debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев

Національна поліція України
Закон України «Про Національну поліцію»
Сайт: http://www.npu.gov.ua/
Вікіпедія: стаття
e-mail: [email protected]
для запитів ЗМІ: [email protected]
запити на отримання публічної інформації: [email protected] (формат запиту)
для електронних звернень громадян: [email protected] (формат звернення)
Номер термінового виклику: 102
Саll-центр: 0-800-50-02-02
 

Вкладення

  • 73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    73d8321eed51e978852d83bbbfab14b4.jpg
    911.9 КБ · Перегляди: 202
  • PM314image002.jpg
    PM314image002.jpg
    46.2 КБ · Перегляди: 217
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
і жодних "циган і ведмедів він не викликав".
То есть, он, по факту, и не отрицал празднование ДР Ермака, но только без цыган и медведей. Значит, если я приглашу на свой денрик стриптизерш и Олю Полякову, но не приглашу цыган и медведей (т.к. не люблю ни тех, ни других) - то я ДР и не отмечал вовсе?.. :ROFLMAO:
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
і жодних "циган і ведмедів він не викликав".
То есть, он, по факту, и не отрицал празднование ДР Ермака, но только без цыган и медведей. Значит, если я приглашу на свой денрик стриптизерш и Олю Полякову, но не приглашу цыган и медведей (т.к. не люблю ни тех, ни других) - то я ДР и не отмечал вовсе?.. :ROFLMAO:
Стриптизерш- цыганок ,гулять так гулять
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Банкет без цыган и медведей - деньги на ветер
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський повідомив, що працівникам поліції можуть надати можливість підробляти у неробочий час, наприклад в охороні.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Одною з ініціатив є можливість використання позаробочого часу поліцейського, щоб він міг отримувати можливість додаткового заробітку, наприклад на охороні певних об'єктів. Наразі ми також працюємо над цією моделлю і за кілька тижнів можемо її презентувати", - зазначив глава МВС.

За його словами, ще однією ініціативою міністерства є розподіл певної частини штрафів за оформлені порушення ПДР на підвищення зарплат поліцейським.
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський повідомив, що працівникам поліції можуть надати можливість підробляти у неробочий час, наприклад в охороні.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"Одною з ініціатив є можливість використання позаробочого часу поліцейського, щоб він міг отримувати можливість додаткового заробітку, наприклад на охороні певних об'єктів. Наразі ми також працюємо над цією моделлю і за кілька тижнів можемо її презентувати", - зазначив глава МВС.

За його словами, ще однією ініціативою міністерства є розподіл певної частини штрафів за оформлені порушення ПДР на підвищення зарплат поліцейським.
Какой пи....ц. пусть валят охранниками в АТБ тогда
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
Коли ж буде чат для скарг на авто, які перегороджують тротуари?
Телефонуй 102.
Так така можливість є.
Але мабуть швидкість, зручність і можливості надання і обробки звернень через чат бот набагато вища в деяких випадках.
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

На початку року суд у Житомирі виніс вирок у справі про піратські ігри і оштрафував користувача, винного у "перепрошивці" консолі Sony PlayStation 3.

Про це повідомляє "Цензор.НЕТ" із посиланням на реєстр судових рішень.

Чоловік розмістив в мережі оголошення, що може продавати і завантажувати ігри та софт на ігрові консолі PlayStation (розробник консолі забороняє це робити поза своїми офіційними сервісами). В магазині Game Box він встановив на свій комп’ютер програми, які використовують для "перепрошивки" консолі PlayStation 3, а також завантажив із торент-сайта піратські копії ігор і встановив їх. У списку були популярні наступні ігри: GTA 5, Тhe Last of Us, Skyrim, Mortal Kombat, FIFA, Far Cry 3, Call of Duty: Black Ops 2.

"Вказані злочинні дії ... щодо несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп`ютерів) та автоматизованих систем призвели до підробки інформації наявної в ігровій консолі "Playstation З" з серійним номером 02-26456973-2487362, СЕСН-2504В, що не відповідає налаштуванням виробника, та до спотворення процесу обробки даної інформації, порядок якої встановлюється власником, а саме "Sony interactive Entertainment Europe Limited", чим завдав власнику матеріальної шкоди на загальну суму 15 000 грн", - йдеться у вироці.

Розслідування велося за ч. 1 статті 361 Кримінального кодексу (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку). Звинувачення у порушенні авторських прав не висувалися.

Чоловік визнав свою провину, і суд призначив йому штраф у розмірі 10 200 грн. Також він мав сплатити 11 114 грн 80 коп процесуальних виплат, тож загалом виплати склали більше 21 тис. грн.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
встановив на свій комп’ютер програми, які використовують для "перепрошивки" консолі PlayStation 3, а також завантажив із торент-сайта піратські копії ігор і встановив їх. У списку були популярні наступні ігри: GTA 5, Тhe Last of Us, Skyrim, Mortal Kombat, FIFA, Far Cry 3, Call of Duty: Black Ops 2.
Чи могла дана особа, сховати те, що знаходиться на його комп"ютері, від правоохоронних органів? І таким чином уникнути покарання?
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал на в'їзді в Донецьку область. Заступника міністра обурило, що його автівку зупинили й попросили показати документи, а потім не впізнали в лице. Гогілашвілі погрожував одному з правоохоронців, мовляв, я тебе тепер знаю і тобі тепер не буде приємно. Також він вважає, що йому хамили. При цьому він часто використовував образливу лексику щодо правоохоронців: «Бля**, та ви реально гоните!». Та вимагав припинити відеозйомку. «Ваші люди у відділення взагалі приходять? Такі фотографії з замісником міністра у вас висять чи ні? Єдиний замміністра з таким їбалом, як у мене, він один. Тепер будеш знати. Я три роки замміністра. І сумно, що ти не знаєш. А тепер і я тебе знаю, дружок. І тобі від цього не буде приємно», – звертався Гогілашвілі до правоохоронців.
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зреагував на інцидент. У своєму фейсбуці він написав, що ініціював проведення дисциплінарного провадження, а самого Гогілашвілі відсторонив на час з’ясування всіх обставин.
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі вибачився за емоційність під час інциденту при в'їзді у Донецьку область і пообіцяв сприяти розслідуванню.

“Щодо інциденту на блокпості в зоні ООС у Донецькій області. Безумовно, хочу вибачитися за свою надмірну емоційність”, – написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Гогілашвілі додав, що згоден з рішенням міністра почати дисциплінарне провадження.

“Готую рапорт на ім'я міністра МВС і буду всіляко сприяти його проведенню”, – додав він.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вибачився за емоційність під час інциденту при в'їзді у Донецьку область і пообіцяв сприяти розслідуванню.
Единственным допустимым извинением после такого, было бы подать в отставку, но это не у нас.. Министр это быдловатое чмо еще и наградит.
 
Реєстрація
07.01.21
Місто
Київ
вибачився за емоційність під час інциденту при в'їзді у Донецьку область і пообіцяв сприяти розслідуванню.
Единственным допустимым извинением после такого, было бы подать в отставку, но это не у нас.. Министр это быдловатое чмо еще и наградит.
Нагородить, щоб пом"якшити відповідальність?
"
4. Обставинами, що пом'якшують відповідальність поліцейського, є:
1) усвідомлення та визнання своєї провини у вчиненні дисциплінарного проступку;
2) попередня бездоганна поведінка;
3) високі показники виконання повноважень, наявність заохочень та державних нагород;
"
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
вибачився за емоційність під час інциденту при в'їзді у Донецьку область і пообіцяв сприяти розслідуванню.
Единственным допустимым извинением после такого, было бы подать в отставку, но это не у нас.. Министр это быдловатое чмо еще и наградит.
Нагородить, щоб пом"якшити відповідальність?
"
4. Обставинами, що пом'якшують відповідальність поліцейського, є:
1) усвідомлення та визнання своєї провини у вчиненні дисциплінарного проступку;
2) попередня бездоганна поведінка;
3) високі показники виконання повноважень, наявність заохочень та державних нагород;
"
як для обізнаної людини, запитуєш дуже дивне питання, а саме: про уникнення відповідальності від користування піратським контентом.
 
Зверху