Wise.Shubin

Гугиль
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
UA05,UA21
Словник адміністративно-територіального устрою України, словник вулиць населених пунктів та вулиць іменованих об'єктів:
Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (національний реєстр адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад України):
 
Причина: mtu.gov.ua
Останнє редагування модератором:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Olexa, так и есть :) Я как слышу какой то название - то как пробую его на слух:
-Черновцы!
-Чаво?...
-ЧЕРНОВЦЫ!
-:Olen:
-Ну Черновцы, город такой...
-Это типа как Задрипанцы, Голодранцы, Оборванцы, Молодцы, Кузнецы, Горишни Плавни, Бродни, Сероводородни... Да?
-:unsure:.... ээээ.... не... ТипаЧёрный Город
-Тьху плео... Ну что - не могли назвать как то зычно, типа БлэкВилл!!! Ну или хотя бы Блэктаун (на БлекСити не претендую, размерами маловат). Ну или хотябы Шварцештадт.
Пробачте, тхнуло запоребриком від ваших слів :(

Чудова назва, яка римується з багатьма українськими словами, приміром, така римка: "Щоби потрапити до тих Чернівців, йой скільки перейдете рівців манівцями".
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Пробачте, тхнуло запоребриком від ваших слів :(
мне именно название нашего города и пахнет... запоребриком! :mad: Я же даже кучу слов привёл для ассоциации. Горд имеет значительно более европейскую историю, чем восточную. А название на данный момент чисто восточное.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
БлэкВилл!!! Ну или хотя бы Блэктаун
Особливо, що і перше і друге має значення села, смт або містечка...
Но не хутора! (y)
Пробачте, тхнуло запоребриком від ваших слів :(
мне именно название нашего города и пахнет... запоребриком! :mad: Я же даже кучу слов привёл для ассоциации. Горд имеет значительно более европейскую историю, чем восточную. А название на данный момент чисто восточное.
Це усе ваше суб'єктивне сприйняття, привезене зі сходу.
Назва хороша, міська. Така сама як і Катовіце, Мисловіце, Чеське Будейовіце, Кошице тощо...
Залиште свої хутори на сході - вчіть місцевий менталітет, як і мову та історію.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Olexa, так и есть :) Я как слышу какой то название - то как пробую его на слух:
-Черновцы!
-Чаво?...
-ЧЕРНОВЦЫ!
-:Olen:
-Ну Черновцы, город такой...
-Это типа как Задрипанцы, Голодранцы, Оборванцы, Молодцы, Кузнецы, Горишни Плавни, Бродни, Сероводородни... Да?
-:unsure:.... ээээ.... не... ТипаЧёрный Город
-Тьху плео... Ну что - не могли назвать как то зычно, типа БлэкВилл!!! Ну или хотя бы Блэктаун (на БлекСити не претендую, размерами маловат). Ну или хотябы Шварцештадт.
Пробачте, тхнуло запоребриком від ваших слів :(

Чудова назва, яка римується з багатьма українськими словами, приміром, щоби потрапити до тих Чернівців, йой скільки перейдете рівців манівцями.
Щоб потрапить до Блеквола
Пан не маэ бути кволим
Бо для кволого пана
у Блэкволi вмить - хана.


Будем в стихоплётстве соревноваться? ))
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
БлэкВилл!!! Ну или хотя бы Блэктаун
Особливо, що і перше і друге має значення села, смт або містечка...
Но не хутора! (y)
Пробачте, тхнуло запоребриком від ваших слів :(
мне именно название нашего города и пахнет... запоребриком! :mad: Я же даже кучу слов привёл для ассоциации. Горд имеет значительно более европейскую историю, чем восточную. А название на данный момент чисто восточное.
Це усе ваше суб'єктивне сприйняття, привезене зі сходу.
Назва хороша, міська. Така сама як і Катовіце, Мисловіце, Чеське Будейовіце, Кошице тощо...
Залиште свої хутори на сході - вчіть місцевий менталітет, як і мову та історію.
Дружок. оставь пожалуйста свой менторский тон при себе и не указывай так... Для начала хотя бы посмотри историю моего города. Который изначально назывался Черн. Или даже Чёрный Город! Сидишь там на важных щщах давишь свою политоту :mad:
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Пробачте, тхнуло запоребриком від ваших слів :(
мне именно название нашего города и пахнет... запоребриком! :mad: Я же даже кучу слов привёл для ассоциации. Горд имеет значительно более европейскую историю, чем восточную. А название на данный момент чисто восточное.
Україна східніше Ісландії, приміром. Торба - тюркське слово.

Красивіше за Чернівці тільки Горлівка, як от на мене.

Думаю, точкою відліку є мова та асоціяції, що виникають, коли чуєте звуки. Спробую припустити, що це пов'язано з тим, що вашою основною мовою є російська.

Тхнуло, бо ви так показали ваше ставлення до автентичної назви українського міста...

От до прикладу, що не так з назвами цих громад?
Вашківці
Ківерці
Дунаївці
Ланівці
Іллінці
Копичинці
Підгайці
Підгірці

Горішні Плавні - це взагалі романтична назва! Містечко, в якому водойма розташована на узвищенні (вгорах). Проте, щоби це відчути, треба відчувати українську мову... Без образ, проте з ваших "культурних" порівнянь (із якимись вам знайомими "задрипанцями"), бачу, що у вас є лише далекі перспективи розвинути це.
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Поточна назва офіційно не дуже давня:
ОБ УТОЧНЕНИИ НАИМЕНОВАНИЙ ГОРОДОВ: ТАРНОПОЛЬ, ЧЕРНОВИЦЫ, КАМЕНЕЦ-ПОДОЛЬСК, ВЛАДИМИР-ВОЛЫНСК, ЧЕРТКОВ УКРАИНСКОЙ ССР
Указ от 9 августа 1944 г. («Ведомости Верховного Совета СССР» 1944 г. № 42)
Утвердить представление Президиума Верховного Совета Украинской Советской Социалистической Республики об уточнении наименований городов: Тарноноль, Черновицы, Каменец-Подольск, Владимир-Волынск, Чертков и впредь: город Тарнополь именовать — Тернополь; город Черновицы именовать — Черновцы; город Каменец-Подольск именовать — Каменец-Подольский; город Владимир-Волынск, Волынской области, именовать — Владимир-Волынский; город Чертков, Тарнопольской области, именовать — Чортков.
В соответствии с уточнением наименования города Тарнополь, Тарнопольскую область впредь именовать — Тернопольская.
Ну или хотябы Шварцештадт.
Czernowitz.
Вашківці
Ківерці
Дунаївці
Ланівці
Іллінці
Копичинці
Підгайці
Підгірці
+Ярмолинці.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
debugger, дякую, здалося УССР...
-----
Безвідносно, щодо смаків до власних назв, не назва красить місто, а навпаки. А Чернівці одне з найгарніших і найкращих міст України, на мою думку, навіть якби називалось чорною дірою. Певно, поїду туди на кошти єП.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
А чому Тарнопіль кацапізували? Щелепа нездатна була вимовити назву?

Знайшов, вони обіженки

За ним місцевість, де було засноване місто, називалось Терновим полем, або Тернопіллям, що в полонізованому варіанті звучало також 'Тарнополля'. З українського варіанту Тернополля — «Тернове поле» і виводять сучасну назву міста. Тернополлям місцевість називали за те, що вона довгий час була поросла терном

Можливо, що поширення цієї версії відбувалося для дефеодалізації походження назви міста, заснованого учасником війни проти Москви Тарновським.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Хотел бы, чтоб обсуждение моей идеи не скатилось в политику.
В общем, я люблю названия улиц в честь ПРАВИЛЬНЫХ советских людей.
Ключевое тут не столько "советский", сколько "правильный".
Пример. В моём городе есть улица Анны Дивиной (некоторые источники пишут "Дивовой"). Это николаевская партизанка и подпольщица, годы жизни 1919-1942.
Аналогично Шура Кобер и Витя Хоменко, Виктор Лягин, Александр Сидорчук.
Т.е. те,кто боролся с немцами и погиб в боях.
Тот же Константин Ольшанский - в моём городе есть улица Ольшанцев.

А вот однотипные Ленина/Дзержинского/Кирова/Энгельса/Маркса никуда не годятся.
 
  • Wow
Реакції: idea
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Есть цифровые названия. Применимо к Николаеву это улицы Продольные (всего их 12), Линии (было 13, теперь 12, т.к. 13 Линия теперь называется ул. Космонавтов), Поперечные (9), Слободские (10), Военные (было 9, сейчас 12 или 13).

А почему именно плохо называть улицы в честь выдающихся/неординарных людей?
Особенно если они воевали за мир/независимость и т.д. Например, "Проспект Махатмы Ганды" или "ул. Нельсона Манделы"
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Ключевое тут не столько "советский", сколько "правильный".
А як визначити "правильність"? Маршал Жуков - правильний? А фейкові "панфіловці"? А Зоя Космодем'янська, яка займалася знищенням радянських сіл разом з мешканцями в тилу ворога? При цьому всі перелічині з точки зору радянської міфології дуже правильні.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Особенно если они воевали за мир/независимость и т.д. Например, "Проспект Махатмы Ганды" или "ул. Нельсона Манделы"
Гіві / Моторола підходять під категорію борців за "мир / независимость"?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Зверху