online. І каналів в європейських "піратів" в десяток разів більше, а ніж в tvoetv.online

Добавлено через 16 минут
Ще й як треба морочити голову - в більшості випадків це iptv через окрему приставку, яку ще треба підключати до роутера через провід вита пара, а це якраз проблема №1.
Tizen Studio мабуть для тебе "тихий жах", надскладна програма. Я не вовтужуся з всілякими приставками - дивлюся iptv на смарт-тв через ottplay (не путати з ottplayer), або MinistraPlayer - і сталкер-портали працюють, і m3u-плейлисти. Хіба якщо в тебе 30-50 кілограмовий "ящик" 90-их-першої половини нульових, тоді йому дійсно потрібна андроїд-приставка.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Користувався я tvoetv.in.ua і пробував edem. Просто думав зразу про tvoetv.online. І дивився через ottplay. Постійно канали зависали, а потім починалась буферизація і переключення каналів теж довге (у мене ДІ Київстар до 100 Мбіт/с.) Також на них бітрейт набагато гірший ніж на тому ж Мегого чи супутнику. І якщо хочеш архів, то купую спеціальну програму. Коли був чемпіонат світу з футболу, то футбольні канали постійно зависали і явно якість мала була, бо по тому, як мяч на полі рухався видно, що відео пережате. Коли пропала трансляція, то підтримка написала, що то в НТВ проблеми. Хоча по шарі через супутник йшла трансляція. Тому після пару місяців тестування, підключив собі і 4 знайомим Мегого з максимальною підпискою і виходить 240 грн. з одного на рік. Дивлюсь на телевізорі LG з смартТВ через фірмовий додаток Мегого, який ніяких налаштувань не вимагає, а тільки привязка до акаунта самого телевізора. Повторюсь, що ті піратські сервіси не для всіх, тому говорити, що всі ринуться на них, не правда.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
что за тариф такой?

На Мегого часто знижки на підписки і під час знижки купив зразу на рік максимальну підписку. Можна до одного акаунту підключити 5 телевізорів, так звана сімейна підписка і одночасно дивитись різний контент в різних куточка України. Також на Мегого входить Амедіатека (серіали від HBO - Чорнобиль, Гра Пристолів...), де серіали вже з перекладом виходять в день світового релізу. Тут, якщо прокрутити вниз, то видно що входить і які телеканали https://megogo.net/ua/kino_i_tv
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Постійно канали зависали, а потім починалась буферизація і переключення каналів теж довге (у мене ДІ Київстар до 100 Мбіт/с.) Також на них бітрейт набагато гірший ніж на тому ж Мегого чи супутнику. Тому після пару місяців тестування, підключив собі і 4 знайомим Мегого з максимальною підпискою і виходить 240 грн. з одного на рік. Дивлюсь на телевізорі LG з смартТВ через фірмовий додаток Мегого, який ніяких налаштувань не вимагає, а тільки привязка до акаунта самого телевізора. Повторюсь, що ті піратські сервіси не для всіх, тому говорити, що всі ринуться на них, не правда.

Варто уточнити що Мегого також часом підвисає, бітрейт скаче, десь тиждень тому взагалі півдня все лежало включно з сайтом, ну а їх "перегляд в записі" заслуговує окремого котла в пеклі. Хоча сервіс достойний, розвивається і не стоїть на місці.

 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Ну і скільки каналів в Мегого за 240 грн/міс? Мені важливо , щоб було багато англомовних каналів, або з англ. аудіодоріжкою. З досвіду перегляду iptv десятки, а той понад сотня таких двомовних каналів є серед польського тб. А російських двомовних (анг/рус) максимум 25 набереться. З українського тб двомовним (англ/укр) є лише National Geographic. Якщо дивитись європейське тв, то воно нзагал англомовне а національні мови присутні лише в рекламі та субитрах
. Якби в Мегого був Discovery Asia World (рідкісний канал, неможливо зловити його в Європі на тарілку, але має контент, що мені подобається) ,ще хоча б в HD, то я підключив Мегого, а так
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Ну і скільки каналів в Мегого за 240 грн/міс? Мені важливо , щоб було багато англомовних каналів, або з англ. аудіодоріжкою. З досвіду перегляду iptv десятки, а той понад сотня таких двомовних каналів є серед польського тб. А російських двомовних (анг/рус) максимум 25 набереться. З українського тб двомовним (англ/укр) є лише National Geographic. Якщо дивитись європейське тв, то воно нзагал англомовне а національні мови присутні лише в рекламі та субитрах
. Якби в Мегого був Discovery Asia World (рідкісний канал, неможливо зловити його в Європі на тарілку, але має контент, що мені подобається) ,ще хоча б в HD, то я підключив Мегого, а так

Почти все контентные каналы идут на русском реже украинском и языке оригинала ..пощелкал виасат Украина и на многих каналах есть ещё язык оригинала .
те iptv что пиратские часто со спутника воруют исходник .
покажите мне общенациональные каналы на двух языках ? не представляю как это когда идёт шоу в прямом эфире и оно синхронно переводится на английский например .
 
Реєстрація
28.08.18
Місто
-
Я ж кажу - назбирається максмум 25 каналів з оригінальною англ. доріжкою - це віасатовські канали та А-Медія. Я колись, на початку десятих років мав необережність звязатись з оператором спутникового Тв "Віжн Тб", що надавав віасатовські канали. Ледве "відбився" від цих надокучливих шахраїв. Не раджу з ними звязуватись, невірте їхній агресивній рекламі - краще вже Мегого, Диван Тв, ВоляТБ чи інші сервіси.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Я ж кажу - назбирається максмум 25 каналів з оригінальною англ. доріжкою - це віасатовські канали та А-Медія. Я колись, на початку десятих років мав необережність звязатись з оператором спутникового Тв "Віжн Тб", що надавав віасатовські канали. Ледве "відбився" від цих надокучливих шахраїв. Не раджу з ними звязуватись, невірте їхній агресивній рекламі - краще вже Мегого, Диван Тв, ВоляТБ чи інші сервіси.

Так они уже несколько лет как упросили подключение . оплачена абонка смотришь не оплачена не смотришь без всяких там обязательных платежей .
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Як працюють ТВ-сервіси від самих провайдерів під час футболу?
Може провайдери спеціально обмежують чужі стрімінгові сервіси?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Казалось бы, причём тут кодировка украинских каналов на спутнике?:unsure:
 

bbk

Реєстрація
25.01.14
Місто
Калиновка
Кто в теме, подскажите, бесплатные укр каналы остались, останутся на спутниках с Нового года?
 

Игорь 880

Заблокирован
Реєстрація
24.11.19
Місто
Киев
Только новости.. Все остальные 23 канала тю тю с 2020.01.20.в 03.00 ночи будет закрыт доступ..
 
  • Like
Реакції: bbk

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Ничего ного не слышно? На одном из форумов {непрофильном} пишут, что отсрочать кодирование на 6 месяцев, а также, что кодировать собираются только г+г и стармедиа, интер не будет
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Ничего ного не слышно? На одном из форумов {непрофильном} пишут, что отсрочать кодирование на 6 месяцев, а также, что кодировать собираются только г+г и стармедиа, интер не будет
На профильных такое не пишут)
Если это так, то восприниматься абонентами как кидалово тех, кто заплатил за оборудование/абонплату, что добьет рынок массового платного спутника на взлете.
 
Зверху