• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Фитнес-трекер Xiaomi Mi Band

Maxxx

Network Architect
Телефон
iPhone 7+
Помічник в комплекті з годинником йде?
А ось це питання я не дуже зрозумів.. :rolleyes: Це жарт, або ще щось? Чи треба покликати Капітана, щоб він розказав, що помічник "живе" у смартфоні?:LOL:

Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2

Maxxx

Network Architect
Телефон
iPhone 7+
@Кочевник, добре, пояснюю, "схема" така: зима, лютий мороз на вулиці, задрати рукав куртки не вийде, щоб подивитись на смарт-годинник/трекер, дістати смартфон тим більш, тому у вусі має бути блютус, коли відчуваєш вібрацію трекера, через блютус просиш Гугло-асистента або Сірі прочитати останнє повідомлення.

Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Я можу собі дозволити витратити 30 секунд для того, щоби подивитися смартфон. А також можу дозволити собі взагалі не реагувати на повідомлення.

Maxxx

Network Architect
Телефон
iPhone 7+
витратити 30 секунд
Розмова ж почалася про зиму та морози, до чого тут 30 сек подивитися на смартфон, коли його дуже незручно взагалі дістати, щоб подивитись? Якщо, навіть, ти взимку ходиш у легкій одежі, то більшість ні, і смартфон десь далеко захований, ще й щоб аккум не здихав.

А також можу дозволити собі взагалі не реагувати на повідомлення.
Але ж, по "законам Мерфі", найважливіші повідомлення приходять саме тоді, коли вийшов на мороз (руки зайняті, заліз на драбину, та ін. незручні моменти).. :ROFLMAO: В мене завжди така фігня.

Телефон
RN5 4/192
через блютус просиш Гугло-асистента або Сірі прочитати останнє повідомлення.
Как перебороть себя и начать разговаривать с телефоном? Не аутист не разу, но не могу.

Maxxx

Network Architect
Телефон
iPhone 7+
Как перебороть себя и начать разговаривать с телефоном?
Вот скоро ударят ср..ные морозы, когда руки и в карманах в варежках замерзают - будет повод потренироваться..;)

Андрюх@dp.ua

Пенсионер
Телефон
см. подпись
Как перебороть себя и начать разговаривать с телефоном?
Вот скоро ударят ср..ные морозы, когда руки и в карманах в варежках замерзают - будет повод потренироваться..;)
Угу, а затычки в ушах не замерзают?

Сверху