D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
25.09.12
Місто
Запорізька Січ
Телефон
Nokio 8910
Коллеги, банкиры прислали ахцию на 30 оплат и выше, хде-то еще принимаются платежи на копейку ?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Andrey007, Лифе нет в обойме операторов. Интересно всё шо <1 , а на кошель Г24 низзя копейчушку заслать ?
Значит на Водафон. Я на 1 грн пополнил, через минуту еще на 5 грн попытался, а мне выдало - зачем на 5, дорогой? Давай на 30 и тебе 15 грн подарим! Пришлось на 30)
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Andrey007, Лифе нет в обойме операторов. Интересно всё шо <1 , а на кошель Г24 низзя копейчушку заслать ?
Значит на Водафон. Я на 1 грн пополнил, через минуту еще на 5 грн попытался, а мне выдало - зачем на 5, дорогой? Давай на 30 и тебе 15 грн подарим! Пришлось на 30)
В мій водафон була пропозиція чи г24?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
В мій водафон була пропозиція чи г24?
На сайті Водафон після натискання кнопки оплатити вийшов баннер із пропозицією. До речі, таке вже було десь 2 роки назад, тільки тоді ця пропозиція була багаторазовою... принаймні я її такою робив, коли завжди вказував 5-10, а воно пропонувало оплатити вдвічі більше і отримати 10 додаткових, а тут може бути і спецальна (пів місяця тому я не встиг скористуватись по СМС пропозицією, могли й продублювати зараз).
 

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
оплата по реквизитам на счет в другом банке попадает под бонус?
 

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
коммуналка наверно под кешбек тоже не попадает?
интересно, оплатить онлайн в интернете коммуналку\или по реквизитам без комиссии получится?
поискал, но везде комиссия
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
коммуналка наверно под кешбек тоже не попадает?
интересно, оплатить онлайн в интернете коммуналку\или по реквизитам без комиссии получится?
поискал, но везде комиссия
Спички (блок) попадают.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Заходив сьогодні до банку і з чужоземної картки намагався зняти кошти в банкоматі.
Плюси: досить приємне меню (оцінка 4), максимальна сума видачі 40000 грн за один раз, є або конвертація за курсом банку (читай подвійна конвертація) або за курсом ПС - ліва кнопка.
Мінуси: повідомлення про помилку (чому вони не друкують/не показують на екрані чому не можна виплатити). У чеку написано було щось типу: не можна виконати транзакцію. А ти стій і думай: чи то бракує грошей, чи ліміт заважає, чи неправильний пін, чи просто не хочуть за хорошим курсом видавати... Таких чеків кілька штук видав. А потім почав видавати: неправильний пін-код. І після цього усі інші банкомати теж почали цим страждати.

Пін довелось оновити у мобільному застосунку, а помилка, виявилось, була через те, що закордонний банк чи пс рахує курс долара за заниженими курсом: 25:49, а я про це не знав і запитував весь час більшу квоту (невже складно було написати: не достатньо коштів?) Скільки грошей на чеки витратили...
 

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
40000 лимит на снятие с карты чужого банка? может все же 4000?
обычно наоборот занижаются лимиты
 

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
в поддержке сказали что по 1 тыс за раз можно снимать
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
STIGA, ні, аліор банк. Я думаю, у депозитних банкоматах, які при відділеннях - вищі ліміти, або такий саме глюк, як повідомлення про помилку
 
Останнє редагування:

леший

Заблокирован
Реєстрація
28.12.18
Місто
днепр
если я пополняю нью кард из приложения укрсиба то будет комиссия со стороны укрсиба?
 
Зверху