Українка Марина Вʼязовська отримала найвищу відзнаку з математики – Медаль Філдса

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Хто ще не бачив. Це було очікувано, але все одно дуже круто.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Пробував читати її роботи. В мене ламається мозок коли справа заходить трохи далі постановки задачі пакування... Взагалі топологія для мене занадто відірвана від прикладних аспектів, ніколи її не розумів.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ну прикладного використання, наскільки я розумію, на даний момент нема, математика - така наука, теорія йде перед практикою (а іноді взагалі без практики)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Враховуючи фінансуванні і відношення до нашої науки це справжнє чудо коли з'являються такі таланти.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Пфф, це ж математики, їм гроші потрібні тількі на папір та олівці :) Насправді талант (і найкращі засоби для його розвитку) був вже зі школи, мав честь знати її з тих часів
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
:rolleyes: наскільки я знаю то в сучасній топології більшість задач рішають перебором варіантів. І там доводится не мало програмувати.

Хоча, можливо, справжні генії не звичайні люди.
З мене математика не вийшло.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Президент Зеленський нагородив орденом «За заслуги» І ступеня Марину Вязовську – професорку математики, яка цьогоріч стала лауреаткою престижної медалі Філдса.
 
Зверху