Що таке Гімноджерело?

Статус
Закрита.

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Сам понимаю, что вопрос дурацкий 😀. Часто встречаю на форуме упоминание Говноисточника. Подразумевается какой-то определённый сайт?
Это любой сайт, который постит новости, но игнорирует фактчеккинг или же смещает акценты с целью манипулирования
 
Останнє редагування:
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
Не всегда понятно когда ссылаются на говноисточник, какой именно "высрал очередной шедевр".
Ходить по всем основным говноисточникам и проверять как-то брезгую, и время жалко тратить на погружение на днища заваленные километрами каках :poop:
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Не всегда понятно когда ссылаются на говноисточник, какой именно "высрал очередной шедевр".
Ходить по всем основным говноисточникам и проверять как-то брезгую, и время жалко тратить на погружение на днища заваленные километрами каках :poop:
Мені особисто це формулювання взагалі викликає рефлекс. Чи можна залишати посилання, але перед ним ставити якусь емоційку, яка буде пояснювати, що джерело не надійне?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ні, не варто залишати посилання. Ця заміна спеціально зроблена, тому що не варто витрачати свій час на фейки.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Часто встречаю на форуме упоминание Говноисточника. Подразумевается какой-то определённый сайт?
В роли Кэпа:
Это автозамена адресов на упомянутое слово. Такой сайт не один, там список. В составлении, кажется, ориентировались на исследование, приведенное в шапке этой темы, плюс там есть ручные дополнения вроде сайтов, входящих в один холдинг с изданиями, входящими в список, альтернативных доменов, а также телеком-изданий, не отличающих «Укртелеком» от «Интертелекома» и подобных.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Ні, не варто залишати посилання. Ця заміна спеціально зроблена, тому що не варто витрачати свій час на фейки.
То напишіть щось на кшталт "уважно фейк" або приховайте реальну адресу за посиланням. Тут же не діти....
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
То напишіть щось на кшталт "уважно фейк" або приховайте реальну адресу за посиланням. Тут же не діти....
"Увага! Лежить замаскована ширка"
І ти дійсно думаєш, що це застереження спрацює аби не постили усілякий "інфотрипер"? Я, чесно кажучи, чекав від тебе переконання на кшталт: "недоведено, що це говносайт" :)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
С моей точки зрения, детский сад это как раз подобные маркеры - это как прикрывание букв звездочками: типа непонятно, что под звездочкой в слове "х*й" спрятали. Нужно сугубо ради показухи, не оказывая влияния на контент. Наша же цель - здоровая дискуссия и это наиболее действенный вариант мотивировать резидентов говно не постить всякое. Один раз увидишь, что не работает и тут такое не принимают, пойдешь следующий раз качественный источник искать, а то и задумаешься, а не говно ли я читаю.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
С моей точки зрения, детский сад это как раз подобные маркеры - это как прикрывание букв звездочками: типа непонятно, что под звездочкой в слове "х*й" спрятали. Нужно сугубо ради показухи, не оказывая влияния на контент. Наша же цель - здоровая дискуссия и это наиболее действенный вариант мотивировать резидентов говно не постить всякое. Один раз увидишь, что не работает и тут такое не принимают, пойдешь следующий раз качественный источник искать, а то и задумаешься, а не говно ли я читаю.
Людям треба давати вибір. Зірочки же потрібні в культурному спілкуванні.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Вспомнилось, как гуглил про мопед не мой, флагштоккуна, упячку и т.д. Во время хайпа натягивали всякие сравнения с этими мемами на любую тему, а я смотрел квадратными глазами и не понимал, wtf?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
С моей точки зрения, детский сад это как раз подобные маркеры - это как прикрывание букв звездочками: типа непонятно, что под звездочкой в слове "х*й" спрятали. Нужно сугубо ради показухи, не оказывая влияния на контент. Наша же цель - здоровая дискуссия и это наиболее действенный вариант мотивировать резидентов говно не постить всякое. Один раз увидишь, что не работает и тут такое не принимают, пойдешь следующий раз качественный источник искать, а то и задумаешься, а не говно ли я читаю.
Людям треба давати вибір. Зірочки же потрібні в культурному спілкуванні.
Гівно можеш обрати на інших форумах. Сюди носити його не потрібно.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я дивуюся, люди докладають стільки зусиль, так завзято виборюють право їсти гівно...

Вам ніхто це не забороняє. Їжте, але не потрібно приносити його сюди. Навіть з попередженням, що це гівно.
 

Перемедон

Тиха украинская ночь,но..
Реєстрація
12.06.17
Місто
Південь України.
Телефон
iP 13, Px 6, Sg S23
Сьогодні низка російських та проросійських ЗМІ розповсюдили фейк - вигадану цитату прем'єра Польщі про українців як "дешеву робочу силу". Насправді нічого подібного з його вуст не звучало, цитата є повністю вигаданою. Фейк поширили підсанкційна Страна.ua, Український вибір Медведчука та росЗМІ.
knedlyk, поясню коли ти поясниш, що ти мав на увазі про вибір.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
А можна весь список оголосити. Щоб не сидіти і не пробувати:
1. censor.net,
2. Говноисточник
3. unian.net
 
Останнє редагування:
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Сьогодні низка російських та проросійських ЗМІ розповсюдили фейк - вигадану цитату прем'єра Польщі про українців як "дешеву робочу силу". Насправді нічого подібного з його вуст не звучало, цитата є повністю вигаданою. Фейк поширили підсанкційна Страна.ua, Український вибір Медведчука та росЗМІ.
knedlyk, поясню коли ти поясниш, що ти мав на увазі про вибір.
Під вибором я маю на увазі можливість прочитати побачити джерело та прийняти самому рішення, чи його відкривати. Бо посилання https://kakakha/index.php?article=256 не має ніякого сенсу, крім того що викликає блювальний рефлекс.
 
Статус
Закрита.
Зверху