Філологи-мовознавці. Клуб ботанів

ed4t

Заблокирован
Реєстрація
06.08.16
Місто
Славянск
Телефон
кнопочный
мне тоже тут(я собственно из Днепра, про тремпель до переезда и не слышал) втирали про дореволюционного богача с такой фамилией...
Интересно, а столярный инструмент рашпиль тоже от фамилии какого-то богача произошёл?
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
мне тоже тут(я собственно из Днепра, про тремпель до переезда и не слышал) втирали про дореволюционного богача с такой фамилией...
Интересно, а столярный инструмент рашпиль тоже от фамилии какого-то богача произошёл?
Внучатий дідо штанґенциркулів, певно :)
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
мне тоже тут(я собственно из Днепра, про тремпель до переезда и не слышал) втирали про дореволюционного богача с такой фамилией...
Интересно, а столярный инструмент рашпиль тоже от фамилии какого-то богача произошёл?
Нет такого предмета который бы не сошёл еврею за фамилию!
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Пришло обращение в форум, прослезился, первый раз вижу с переводом на украинский

Hi
My name is Pedro and our company is interested in advertising on your website with a push-down format:
..........
We promote Sports betting brands and are interested in a fixed price for a month, or a CPM deal.
Are you interested in a partnership? We can pay you in advance and by any means you prefer.
All the best,
_____________________________________________________________________
Привіт
Мене звуть Педро, і наша компанія зацікавлена в рекламі на вашому веб-сайті у форматі "вниз":
..........
Ми просуваємо торгові марки спортивних ставок і нас цікавить фіксована ціна на місяць або угода за CPM.
Ви зацікавлені у партнерстві? Ми можемо заплатити Вам заздалегідь і будь-яким способом, який Ви віддаєте перевагу
Все найкраще,
 
Останнє редагування:

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Реєстрація
18.05.09
Місто
Hranice
Прежде, чем "пылинки сдувать", лучше бы боролись с откровенными ошибками и суржиком.
 
Зверху