Холдинг Iliad та NJJ Capital в світі

  • Автор теми cat
  • Дата створення

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Група iliad, заснована на початку 1990-х років, і перетворилася на великого європейського телекомунікаційного гравця, який виділяється своїми інноваційними, простими та привабливими пропозиціями. Група є материнською компанією Free у Франції, iliad в Італії та Play і UPC Polska в Польщі, понад 17 400 співробітників обслуговують 47,8 мільйонів передплатників і отримали 9 мільярдів євро доходу за останні дванадцять місяців.
  • У Франції Група є інтегрованим надшвидким оператором фіксованого та мобільного зв’язку, станом на 30 вересня 2023 року мала 22,1 мільйона роздрібних абонентів (14,8 мільйона абонентів мобільного зв’язку та 7,3 мільйона абонентів фіксованого зв’язку).
  • В Італії, де Група розпочала свій бізнес у 2018 році під брендом iliad, ставши четвертим оператором мобільного зв’язку в країні , зараз у неї понад 10 мільйонів мобільних абонентів. У січні 2022 року iliad Італія запустила свою фіксовану пропозицію з пропозицією 100% Fiber і спеціальною коробкою під назвою «iliadbox». У травні минулого року iliad Italia запустила свою останню революцію, iliadbusiness, мобільну пропозицію для підприємств і компаній, яка містить усі ключові цінності iliad Italia.
  • Після придбання польського мобільного оператора Play у листопаді 2020 року iliad Group стала шостим найбільшим оператором мобільного зв’язку в Європі за кількістю абонентів (за винятком M2M).
    У 2021 році Група посилила свою присутність у Польщі, оголосивши про придбання оператора фіксованого зв’язку UPC Polska (угода завершена 1 квітня 2022 року).
HoldCo II є холдинговою компанією, контрольованою Iliad Holding, що повністю належить її Засновнику.

Ми європейська група, яка народилася у Франції. І це, безперечно, звідки наш революційний підхід. Підхід, який втілено в нашому девізі: свобода, чесність, простота.


Свобода
Керуючись твердою вірою в свободу споживачів, ми з самого початку сколихнули французький телекомунікаційний ринок своїми планами без будь-яких зобов’язань . Для нас свобода передбачає захист прав споживачів , і ми завжди боролися проти монополій і домінуючих позицій, які обмежують вибір споживачів. Крім того, свобода полягає у високоякісному з’єднанні, яке звільняє використання . Завдяки оптоволокну, 4G і 5G ми створюємо світ, де кожен може мати глобальний зв’язок, будь-де, будь-коли та без перешкод.
чесність
Ми завжди виступали за справедливі ціни в телекомунікаційному секторі та були першим оператором, який забезпечив доступність необмежених дзвінків і текстових повідомлень завдяки нашому безкоштовному мобільному плану, який коштує менше 20 євро на місяць. Ми інвестуємо значні кошти в нашу інфраструктуру, щоб мати можливість надавати наші послуги за найкращою ціною . Чесність також означає чітке зазначення того, як наш бізнес впливає на навколишнє середовище , і постійні зусилля, щоб мінімізувати цей вплив.
Простота
Наші продукти є передовими технологічними інноваціями, але ми завжди прагнули зробити їх простими у використанні . Наші плани та пакети надзвичайно зрозумілі та зрозумілі, наприклад наш план 2 години за 2 євро. Ця простота не виникає зненацька – це пряме відображення того, як організована наша Група . Ми не любимо важкі ієрархічні структури, які ускладнюють прийняття рішень, і надаємо перевагу гнучкості, гнучкості та автономії .
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Телеком-імперія у Франції, Італії та Польщі. Що відомо про нового власника lifecell​

Власник NJJ Capital Ксав'є Ньєль, який купив lifecell, володіє мобільними операторами в Європі, ЗМІ у Франції та елітним готелем в Парижі.
Перед самим Новим роком турецька компанія Turkcell, якій належав мобільний оператор lifecell, оголосила про його продаж французькій компанії NJJ Capital Ксав’є Ньєля.
Станом на кінець третього кварталу 2023 року lifecell мав 9,1 млн активних абонентів. Він є третім за кількістю абонентів оператором в країні – після Київстар та Vodafone. У 2022 році ТОВ "Лайфселл" показало виторг 9,4 млрд грн та чистий прибуток 972 млн грн. Номінальна власність мобільного оператора становить 12,7 млрд грн. Але остаточну суму оголосять після повного закриття угоди.
Рішення, щодо продажу lifecell було ухвалено радою директорів турецької компанії ще 9 травня 2023 року.
Але ця інформація була засекречена до повного продажу активу. Сама Turkcell купила українського оператора life:) у 2015 році у СКМ Ріната Ахметова за $100 млн.

Телекомунікаційна імперія Ксав'є НьєляКсав’є Ньєль посідає 18-те місце у списку найбагатших людей Франції за даними Forbes. Його статки оцінюють у $6,7 млрд.​

Телекомунікації є головною сферою, де Ксав’є Ньєль заробляє гроші. Його телекомунікаційні активи входять у дві структури. Перша – це холдинг Iliad. Друга – сама NJJ Capital, через яку була придбана lifecell.
Через NJJ Capital він, разом з урядом князівства Монако, володіє компанією "Монако Телеком".
Через цю компанію французький бізнесмен купив мальтійський Vodafone. Це другий за кількістю абонентів на острові мобільний оператор. Також Монако Телеком купила оператора MTN Сyprus. Зараз обидва острівні оператори об’єднані під брендом Epic.
NJJ Capital є власником телекомунікаційного велета Ірландії – компанії Eir. Вона є лідером серед мобільних операторів на острові.
Також надає послуги цифрового телебачення та інтернет-зв’язку. Раніше в Eir існував підрозділ Eir Sport, який був власником Setanta Sport – групи телеканалів, які зараз активно представлені в Україні.
2021 року спортивну групу каналів продали грузинській Adjara Group Тємура Угалави. Його брат Гігі Угалава є соратником Міхеіла Саакашвілі та ексмером Тбілісі.
Але головним успіхом, з яким Ксав’є Ньєль потрапив до топів телекомунікаційного бізнесу, є компанія Iliad (Іліада). Вона позиціює себе, як шоста за прибутками в Європі.
Успіх Іліади у Франції пов’язаний зі створенням оператора зв’язку Free, який одночасно надавав своїм абонентам послуги телефонного зв’язку, інтернету та кабельного телебачення.
Крім цього, Free була першим оператором, який надавав послуги безлімітного телефонного зв’язку та інтернету у Франції.
Зараз компанія Iliad є другим за кількістю абонентів інтернет-провайдером Франції, поступаючись лише компанії Orange.
2008 року була створена Free Mobile, яка швидко стала одним з лідерів на ринку телекомунікаційних послуг Франції. На цей час Free Mobile надає послуги 14,79 мільйона абонентів та є четвертим за кількістю користувачів мобільним оператором у Франції.
Крім Франції, бізнес Іліади розповсюджується на Італію та Польщу.
В Італії компанія Ньєля має 9,5 мільйонів абонентів. Італійська Іліада є четвертим за кількістю абонентів мобільним операторам, поступаючись лише всесвітньо відомим лідерам: Vodafone, TIM та Wind Tre.
У Польщі 2020 року був придбаний мобільний оператор Play. Це другий за кількістю абонентів мобільний оператор країни.
Поступається лише Orange Polska. Кількість абонентів сягає понад 15,6 мільйона користувачів.

Стартапи та медіа, чим ще володіє Ксав’є Ньєль

На початку 2010-х років Ксав’є Ньєль інвестував у розвиток стартапів. Найвідомішим для нас буде стартап Deezer, завдяки якому можна слухати музику онлайн. Французький бізнесмен вклав у нього $6,8 млн у 2008 році, коли компанія тільки починала працювати. Deezer намагається стати конкурентом для Spotify та Apple Music. З 2018 року Deezer офіційно представлений в Україні.​

Крім стартапів, Ксав’є Ньєль володіє частками у медіабізнесі. Він є співвласником впливової французької газети Le Monde. Йому належить газета France-Antilles, яка випускається для франкомовного населення Південної Америки та Карибського басейну. Володіє групою Nice-Matin, яка є регіональним медіабізнесом, що випускає щоденні газети у Провансі та Монако. Вклався й у нове французьке онлайн-медіа L'informе.
Найвідоміший об’єкт нерухомості, які йому належать – готель "Ламбер", особняк XVII століття у центрі Парижа та п’ятизірковий готель "Апогей Куршавеля".
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Серйозні плани: Ксав'єр Ніль продовжує свою експансію в Європі, купивши майже 20% акцій Tele2 Швеція.
Iliad
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Хоч новина і не свіжа але не знав цього: Ксав’є Ніель, купив близько 2,5% британського телекомунікаційного гіганта Vodafone Group Plc , частка якого зараз коштує 752 мільйони фунтів стерлінгів.
Xavier Niel
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Такі маленькі ж частки нічого не вирішують... тобто серйозних планів не видно.
 
Реєстрація
04.10.12
Місто
Переехал в расию
Телефон
Nokia 9 Pure View
А какие бренды сейчас есть у iliad? И где работает оператор?
Интересно, Tele2 в странах Балтии будут ребрендить в единый бренд с бывшим lifecell?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
А какие бренды сейчас есть у iliad? И где работает оператор?
Интересно, Tele2 в странах Балтии будут ребрендить в единый бренд с бывшим lifecell?
До холдингу входять наступні телекомунікаційні компанії:
- Free Mobile та Scaleway (Франція)
- Iliad Italia (Італія)
- Play (Польща), разом із Virgin Mobile та UPC Poland
- Eir (Ірландія)
- холдинг Monaco Telecom (Монако), а також дочірні epic! (Кіпр) та Vodafone Malta
- free Senegal
 
Реєстрація
20.11.16
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7 Pro, OnePlus 5
А какие бренды сейчас есть у iliad? И где работает оператор?
Интересно, Tele2 в странах Балтии будут ребрендить в единый бренд с бывшим lifecell?
Бренд Tele2 дорожче старіше і впізнаваніше ніж усі їхні інші куці бренди разом узяті. З якого і для чого їм це робити? Це по перше.
По друге. Судячи з вінегрету локальних компаній і брендів, політика уніфікації у власників на порядку денному не стоїть. Це дорого і не на часі.
Всі є свідками як поступово і невпинно стагнують великі телеком холдинги Європи, котрі свого часу вкладали немалі гроші в красиві вивіски і мірялися між собою ̶б̶а̶к̶л̶а̶ж̶а̶н̶а̶м̶и̶, а зараз розпродують свої активи спочатку на дрібних ринках, а зараз уже і на ключових (привіт Vodafone і Telefonica). Гра в дорогі вивіски мабуть відходить на другий план. Ці люди бізнесом займаються а не городять красиві і затишні парасолькові бренди, щоб пересічному абоненту полоскотати чсв.
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Я так розумію, наш ДВЛ ніякого відношення до iliad group не має?
Чи вони нас просто... соромляться?Переглянути вкладення 63528
Власник то один і той же. :unsure: ( Xavier Niel) Але сайт пустий http://njjholding.fr/
бізнес-інтереси Ніеля пов’язані не тільки з Iliad: він також очолює інвестиційну компанію під назвою NJJ Holding (включаючи NJJ Capital і NJJ Invest), яка інвестувала в операторів зв’язку від eir в Ірландії до Salt Mobile у Швейцарії та Monaco Telecom. Загалом Niel має інвестиції в телекомунікаційні технології у понад 20 країнах світу.
 
Останнє редагування:

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Редактори Bloomberg відвідали бенефіс Ксав’є Нієля – нового власника телекомунікаційний активів в Україні та очільника групи компаній Iliad. Mind пропонує адаптований переклад їхнього репортажу.
Ксав’є Нієль народився у родині середнього класу з передмістя та змалечку захоплювався технологіями. Він почав побудову своєї імперії у двадцять з чимось років. Початок був вельми «оригінальним» – відверті чати у Minitel, французькій мережі-попередниці інтернет.
Пізніше він винайшов універсальну приставку для інтернету, телефону та телебачення, а у 2012 році вийшов на ринок мобільного інтернету, голосно заявивши про себе обвалом цін. Із моделлю дешевого, проте без зайвих послуг, зв’язку він прорвався на ринок Європи, де спромігся отримати частку ринку. Нієль розповів, що на стіні його офісу висить карта світу, на який він червоним замальовує країни, в яких веде бізнес. Наразі таких понад 20.
«Якщо я купуватиму по п’ять операторів на рік, за наступні 30 років я зафарбую всю мапу, – написав він у книзі. – Якщо я це зроблю, стану провідним світовим оператором».
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Виніс в окрему тему.
Як розумію, холдинг не переймається побудовою єдиного всесвітнього бренду для своїх активів.
А є якісь спільні технічні, організаційні чи маркетингові рішення, як BiP у Turkcell чи M-Pesa у африканських підрозділів Vodafone і які колись можуть бути впроваджені в нас?
 
Зверху