Чергові зміни в умовах тарифів і послуг Київстар

Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Реєстрація
11.03.11
Місто
Одесса
Телефон
Nokia 5230
☝️ Перший допис у цій форумній темі (шапка теми) реалізован на принципах вікі, тобто будь-який користувач форуму може змінювати його зміст.
💡 Пропоную впровадити наступну традицію в цій темі: після того, як автор повідомлення зробив допис у цій темі про зміни в умовах тарифу(ів) чи послузі (послугах), він у шапку теми заносить запис про зміни й дає посилання на свій пост.

Наприклад, зміст шапки теми з посиланням на повідомлення автора:
01.03.2023 — Оновлення умов користування індивідуальними тарифними пропозиціями для деяких корпоративних клієнтів
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
Kladoff, цій послузі багато років було, в такому вигляді як вона стала, то її можна сміло закривати. Хз скільки вони здеруть зараз, певно відразу на 5 грн влетить той, хто підніме слухавку, бо 99% не знають, що треба вибити дзвінок і перенабрати

І загалом Київстар перетворився в шапіто, змінюючи умови послуг, не повідомляючи абонентів чи смс чи новинами в додатку наприклад
 
Реєстрація
24.07.18
Місто
Харьков
Телефон
Cubot MAX 2, Meizu M6T
Все разом WOW+ТБ (125 грн) закривається і переводять на Все разом Зручний (175 грн). Але він досі висить доступний для підключення на сайті Київстара)
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
певно відразу на 5 грн влетить той, хто підніме слухавку, бо 99% не знають, що треба вибити дзвінок і перенабрати
Зазвичай той, хто має оплатити, повинен явно виказати намір про це (підтвердити).
 
Реєстрація
09.08.14
Місто
Житомир
Телефон
Motorola G84
У матері та тещі "Інтернет для батьків". Трохи вище була інфа, що його закривають. По 477 та в МКС поки що інформація відсутня. Я так розумію, на днях можуть "порадувати" в повідомленні чи іншим способом?
 
Реєстрація
04.11.08
Місто
Київ
Телефон
Huawei Nova 5T (KS & Vf)
luytel, там спочатку ввімкнеться голосове повідомлення, що абонент який вам телефонує хоче здійснити дзвінок за ваш рахунок, і тільки якщо погодитися, то кошти будуть списані за послугу
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
У матері та тещі "Інтернет для батьків". Трохи вище була інфа, що його закривають. По 477 та в МКС поки що інформація відсутня. Я так розумію, на днях можуть "порадувати" в повідомленні чи іншим способом?
Якщо в тарифі інтернет для батьків домашній інтернет не був підключений переведуть на любов до батьків, а якщо був підключений на любов до батьків домашній зі скидкою 25 грн.щомісячно на рік.(150грн).
 
Реєстрація
24.11.19
Місто
Волинь
luytel, там спочатку ввімкнеться голосове повідомлення, що абонент який вам телефонує хоче здійснити дзвінок за ваш рахунок, і тільки якщо погодитися, то кошти будуть списані за послугу
Треба читати те що я написав, приймаючому абоненту з 4 грн на рахунку не надходить дзвінок, що не ясно ? Раніше надходив, навіть якщо в нього 50 копійок
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У матері та тещі "Інтернет для батьків". Трохи вище була інфа, що його закривають. По 477 та в МКС поки що інформація відсутня. Я так розумію, на днях можуть "порадувати" в повідомленні чи іншим способом?
Якщо в тарифі інтернет для батьків домашній інтернет не був підключений переведуть на любов до батьків, а якщо був підключений на любов до батьків домашній зі скидкою 25 грн.щомісячно на рік.(150грн).
Вижимайте ще знижку тих кого переводять, вчора людині з ваш старт на світло по повній ціні вижав перший місяць на 70грн дешевше, далі виб'ю хоча б 15%.
 
Реєстрація
24.06.20
Місто
Днепр
Телефон
Samsung S23 Ultra
Сьогодні надійшло на "Все Разом Максимум classic".
Ваш поточний тариф припиняє свою дію та з 21.04 по 26.04 буде змінений на ВСЕ РАЗОМ Максимум 2023. У новому тарифі отримуйте більше хвилин та мобільного інтернету без обмеження швидкості. Плата за тариф 450 грн/міс. Ви можете вибрати інший тариф самостійно або дочекатись автоматичної заміни. Детальніше про нові умови: 477*9 або kv.st/fmaks
Було 350 грн. - стане 450 грн.
Теж прийшло. Х їм, а не 450 грн, зміню ТП на "ВСЕ РАЗОМ Наснага" за 380 грн. Як я розумію змінювати потрібно у останній день місяця?
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Все разом домашній переведуть на все разом домашній classic, плата замість 300, буде 350грн
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
Сьогодні надійшло на "Все Разом Максимум classic".
Ваш поточний тариф припиняє свою дію та з 21.04 по 26.04 буде змінений на ВСЕ РАЗОМ Максимум 2023. У новому тарифі отримуйте більше хвилин та мобільного інтернету без обмеження швидкості. Плата за тариф 450 грн/міс. Ви можете вибрати інший тариф самостійно або дочекатись автоматичної заміни. Детальніше про нові умови: 477*9 або kv.st/fmaks
Було 350 грн. - стане 450 грн.
Теж прийшло. Х їм, а не 450 грн, зміню ТП на "ВСЕ РАЗОМ Наснага" за 380 грн. Як я розумію змінювати потрібно у останній день місяця?
Можна навіть зараз, потрібно мати 380грн на рахунку, плату до кінця місяця знімуть наприклад від сьогодні до кінця місяця і так само з пакетом послуг буде.
 
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
У матері та тещі "Інтернет для батьків". Трохи вище була інфа, що його закривають. По 477 та в МКС поки що інформація відсутня. Я так розумію, на днях можуть "порадувати" в повідомленні чи іншим способом?
Якщо в тарифі інтернет для батьків домашній інтернет не був підключений переведуть на любов до батьків, а якщо був підключений на любов до батьків домашній зі скидкою 25 грн.щомісячно на рік.(150грн).
Вижимайте ще знижку тих кого переводять, вчора людині з ваш старт на світло по повній ціні вижав перший місяць на 70грн дешевше, далі виб'ю хоча б 15%.
З ваш регіон теж подав заявку на перехід на світло, тільки підключили знижку 15% на півроку.
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
У матері та тещі "Інтернет для батьків". Трохи вище була інфа, що його закривають. По 477 та в МКС поки що інформація відсутня. Я так розумію, на днях можуть "порадувати" в повідомленні чи іншим способом?
Якщо в тарифі інтернет для батьків домашній інтернет не був підключений переведуть на любов до батьків, а якщо був підключений на любов до батьків домашній зі скидкою 25 грн.щомісячно на рік.(150грн).
Вижимайте ще знижку тих кого переводять, вчора людині з ваш старт на світло по повній ціні вижав перший місяць на 70грн дешевше, далі виб'ю хоча б 15%.
З ваш регіон теж подав заявку на перехід на світло, тільки підключили знижку 15% на півроку.
Ну по 148.75грн норм, щей дві суперсили, потім продовжуйте знижку.
 

sunifly

Местная
Реєстрація
10.02.15
Місто
Харьков
Телефон
Fly IQ 446 Magic
по поводу тарифа "любов до батьків домашній" - только что дозвонилась оператору и он сказал, что скорость домашнего инета в нем планируют увеличить до 100мбит с 1.05. А то у меня у папы тариф "інтернет для батьків", но домашним инетом пользуюсь я, в основном, и меня сильно расстроило снижение скорости в 2 раза в новом тарифе. Если это правда, то тогда подорожание будет не таким страшным, все-таки это было ожидаемо, что тариф рано или поздно подорожает
 
Останнє редагування:

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
по поводу тарифа "любов до батьків домашній" - только что дозвонилась оператору и он сказал, что скорость домашнего инета в нем планируют увеличить до 100мбит с 1.05. А то у меня у папы тариф "інтернет для батьків", но домашним инетом пользуюсь я в оснвном и я сильно расстроилась по поводу снижения скорости в 2 раза в новом тарифе. Если это правда, то тогда подорожание будет не таким страшным, все-таки это было ожидаемо, что тариф рано или поздно подорожает
Так це правда, суперсила домашній інтернет стає 100мбіт з 01.05, а також 150грн/12міс. Далі 175грн.
 
Статус
The first post in this thread is a WikiPost, and can be edited by anyone with the appropriate permissions.
Зверху