D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
DeHuC, там "блок" по номеру карты. 😀 Пока не пройти гестапо, карту система не примет для платежей.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
У когось виникала проблема з авторизацією карти Укрсибу в Гугл пей? Ситуація така: додав у Гпей карту, намагаюсь розрахуватись онлайн (у додатку Мій Київстар), тоді мене викидає на сторінку "додаткової перевірки" – введення смс-коду, начебто висланого банком (див. скриншот), але нічого не приходить!
З картами інших банків цієї проблеми не було.
Я уже месяца два не могу Укрсибом заплатить в приложении "Мой Киевстар".

Через гуглпей - выдает ошибку после ввода VCODE.
По реквизитам - вместо страницы ввода VCODE отображается пустая страница.
Только что пополнение в "Мой киевстар" Укрсибом через гуглпей успешно прошло. И безо всяких кодов подтверждения.
Проверяйте, возможно, что-то исправили.
Аналогично, но не совсем, только ЛС не пополняет от УкрСибба
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
А мені в додатку Мій Київстар карткою Укрсибу через Гпей і далі не поповнює, журба:
 

Вкладення

  • Screenshot_2021-07-21-13-21-54-229_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2021-07-21-13-21-54-229_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    97.9 КБ · Перегляди: 16
  • Screenshot_2021-07-21-13-22-11-725_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    Screenshot_2021-07-21-13-22-11-725_com.kyivstar.mykyivstar.jpg
    70.9 КБ · Перегляди: 16

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
alibob, https://red-forum.com/goto/post?id=1745525

Обращаться к службе поддержки службы, через которую реализовали пополнение.

rvk220, а ты обращался в поддержку Portmone и разработчикам приложения Киевстар?
 
Реєстрація
14.07.16
Місто
Киев
Кстати сибас офигенно корректно работающий банк. Утром в банкинге на ньюкард из ниоткуда появились 586 грн, без выписок и прочего. Через полчаса они также таинственно пропали, даже воспользоваться ими не успел :ROFLMAO:
И это не кэш, только первый месяц карточке.
Чат саппорта по традиции сделал вид, что они мимокрокодилы и ничего не видели :cool:
 
Реєстрація
14.03.14
Місто
UA
Телефон
Tecno POVA 3
Кстати сибас офигенно корректно работающий банк. Утром в банкинге на ньюкард из ниоткуда появились 586 грн, без выписок и прочего. Через полчаса они также таинственно пропали, даже воспользоваться ими не успел :ROFLMAO:
И это не кэш, только первый месяц карточке.
Чат саппорта по традиции сделал вид, что они мимокрокодилы и ничего не видели :cool:
А теперь откройте выписку по счету, но не по карте, и посмотрите на наличие таких записей:
Погашення заборгованості, яка не передбачена Договором
Тимчасова операція, необхідна для банківського обліку
 
Реєстрація
14.07.16
Місто
Киев
lesnik, це погашення ваших овердрафтів, що ви так лякаєтесь.
Не пугаюсь, а интересуюсь)

Разобрался благодаря скринам выписок (которые из самого банкинга уже не видны теперь стали)
Это та сумма, которая была возвращена на счёт после блокирования при заправке до полного бака бенза.
В минус не уходил при блокировке.

Что ничуть не отменяет дивно функционирующий банкинг и невнятную поддержку.
Post automatically merged:

Кстати сибас офигенно корректно работающий банк. Утром в банкинге на ньюкард из ниоткуда появились 586 грн, без выписок и прочего. Через полчаса они также таинственно пропали, даже воспользоваться ими не успел :ROFLMAO:
И это не кэш, только первый месяц карточке.
Чат саппорта по традиции сделал вид, что они мимокрокодилы и ничего не видели :cool:
А теперь откройте выписку по счету, но не по карте, и посмотрите на наличие таких записей:
Погашення заборгованості, яка не передбачена Договором
Тимчасова операція, необхідна для банківського обліку
Смотрел, и из приложения и из веб - ничего такого там нет.
На счету всегда было больше денег, чем требовалось для операций и возможных блокирований, овердрафт никак не мог возникнуть.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
@rvk220, а ты обращался в поддержку Portmone и разработчикам приложения Киевстар?
А толку? З їхньої сторони все добре: аналогічні платежі чудово проходять картками Монобанку та Абанку, а проблеми суто з карткою Укрсибу. При чому на сайті Лайфу теж (я все детально описав дві сторінки назад).
У підтримці Укрсибу морочать голову, що нібито компанія-отримувач платежу на подає запит на платіж, бо немає коду відмови, а Vcode – це лише для авторизації картки. Тоді як інші банки відразу ж миттєво отримують запит на платіж із сумою від тих же Портмоне з Київстаром / Лайфом, і після підтвердження по 3d secure проводять платіж. Якби проблема була у Портмоне, то з інших банків такі платежі також не проходили б. Чи, може, Портмоне суто до Укрсибу не шле запит на проведення платежу, а до інших банків шле? Навряд чи. Ситуація очевидна: в Укрсибі сидять рукожопи, не здатні не те що забезпечити адекватне опрацювання платежів, а й зрозуміти, що там в них відбувається.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
rvk220, ну реально толка нет. Уже какую страницу пишу, что необходимо обращаться в Portmone, чтобы те трусили свой эквайер (зачастую Ощад) по маске карты. :D
Обращайся через почту и с картинками.

VCODE запрашивает Portmone, чтобы убедиться в том, что владелец карты именно ты. Они могут запросить для каждой новой карты, которая раньше в их системе не использовалась.
Т. е. система безопасности по каждой карте отдельно.

Твой эмитент карты VCODE от Portmone получил и тебе сообщил. Далее его проверяет еквайер, блокируя какую-то сумму по карте и потом возврат или с нулевой операцией (лимиты же ты проверял по карте?).
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
MASolomko, чомусь цього всього описаного тобою геморою немає при оплаті картами інших банків (Моно, Абанк, Приват).
VCODE запрашивает Portmone, чтобы убедиться в том, что владелец карты именно ты. Они могут запросить для каждой новой карты, которая раньше в их системе не использовалась.
Т. е. система безопасности по каждой карте отдельно.
От власне. Вчора я оплатив у Портмоне віртуальною білою карткою від Моно, яку теж у Портмоне використовував вперше, і все пройшло ідеально. І кожну з карток колись таки використовував вперше. І тільки Укрсиб (принаймні з тих банків, картками яких я поповнював) косячить, а в інших все норм.
Post automatically merged:

лимиты же ты проверял по карте?
Звісно. Ліміти налаштовані, сума на рахунку достатня. У підтримці Укрсибу жодних обмежень, чому платіж мав би не пройти, не помітили.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
rvk220, почему данная проблема только с твоей картой УкрСиббанка 😀 Ну, если виновен эмитент, то пусть так и будет ) Мою карту NEW Card принимают для пополнения номеров lifecell и Киевстар, мне этого достаточно 😎
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Мою карту NEW Card принимают для пополнения номеров lifecell и Киевстар, мне этого достаточно 😎
А Vcode при поповненні Київстар у додатку запитує, чи ні?
Коли я вводжу Vcode, далі перенаправляє на сторінку "Вибачте, щось пішло не так, операцію відхилив банк".
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
А Vcode при поповненні Київстар у додатку запитує, чи ні?
Нет. Возможно, при первом пополнении этой карты запрашивало.

Коли я вводжу Vcode, далі перенаправляє на сторінку "Вибачте, щось пішло не так, операцію відхилив банк".
Как вариант, можно:
— первый способ. Попробовать произвести пополнение через сайт оператора
— второй способ. Создать аккаунт Portmone и добавить в аккаунт эту карту, должна быть верификация через VCODE.

Но я бы трусил поддержку Portmone через общение по электронной почте.
 
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
— второй способ. Создать аккаунт Portmone и добавить в аккаунт эту карту, должна быть верификация через VCODE.
Маю акк в Портмоне. Успішно додав картку Укрсибу як спосіб оплати – при цьому система запитувала код підтвердження (але не Vcode). Спробував поповнили Лайф прямо на сайті Портомоне (із комісією 2 грн), і платіж не пройшов, вибило помилку:
Операція не дозволена банком-еквайром (банк, який здійснює операцію). Зверрніться в службу підтримки portmone.com.

Но я бы трусил поддержку Portmone через общение по электронной почте.
Звернусь, і подивлюся, що з того вийде.
Попробовать произвести пополнение через сайт оператора
На сайті oplata.lifecell.ua чи при виборі карти через інтерфейс Гпей, чи при введенні реквізитів картки без використання Гпей, однаково відразу вискакує модальне вікно з текстом "Поповнення неможливо. Зв'яжіться з вашим банком". Тобто справа навіть не доходить до підтвердження операції.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
rvk220, після неуспішної спроби оплати через гоголь, ощад блокує можливість оплати саме цією картою десь на добу, не залежно від способу оплати. Можете завтра спробувати за реквізитами карти.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
вікно з текстом "Поповнення неможливо. Зв'яжіться з вашим банком"
Я такое сообщение получал, когда проблема была на стороне эквайера. Хз почему Portmone здесь неправильно информирует клиента.
 
Зверху