Чорна п'ятниця (Black Friday), кіберпонеділок (Cyber Monday), День холостяків (Singles' Day, Double 11)

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Сегодня ночью жена двоюродного брата прислала цены на теливизоры в США.
Оставлю здесь, чтоб понимать, что у нас ЧП это просто название и разводняк.

Кто не хочет рассматривать фотку - телевизор Samsung 86 Premium (86 дюймов диагональ) стоил раньше $1598, а на ЧП стоит $998
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ще можу сказати, що фотку на якій закреслена минула ціна в два рази більше ніж чорноп'ятнична, я і в розетці можу зробити. Тобто не то щоб спорю, просто шо це не аргумент :)
В Америці ЧП теж дуже часто розводняк, своїми руками це робив не раз для онлайн-продуктів :)
P.S. замовляв дружині подарунок на НР минулого тижня в мото-магазині, вказав неправильний ЄДРПОУ, платіж не дійшов, тільки вчора гроші повернулись. Сьогодні цей самий товар вже на 700 гривень дешевше :D
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
nickprosto, в США завжди такі великі знижки на тв, там і конкуренція більша і вибір виробників. Ну і як з телефонами, так і з тв є великі проблеми, якщо купувати і до нас везти. А от роутери, ссд, то у нас може бути нижче ніж у них.
 

Вкладення

  • Знімок екрана 2023-11-27 123658.png
    Знімок екрана 2023-11-27 123658.png
    209.7 КБ · Перегляди: 39
  • Знімок екрана 2023-11-27 123718.png
    Знімок екрана 2023-11-27 123718.png
    224.5 КБ · Перегляди: 39
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
В Америці ЧП теж дуже часто розводняк, своїми руками це робив не раз для онлайн-продуктів
Где в моем фото разводняк?
И где по ней видно что это онлайн продажа?
Еще раз напишу, люди зашли в магазин и там сфотографировали ценники.

А как у нас делаются скидки, я прекрасно знаю. Жена по молодости работала в обувном магазине.
Помагал ей менять ценники на обуви перед "акциями".
Туфли скажем стоили 500грн, на них вешают новый ценник - 500, но выше крупно перечеркнутая цена 750.

И кстати, перед тем как выложить фотку, я проверил рекомендуемую производителем цену на этот телевизор, на ценнике она указана на $1 дешевле.

А разводняк, да, телек модель то 21 года, а на дворе 23. Ох как развели......
 
Реєстрація
01.08.08
Місто
Kiev
nickprosto, в США завжди такі великі знижки на тв, там і конкуренція більша і вибір виробників. Ну і як з телефонами, так і з тв є великі проблеми, якщо купувати і до нас везти. А от роутери, ссд, то у нас може бути нижче ніж у них.
То вы просто не умеете покупать.
 
Реєстрація
28.12.15
Місто
Харьков
Stiv, если сравнивать с абсолюными ценами - ну да согласен, правда и разница не очень уж большая.
А вот если сравнивать на сколько подешевел роутер там и у нас, то опять у нас разводняк. У них подешевело на 17%, а на нашей розетке на 10%
 
Реєстрація
10.01.11
Місто
Запоріжжя
Телефон
iPhone 11
Класні знижки ситуаційно можна зустріти будь-де, особливо якщо за цим слідкувати + вміти користуватись додатковими інструментами (наприклад як кешбек-сервіси, або ж кешбеки від банків, де можна нерідко аж до 20% зекономити просто так, на додачу до знижкових цін продавців).

А щодо Штатів - цікавий приклад, але.. ну камон - там зовсім інша економіка, інша конкуренція та зовсім інша боротьба за покупців. І так, як щойно вище підмітили - зверху до ціни додається податок штату.

З іншого боку, якщо глянути на приклад України - в нас є безвідсоткові розстрочки а-ля "оплата частинами", де клієнт нічого зверху не платить за користування кредитом (хоча звичайно це все враховується при формуванні ціни). Або ж в нас є кредитні картки банків з безкоштовним грейс-періодом - можна купити той самий телек, аж наприкінці наступного місяця повернути кошти на картку і взагалі нічого зверху не доплачувати, навпаки ще й отримати пару відсотків кешбеку від банку, якщо пощастить. В більшості країн немає такої шари для [надійних] банківських клієнтів в плані вартості користування продуктами дрібного споживчого кредитування. Натомість там можуть бути нижчі відсотки за еквайрінг для магазинів (ніж в Україні), за рахунок чого магазині мають можливість робити меншу націнку.
Чи той сам Епл, продає свої Айфони "там" дешевше, але наприклад за це є умови щодо користування послугами мобільного оператора, і це буде далеко не 150 грн на місяць дзвінків та LTE.
Тобто, є багато факторів чому в нас так, а в них так.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
На AliExpress ни разу ничего не покупал. Возможно я рассуждаю как старпёр, но я немного стремаюсь.
Якщо ти чекав той самий момент почати купувати на алі, то ЦЕ він! )
Зараз знижки, а як новому покупцю тобі ще дадуть промокод.

Не стремайся, я купив вже десяток смартфонів собі и родичам.
А зекономлену 1000 грв. донатом на дрони і такмєд.

2 дня на роздуми, гоу.
 

AngryDen

Перфекціоніст
Реєстрація
23.12.14
Місто
Дніпро - Запоріжжя
Телефон
Xiaomi
RuslanMikhay, барахло на алі не замовляю.
швидкість доставки 2-4 тиждня.
на глобальні та євро версіі смартов Сяомі с алі розповсюджуйтеся гарантія в сервісних центрах України.
 
Зверху