Цифрова грамотність

  • Автор теми GAS
  • Дата створення

Сколько баллов набрали при прохождении теста?

  • 50+

    Голосів: 0 0.0%
  • 60+

    Голосів: 1 10.0%
  • 70+

    Голосів: 1 10.0%
  • 80+

    Голосів: 0 0.0%
  • 90+

    Голосів: 2 20.0%
  • 100+

    Голосів: 2 20.0%
  • Все 111

    Голосів: 0 0.0%
  • Не проходил тест

    Голосів: 4 40.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    10

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Мінцифра рекомендує використовувати сертифікат «Цифрограму» на Work.ua

«Цифрограм» — це національний тест на цифрову грамотність для громадян, що містить 90 запитань. Після складання тесту кожен отримує сертифікат, де вказується рівень цифрової грамотності.

Рекомендуємо шукачам роботи додавати сертифікат національного тесту на цифрову грамотність до резюме на Work.ua під час працевлаштування як додаткову перевагу

Отримати сертифікат https://osvita.diia.gov.ua/digigram

Деталі https://bit.ly/3oWi4fi
 
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Реєстрація
28.02.20
Місто
Kyiv
плохо что нельзя посмотреть где неправильно ответил, какой браузер конфиденциальный?:unsure:
 
Реєстрація
02.06.15
Місто
Николаев
а - все дырявое... вопрос только в количестве прилагаемых усилий как мне кажется. Ну и от человека, пользующегося выбранным инструментом.
 
Останнє редагування:

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Прошёл тест до конца. Получил C1. Плохой результат B2 получил по креативу.
Надо сказать, что далеко не все вопросы из первой попытки были во второй. Так что вопросов там намного больше, чем 90.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Ви набрали балів: 76/111
Час проходження тесту: 14 хв

Но я не особо понял, хороший ли это результат. И вот почему:

Основи комп'ютерної грамотності
Ви набрали балів: 14/15
Рівень знань: Високий С2

Інформаційна грамотність, уміння працювати з даними
Ви набрали балів: 13/15
Рівень знань: Високий С1

Створення цифрового контенту
Ви набрали балів: 11/21
Рівень знань: Середній В2

Комунікація та взаємодія у цифровому суспільстві
Ви набрали балів: 7/15
Рівень знань: Середній В1

Безпека в цифровому середовищі
Ви набрали балів: 17/24
Рівень знань: Середній В2

Розв'язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя
Ви набрали балів: 14/21
Рівень знань: Середній В2
 

Вкладення

  • diia.jpg
    diia.jpg
    85.8 КБ · Перегляди: 25

andyz

Заблокирован
Реєстрація
16.04.19
Місто
Киев
Телефон
Nokia 210, LG Classic L18
и охота вам там светить свои телефоны....
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Во-первых да, вход через Гугл, а во-вторых, Дия и так мой телефон знает, там и паспорт и права.
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
Я как-то в ноябре 2020 года прошел сабжевый тест, умудрился набрать больше 90 баллов(из 111). И вот сейчас, когда стало новомодным течением прикреплять к резюме или еще куда ссылку на этот тест, решил улучшить свой показатель. Скажу так, что вопросы стали замороченнее, по некоторым приходится гуглить, ну например вопрос "Вы решили посмотреть коллажи(или комиксы, не помню точно), чтобы отвлечься от работы. Какой ресурс больше всего подходит под это действие?". Я например хз, не смотрю ни коллажей ни комиксов ни гифок кумэдных, поэтому гугль мне в помощь. Некоторые вопросы меня вообще в ступор ставят, типа нужно ли шифровать системные файлы операционной системы на компьютере, даже не так вопросы, как ответы, из которых нужно выбрать правильный. В общем четыре раза пробовал пройти и у меня получалось набрать 77-78 баллов.
Кстати, когда получаешь вопрос типа того, что на скрине, закрадываются сомнения в правильности проверки результата. Там правильных три ответа(если я ничего не путаю), но нужно выбрать два, при трех галках дальше не перейдешь. Иди знай, у них забиты 2 варианта или таки все комбинации двух из трех. Один вопрос вообще как-то перевернут был, типа "Вам нужно отредактировать фото. Какое действие точно НЕ приведет к результату.". И в вариантах только один пункт, который мог привести к результату. Надо было скринить, надеюсь те, кто будет проходить тест, порадуют нас такими скринами...
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    149.9 КБ · Перегляди: 45
Останнє редагування:
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
Цікавий ресурс, про який вперше чую)). Заради цікавості швидко пройшов без гугла з результатом 73бали. Багато питань і слів взагалі не зрозумів і бачив вперше)) Деякі питання наче й зрозумілі, а з правильним варіантом були сумніви. Потрібно буде повторити не поспішаючи, щоб зрозуміти, який діапазон розбіжностей.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Да, было, я тоже как раз в ноябре проходил, тогда же и поделился :)
 

EvgenyTar

наблюдатель
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 11E Pro
было, я тоже как раз в ноябре проходил, тогда же и поделился
Пардон, искал в другом разделе, там где и "Дiя"... Перенес сообщения сюда. Попробую прикрутить голосовалку по-новой...
Попробуй для интереса пройти сейчас(чтобы не портить старый успех, войди под другим акком), что-то мне подсказывает, что былого успеха тебе не достичь сходу.:)
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Скажу так, что вопросы стали замороченнее, по некоторым приходится гуглить, ну например вопрос "Вы решили посмотреть коллажи(или комиксы, не помню точно), чтобы отвлечься от работы. Какой ресурс больше всего подходит под это действие?". Я например хз, не смотрю ни коллажей ни комиксов ни гифок кумэдных, поэтому гугль мне в помощь. Некоторые вопросы меня вообще в ступор ставят, типа нужно ли шифровать системные файлы операционной системы на компьютере, даже не так вопросы, как ответы, из которых нужно выбрать правильный. В общем четыре раза пробовал пройти и у меня получалось набрать 77-78 баллов.
Кстати, когда получаешь вопрос типа того, что на скрине, закрадываются сомнения в правильности проверки результата.
теж спробував пройти тест (раніше не проходив). Отримав 75 балів. Без гугління. Але може то й неправильно було, можливо, потреба гугління - неявна частина тесту. Адже як, бляха, відповісти на таке питання без Гугла?
IMG_0550.jpg
Ок, за допомогою логіки і якихось загальних знань можна відкинути варіанти 3 і 4. Але, якщо ти не відеоблогер, то ти ніяк не знатимеш точне число годин переглядів - 4000 чи 5000!
І для чого взагалі середньостатистичній людині це знання? Навіщо по ньому оцінювати цифрову грамотність?

Також частина питань не мають об'єктивно правильних пропонованих варіантів, лише суб'єктивно. Тобто тут вже настає гра "а чи співпадуть мої думки з думками укладачів тесту".
Приклад:
IMG_0552.jpg

Ну і ще один тип запитань - просто некоректні. Тут вже виникають сумніви у цифровій грамотності самих укладачів.
IMG_0549.jpg
І як розуміти це запитання? Адже єдина інформація, без якої не вдасться здійснити оплату, це номер карти. Але водночас це найменш таємні дані! А якщо вони мали на увазі cvv (підозрюю про це), то на деяких сайтах можна платити і без цього коду.
 
Зверху