D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Mathias

Я - голос в ваших ушах
Реєстрація
27.07.12
Місто
Киев
Телефон
iPhone XR, Huawei E5573
Хочется максимально хитро.опо всё сделать а не знаю как)

Очевидно, что комиссию портмоне/изи, если её светит к оплате, вы не обойдете никак. Поэтому или кэшбек, но комиссия, или без комиссии и кэшбека.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Хочется максимально хитро.опо всё сделать а не знаю как)

Очевидно, что комиссию портмоне/изи, если её светит к оплате, вы не обойдете никак. Поэтому или кэшбек, но комиссия, или без комиссии и кэшбека.
Ясно, я думал кто то знает другие сервисы
 
Реєстрація
01.06.19
Місто
Днепр
Ясно, я думал кто то знает другие сервисы
Ну так приватовский next еще, там многое по 1 грн. Ну и плюс в зависимости от города могут быть специальные условия в том же Portmone. Так, например, в Днепре при оплате по муниципальной карте Portmone не берет комиссию, в то время как без мунициальной карты тем же получателям - с комиссией.
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Офтоп
Ясно, я думал кто то знает другие сервисы
Ну так приватовский next еще, там многое по 1 грн. Ну и плюс в зависимости от города могут быть специальные условия в том же Portmone. Так, например, в Днепре при оплате по муниципальной карте Portmone не берет комиссию, в то время как без мунициальной карты тем же получателям - с комиссией.
Это привязать карту в приложение Приват24 нужно?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Відколи приватовский next почав відноситися до Укрсиббанку?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@Кочевник Людина спитала де з найменшою комісією зможе оплатити комуналку карткою NEWCARD від УКРСИББАНКУ
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
де з найменшою комісією зможе оплатити комуналку карткою NEWCARD від УКРСИББАНКУ
Я відповів, він же хоче свинорилити. Нехай створює свинорильну тему і там обговорює МСС, кешбеки, безкомісійність. Це відноситься до Укрсиба так само, як до всіх інших банків.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Ну почему? К примеру комиссии за Некст могут быть по азными для приват и укрсиб. Просто он задал вопрос "с тыльной стороны"
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
А кто то по ньюкард на Али покупал?
Мне пишет " карта не поддерживает эту валюту" .
Что я не так делаю?
Банк пишет что должна происходить конвертация и оплата проходить.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
@bearing, банк правий. Скоріш за все на алі неправильний переклад помилки. Певно, якийсь ліміт не пускає (заборона подвійної конвертації, операцій без 3д, ліміт на операції перевищено тощо) або нема зв'язку з банком...
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
вот про 3д и заборону конвертации не могу найти в приложении.
Спитайте краще в оператора, які можуть бути обмеження, я ж не клієнт банку, тому гіпотетично накидав варіанти, які можуть бути. І спитайте чи вони бачить той запит на списання і чи надсилали відмову.
 

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
Зверху