Послуга «Вибір номера»

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Послуга «Вибір номера»

Він має бути ідеальним, адже від нього так багато залежить...
Красивий, престижний і дуже легкий для запам’ятовування.
Такий не буває випадковим, він — це ваш вибір.
Ваш номер — ваш вибір.

від 300 грн

Щоб скористатися послугою:
  • Перейдіть за посиланням.
  • Наберіть у формі мінімум 3 цифри.
  • Зарезервуйте вибраний номер, дочекайтеся SMS із кодом резерву. (Звертаємо вашу увагу, що номер резервується лише на 72 години).
  • Оберіть спосіб, яким вам зручно активувати свій новий номер.
У МАГАЗИНІ LIFECELL З ДОПОМОГОЮ КОНСУЛЬТАНТА:
  • Прийдіть у будь-який магазин lifecell та надайте консультанту
    код резерву з SMS. Щоб знайти найближчі магазини, наберіть 545 (для абонентів lifecell).
  • Оплатіть вартість SIM-карти 100 грн, (враховуючи всі податки та збори).
  • Оплатіть вибраний номер. Вартість вказана у формі «Вибір номера», вона залежить від категорії.
  • Релакс! Всі необхідні технічні роботи з активації номера виконає консультант магазину.
САМОСТІЙНО НА САЙТІ LIFECELL:
  • Придбайте будь-який стартовий пакет, але не активуйте його.
  • Перейдіть за посиланням.
  • Наберіть у формі номер придбаного стартового пакету, а також PIN та PUK (під захисним покриттям).
  • Керуйтесь підказками системи. За кілька простих кроків ви активуєте свій новий номер без будь-якої допомоги.
Послуга передбачає можливість обрати номер з будь-якою комбінацією цифр із переліку наявних.
Вартість послуги залежить від обраного номера телефону та вказується на сайті. Оплата вартості послуги здійснюється шляхом поповнення рахунку обраного номера телефону.

Послуга передбачає можливість обрати номер із переліку наявних та підключитися до телекомунікаційної мережі ТОВ «лайфселл», придбавши окремо необхідну SIM-карту без прописаного телефонного номера:
  • в магазинах lifecell (для індивідуальних та корпоративних абонентів),
  • у представників корпоративних продажів/обслуговування та представників корпоративних дилерів та дистриб'юторів (для корпоративних абонентів) та активувати її з обраним номером з допомогою такого представника,
  • в магазинах партнерів.
Нова SIM-карта активується на умовах стартового пакету «Універсальний стартовий пакет #1» без попередньо встановленого тарифу. Стартовий пакет призначений для самостійного підключення абонентом до будь-якого з тарифних планів, відкритих для підключення та розміщених на офіційному веб-сайті оператора рухомого (мобільного) зв’язку lifecell. Протягом 30-ти календарних днів абоненту надається можливість без додаткової оплати здійснити перехід на будь-який інший відкритий для підключення тарифний план. Звертаємо увагу, що після активації SIM-картки, якщо не обрано тарифний план та не поповнено особовий рахунок на суму 10 грн. та більше одним платежем, строк дії абонентського номеру (за послугою «Вибір номера») буде складати 180 днів з моменту активації (день активації + 179 днів). Якщо обрати тарифний план та поповнити особовий рахунок на суму 10 грн. та більше одним платежем (впродовж зазначених 180 днів, незалежно від послідовності вибору та поповнення) строк дії абонентського номеру (за послугою «Вибір номера») буде подовжено на 365 днів (день поповнення + 364 дні). Нарахування та/або використання бонусів не вважається поповненням особового рахунку та не впливає на строк дії номеру. Активувавши SIM картку lifecell, абонент підтверджує, що ознайомлений та погоджується з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл» розміщеними у розділі «Важлива інформація».
 
Причина: Зміни у вартості
Останнє редагування:
Реєстрація
13.04.13
Місто
Кировоград
Підкажіть хто знає... якщо зробити заміну номеру послугою вибір номеру.. це буде рахуватися як новий номер і стаж номеру новий. Чи це просто зміниться номер і все залишиться по старому.. хочу свій старий номер відновити і він є в послузі вибір номеру. Дякую хто підкаже.
Это будет абсолютно новый номер. Никак не связаный с предыдущим.
 
Реєстрація
13.08.08
Місто
Ковель
Під свій номер Київстар хочу придбати такий самий номер Лайфсел. На сайті вільних номерів немає. Ще в листопаді продзвонював на ці номери (063,073,093), так один з них не обслуговується. Тобто вже декілька місяців номер, який я хочу викупити, не обслуговується.
Як можна дізнатися: коли він потрапить у перевипуск на новій сім-карті і чи можна його якось замовити, забронювати і викупити?
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Під свій номер Київстар хочу придбати такий самий номер Лайфсел. На сайті вільних номерів немає. Ще в листопаді продзвонював на ці номери (063,073,093), так один з них не обслуговується. Тобто вже декілька місяців номер, який я хочу викупити, не обслуговується.
Як можна дізнатися: коли він потрапить у перевипуск на новій сім-карті і чи можна його якось замовити, забронювати і викупити?

я тоже ищу один номер и его тоже нет на сайте и он тоже не обслуживается.
я спрашивал и у оператора и в салоне связи- они говорят, что скорее всего, он уже лежит перевыпущенный на складе или в магазине.
 
Реєстрація
23.01.20
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung
У ЛС номера дорогууууущие...:confused:

Например :

XYZ-ZZ-WW

у кое-кого с синим оттенком будет считаться "серебряным" и продаваться за 400 (так как 3 одинаковые цифры подряд)
а у ЛС этот номер будет стоить 2400 и носить гордое имя "диамантовый" (бриллиантовый/алмазный).

Даже если добавить (а вернее-отнять) 50% стоимости, которую вернут на бонусный счет (хотя эта акция действует далеко не всегда) номер все равно обойдется в 1200 гривен, что ощутимо дороже чем у кое-кого с синим оттенком :D

Насчет кое-кого с красным оттенком ничего сказать не могу, так как выбора номера в интернет-магазине у них нет...Идти же в физический магазин, просто для сравнения, мне лень :)
Поэтому и сравнила с тем, кто есть в интернет-досягаемости :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
Поясните мне за политику партии: вот эта услуга только для новых подключений, а если я хочу сменить (выбрать) номер на имеющейся симке, то мне нужна услуга Заміна номера и для этого обязательно покупать универсальный пакет. Нет такого как у Водафона, чтоб по комбинации сменить никуда не ходя?
мне казалось на форуме где-то проскакивало, что в приложении можно купить номер и поменять не вставая с дивана, или то было про eSIM...
 
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
Поясните мне за политику партии: вот эта услуга только для новых подключений, а если я хочу сменить (выбрать) номер на имеющейся симке, то мне нужна услуга Заміна номера и для этого обязательно покупать универсальный пакет. Нет такого как у Водафона, чтоб по комбинации сменить никуда не ходя?
мне казалось на форуме где-то проскакивало, что в приложении можно купить номер и поменять не вставая с дивана, или то было про eSIM...
С активированной сим картой ты уже ничего сделать не можешь.
Можешь купить номер на сайте и подключить его на любую НЕактивированную сим либо есим
 

DRSG

Анонимус
Реєстрація
21.05.17
Місто
Киев
Телефон
Samsung S7+S9+Honor 8X
Причем, все или почти все номера, что выставлены на продажу на сайте уже когда-то кем-то пользованы были...
Чтобы не попасть на б/у-шный номер нужно проверять их перед покупкой через Getcontact и другие подобные сервисы и программы, так хотя бы можно уберечься от номеров с недавней историей, чтобы не было левых звонков левых людей, или коллекторов требующих вернуть чужие долги.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
По идее, должна, почему бы и нет?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Black_Shef, говорят, что база "хомячков" у ГК намного больше, где-то обсуждалось вроде.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
шо вы как дети малые, ей Богу, устанавливать всякую каку на свой телефон - это же негигиенично. Есть телеграм-боты, где можно пробить номер по всем базам сразу всех гетконтактов, без шума и пыли.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
шо вы как дети малые, ей Богу, устанавливать всякую каку на свой телефон - это же негигиенично. Есть телеграм-боты, где можно пробить номер по всем базам сразу всех гетконтактов, без шума и пыли.
шмаляніть назву бота, будь ласка.
 
Реєстрація
06.08.16
Місто
Киев
я так понял тут хотят мед хлебать и большой ложкой. Ну если у тебя обнал контора и надо номера пробивать в промышленных масштабах то покупай подписку. Для моих нужд вполне хватает
 

volk_dorog

Живу просто и просто живу
Реєстрація
03.03.11
Місто
Одесса- мама
Телефон
Galaxy
Ребзя, а как активировать номер потом?
Забрать симку в цоа например сегодня, а активировать и выбрать тариф, допустим, через 5 дней
 
Зверху