Чергові зміни в умовах тарифів і послуг lifecell

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
14.08.11
Місто
Дніпро-Запоріжжя
Телефон
Galaxy S9
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
08.03.2023 — Зміна вартості пакету послуг у тарифі "Жара Лайт" на 160 ₴/місяць

👉 Зміни в умовах надання тарифів та послуг
 
Причина: WikiPost
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Я щось не зрозумів! Навіщо відновлювати можливість отримувати послуги міжнародного роумінгу і за одне перестати тарифікувати ці послуги, тобто не вмикати ці послуги?
Дуже дивне формулювання
Це щось типу: з нашої сторони жодних обмежень нема, ми в роумінгу працювати можемо, але у зв"язку із незалежними від нас обставинами, послуга не гарантується (якщо працює - то пощастило), тому плату брати не будемо.
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИЗУПИНЕННЯ НАДАННЯ ПОСЛУГИ ПЕРЕНЕСЕННЯ НОМЕРА З МЕРЕЖІ «КИЇВСТАР»

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговельною маркою lifecell повідомляє про те, що через технічні роботи на стороні «Київстар» послуга перенесення номера буде тимчасово призупинена (розпорядження НЦУ №492) для абонентів, які бажають перенести номери з мережі Київстар до мережі lifecell та навпакиу період з 29.09.2022 (з 22:00) до 05.10.2022 (до 18:00).
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ПРОДОВЖЕННЯ ТА ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ АКЦІЇ «ГІГАБАЙТИ БЕЗ КОРДОНІВ»

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговельною маркою lifecell повідомляє про те, що дію акції «Гігабайти без кордонів» продовжено до 31.12.22 (включно).
З 1.10.22 змінюється перелік країн, які приймають участь в акції «Гігабайти без кордонів»: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Північна Македонія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.
До переліку тарифних планів, за якими участь у акції не можлива, додано тарифний план «Ґаджет Безпека».
Всі інші умови залишаються без змін.
Деталі акції за посиланням:s.lifecell.ua/gr
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ЗМІНИ УМОВ ТАРИФІКАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО РОУМІНГУ В МˈЯНМІ ТА ПРО ЗМІНУ УМОВ НАДАННЯ ПОСЛУГ «РОУМІНГ ОНЛАЙН» ТА «РОУМІНГ ПАЗЛ»

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою «lifecell» повідомляє про наступні зміни в обслуговуванні абонентів, а саме:
Починаючи з 12.10.2022 країна Мˈянма буде перенесена з групи №2.1 в групу №5, де будуть діяти наступні тарифи: інтернет - 1 МБ / 200 грн, дзвінки (вхідні/вихідні, в Україну, у країні перебування) - 1 хв /100 грн та 1 SMS / 25 грн.
Послуги «Роумінг онлайн» та «Роумінг Пазл» не будуть діяти в Мˈянмі, починаючи з 12.10.22.
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
ПРО ЗМІНУ УМОВ НАДАННЯ ДЕЯКИХ ПОСЛУГ

ТОВ «лайфселл», що надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку під торговою маркою lifecell повідомляє про те, що задля забезпечення безперервності роботи мобільної мережі у зв’язку з військовою агресією росії та пов’язаних з цим економічних чинників у період з 26.10.2022 до 30.12.2022 р. поступово відбудуться наступні зміни у ряді додаткових сервісів(послуг):
  • будуть переглянуті умови, зокрема ціни та/або зміст пакетів послуг, період дії у наступних послугах:
Інтернет послуги: «Онлайн 1,5 ГБ», «Онлайн 3 ГБ», «Онлайн 7 ГБ», «Інтернет Тиждень», «1 ГБ на тиждень», «SmartNet+», «1 ГБ Інтернету на день», «2.5G Безліміт», «15 Гб Нічний Інтернет», «3G ОНЛАЙН 1ГБ», «3G ОНЛАЙН 2ГБ», «3G ОНЛАЙН 4ГБ», «3G ОНЛАЙН 8ГБ», «ОНЛАЙН 500МБ» та послуги (пакети інтернет-трафіку), які абонент може замовити іншому номеру в рамках послуги «Мобільна турбота»: 1,5ГБ, 3ГБ, 7ГБ, «1ГБ на тиждень».

Голосові послуги: «Економні дзвінки S», «Економні дзвінки M», «Економні дзвінки L», «Тиждень розмов» та послуги (пакети голосового трафіку), які абонент може замовити іншому номеру в рамках послуги «Мобільна турбота»: 40 хвилин на інші номери по Україні, 100 хвилин на інші номери по Україні, 200 хвилин на інші номери по Україні.

Послуги безлімітного доступу до відео та соціальних мереж: «LifeVideo безліміт на 4 тижні», «Online спілкування» (пакети Basic та Premium). Послуги, які абонент може замовити іншому номеру в рамках послуги «Мобільна турбота»: LifeVideo безліміт на 4 тижні.

Послуги обміну повідомленнями: «60 SMS на тиждень», «50 SMS», «200 SMS», «1000 SMS» та послуги, які абонент може замовити іншому номеру в рамках послуги «Мобільна турбота» 200 SMS, 1000 SMS, 50 SMS.
  • буде припинено надання таких послуг як: «lifecell Відео Максимальний», «lifecell Відео Сова», «lifecell Відео Оптимальний», «lifecell Відео Онлайн».
Починаючи з 17 жовтня 2022 року абоненти-користувачі відповідних послуг отримають детальну інформацію по конкретній послузі у SMS-повідомленні. З інформацією про зміни можна буде ознайомитися на інтернет-сторінках відповідних послуг не пізніше ніж за 7 днів до дати змін. Щодо послуг, надання яких буде припинено, абонентам буде запропонована аналогічна (схожа) за змістом послуга для самостійного підключення.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Хорошо что я ничем этим не пользуюсь, а то было бы испорчено настроение и похудел бы кошелёк. Да и никто из моих знакомых тоже ничего не подключает их этого списка. Не знаю, кто-нибудь вообще пользуется доп. услугами? И до подорожания цена была неадекватная!
 
Реєстрація
25.06.14
Місто
Киев
Хорошо что я ничем этим не пользуюсь, а то было бы испорчено настроение и похудел бы кошелёк. Да и никто из моих знакомых тоже ничего не подключает их этого списка. Не знаю, кто-нибудь вообще пользуется доп. услугами? И до подорожания цена была неадекватная!
Периодически пользуюсь LifeVideo безлимит 30грн недомесяц. Помоему нормально.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
Хорошо что я ничем этим не пользуюсь, а то было бы испорчено настроение и похудел бы кошелёк. Да и никто из моих знакомых тоже ничего не подключает их этого списка. Не знаю, кто-нибудь вообще пользуется доп. услугами? И до подорожания цена была неадекватная!
Периодически пользуюсь LifeVideo безлимит 30грн недомесяц. Помоему нормально.
Да, 30грн - нормально. Я давно не заглядывал в стоимость услуг. Когда-то это было дороговато!
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
я так понял, что перейти в "гаджет безпека" можно только за 90 грн? хотя абон.плата там вроде 30грн/месяц
 

Alik iv

Из шипов выходят розы. الورود تخرج من الأشواك
Реєстрація
17.07.20
Місто
Полтаваская область Г Миргород.
Телефон
Не скажу.
ПРО ЗАКРИТТЯ ДЕЯКИХ ТАРИФНИХ ПЛАНІВ

ТОВ «лайфселл», що надає послуги мобільного зв’язку під торговельною маркою lifecell повідомляє про те, що з 01.11.2022 тарифні плани «DCC безмежний 399» та «Стік модем» закриваються.
Подальше обслуговування абонентів на умовах тарифного плану «DCC безмежний 399» буде продовжено на тарифному плані «Бізнес лайфселл 550», «Стік модем» буде продовжено на тарифному плані «Інтернет для бізнесу 30Гб». Починаючи з 25 жовнтя 2022 року абоненти будуть повідомлені в SMS щодо вказаних змін.
Деталі тарифного плану «Бізнес лайфселл 550» за посиланням
s.lifecell.ua/biz-550
Деталі тарифного плану «Інтернет для бізнесу 30Гб» за посиланням
s.lifecell.ua/biz-gb-30
До 30.11.2022 (включно) абоненти мають можливість безкоштовно змінити тарифний план на будь-який інший, доступний для підключення.
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Запоріжжя
Телефон
Realmе Q3s;POCO F5
У нас в Запорожье знаю многих людей, которые, как только объявили льготы за переход в Лайф, сразу этим воспользовались. ДСС исчезло очень быстро. У меня большая аудитория - знаю о чём говорю!
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху