Філологи-мовознавці. Клуб ботанів

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Мені здається, зараз більшість схильна були б спростити: просто Розум. Розум Верховної Ради.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
инші покращення стабільности
Яка ж все-таки милота цей новий правопис :)
Хто почав вивчати українську декілька років тому - без різниці що вивчати. А, от, якщо ти її вивчив бо зна коли і не планував вчити по другому разу? ;)
Ну я, з дитинства вивчив на Жмеринщині. І шо? Не заважає розуміти і розмовляти на Харківщині. В армїї товаришував з хлопцями з Закарпаття. І розумів, і переймав від них деякі словечка. Освою і нові зміни. Допомоги психологів не потребую....
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Реєстрація
19.08.17
Місто
Łódź
Телефон
Xiaomi 12X 8/128
Припускаю, що члени та членкині Української національної комісії з питань правопису затвердять ще не один цікавий проєкт, щодо доцільности якого знову виникатимуть дискусії :)
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Припускаю, що члени та членкині Української національної комісії з питань правопису затвердять ще не один цікавий проєкт, щодо доцільности якого знову виникатимуть дискусії :)
Вживання фемінітивів не стосується правопису, адже ми їх вживаємо у мовленні теж, а не тільки на письмі.
 

ГеоргийК

Пользователь
Реєстрація
19.01.12
Місто
Київ
Телефон
Samsung A52

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Roman_UA, нет. Там чётко речь идёт о том что для подчёркивания принадлежности к женскому полу добавляется слово с корнем "вагина".
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Хм. Підкину і я не вентилятор.
Чому не впроваджують маскулінитиви? Чому досі Голова Верховної Ради, а не Головун?
А что, других адекватных вариантов нет?
Головуючий. Керуючий. Да хоть "Головнокомандуючий".
 
Зверху