Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
ChesterUA, так это чат-боты на зарплате.
да,но сама формулировка чего стоит)))"жаль что это не обман:))))
ааа, япония

"Нна :desant: жаль никакого обмана"
Post automatically merged:

С 1 января начала обрисовываться тенденция https://red-forum.com/posts/1675021/
 
Реєстрація
10.09.20
Місто
Dnipro
Как понимать, если у меня 6 семейных номеров в МКС и я слежу кому когда пополнять, то после нововведения у меня в МКС останется только мой номер?
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
єті пєдікі 🤬 уже отключили экстра-грошы в вебморде, все суммы, кроме 15 за 5.
https://cdn.kyivstar.ua/sites/default/files/about/News/onovlennya_umov_deyakih_poslug_dlya_pdf.pdf сказав(ла):
Послуга «Екстра гроші» | Абоненти зможуть отримати бонусні кошти на суму від 20 грн.
короч, ятакпонєл, бесплатную двадцатку, пока еще доступную по ussd, разменяют на 15 и прикрутят 5грн мзду от 15-хи.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
sunifly, я думаю інакше. Що інші номери без авторизації не побачать дані за вашим номером, як було до того.
Але побачимо, тим паче, що переведуть не усі номери, а також, ми в курсі як вони запроваджують нове, косо криво, аби було...
Morino дякую за новину! Схоже, окрім 3 і 4 пкт радісних новин нема.
Ну чо, смс за кордон - також хороша новина, активація FaceTime/iMessage та іншої ГуглоКсяоміСракаМотика прутні буде за 1грн, замість 3грн.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На передплаті по *111# тепер лише так Na rahunku 0.00 grn. І більше нічо не пише
 
  • Like
Реакції: drmz

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Alik iv, Звони как дома это услуга для выгодных звонков в Россию
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
На *112# якщо не оплачена ап, пише відповідний текст.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
sunifly, я думаю інакше. Що інші номери без авторизації не побачать дані за вашим номером, як було до того.
Але побачимо, тим паче, що переведуть не усі номери, а також, ми в курсі як вони запроваджують нове, косо криво, аби було...
Morino дякую за новину! Схоже, окрім 3 і 4 пкт радісних новин нема.
Ну чо, смс за кордон - також хороша новина, активація FaceTime/iMessage та іншої ГуглоКсяоміСракаМотика прутні буде за 1грн, замість 3грн.
Тут ви праві, біль ябломанів, які часто міняють сім, мені не відомий...
Проте відчуйте різницю! Раніше, якщо почав користуватись поштучно то цей режим, поштучний, залишався до кінця доби, за кордон і в роумінгу. Тепер же, закінчились гроші - докинув і замість оплати за ще одну штуку, оплатиш за весь пакет. Порахуйте, що вигідніше.
На передплаті по *111# тепер лише так Na rahunku 0.00 grn. І більше нічо не пише
У мене: 60 коп і реклама. А що ще мало бути?
 
Реєстрація
15.03.12
Місто
Кропивницький

Київстар розширює географію дії тарифу «Smart Region»


22.03.2021

З 30 березня в деяких населених пунктах*, контрактним абонентам буде знову доступний для підключення тариф «Smart Region». Перевірити можливість підключення тарифу в вашому регіоні можна на сайті компанії.
Вартість тарифу всього 100 грн/місяць. Пропозиція включає в себе безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 30000 Мб мобільного інтернету, 300 SMS по Україні, 300 хвилин на українські номери, а також на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії.
Окрім цього, абонент може додатково підключити «Домашній Інтернет» від Київстар всього за 100 грн/міс.

*Мається на увазі Донецька, Кіровоградська та Луганська області.
Дивні переваги контрактного обслуговування. Щоб змінити тариф треба їхати до них і не проблема навіть карантин :unsure:
 

Вкладення

  • photo_2021-03-31_20-44-13.jpg
    photo_2021-03-31_20-44-13.jpg
    77.3 КБ · Перегляди: 151

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Київстар робить популярні сервіси значно доступнішими


З 9 квітня 2021 року Київстар покращує умови користування корисними послугами «Передзвони мені», «Поповни мій рахунок», «Довірена особа».

Послуга «Передзвони мені» дозволяє навіть при нульовому балансі на рахунку надіслати абонентам українських операторів запит із проханням передзвонити. З 9 квітня всі абоненти передплати та контракту матимуть 3 безоплатні запити кожного дня (раніше було лише 8 на місяць).

«Поповни мій рахунок» дозволяє відправити повідомлення з проханням поповнити ваш рахунок. З 9 квітня всі абоненти передплати та контракту матимуть 2 безоплатні запити кожного дня (раніше було лише 4 на місяць).

«Довірена особа» дозволяє контролювати кошти та регулювати витрати, а також вчасно поповнювати рахунок іншого абонента Київстар. У абонентів буде 10 безоплатних запитів кожного дня (раніше запити були платними).
Невикористані протягом дня запити в рамках кожної послуги будуть анульовуватися в кінці дня.
 
Причина: Ссылка.
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів

Київстар робить популярні сервіси значно доступнішими


З 9 квітня 2021 року Київстар покращує умови користування корисними послугами «Передзвони мені», «Поповни мій рахунок», «Довірена особа».

Послуга «Передзвони мені» дозволяє навіть при нульовому балансі на рахунку надіслати абонентам українських операторів запит із проханням передзвонити. З 9 квітня всі абоненти передплати та контракту матимуть 3 безоплатні запити кожного дня (раніше було лише 8 на місяць).

«Поповни мій рахунок» дозволяє відправити повідомлення з проханням поповнити ваш рахунок. З 9 квітня всі абоненти передплати та контракту матимуть 2 безоплатні запити кожного дня (раніше було лише 4 на місяць).

«Довірена особа» дозволяє контролювати кошти та регулювати витрати, а також вчасно поповнювати рахунок іншого абонента Київстар. У абонентів буде 10 безоплатних запитів кожного дня (раніше запити були платними).
Невикористані протягом дня запити в рамках кожної послуги будуть анульовуватися в кінці дня.
Так колись і було, раніше дійсно популярні послуги були коли був тариф класичний
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Київстар робить популярні сервіси значно доступнішими


З 9 квітня 2021 року Київстар покращує умови користування корисними послугами «Передзвони мені», «Поповни мій рахунок», «Довірена особа».

Послуга «Передзвони мені» дозволяє навіть при нульовому балансі на рахунку надіслати абонентам українських операторів запит із проханням передзвонити. З 9 квітня всі абоненти передплати та контракту матимуть 3 безоплатні запити кожного дня (раніше було лише 8 на місяць).

«Поповни мій рахунок» дозволяє відправити повідомлення з проханням поповнити ваш рахунок. З 9 квітня всі абоненти передплати та контракту матимуть 2 безоплатні запити кожного дня (раніше було лише 4 на місяць).

«Довірена особа» дозволяє контролювати кошти та регулювати витрати, а також вчасно поповнювати рахунок іншого абонента Київстар. У абонентів буде 10 безоплатних запитів кожного дня (раніше запити були платними).
Невикористані протягом дня запити в рамках кожної послуги будуть анульовуватися в кінці дня.
Так колись і було, раніше дійсно популярні послуги були коли був тариф класичний
Morino, Согласен. Лучше. SIM для планшета бесплатно. Для контракта. Вот это классно.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.

Змінюються умови обслуговування послуги MICROSOFT OFFICE 365​


23.04.2021

З 1 травня 2021 року відбудуться зміни в обслуговуванні послуги MICROSOFT OFFICE 365:
  • Назви деяких пакетів зміняться, щоб відповідати офіційним назвам вендора (Microsoft).
  • Вартість окремих пакетів зменшиться.
Детальніше про послугу.

 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху