Що обрати для Черкас?

Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Народ, у кого кращий 4G в Україні - у lifecell чи Vodafone? Порадьте, будь ласка, що краще - Лайфселл чи Лайфселл в поєднанні з Водафоном (2 сімки)? Що саме мені потрібно: ціна за все - до 200 грн/міс, надійний 4Г, якомога більше Deezer, YouTube Music, MEGOGO і Netflix + безліміт розмов на Лайфселл...
 

LArmstrong

Вояж
Реєстрація
29.10.16
Місто
Ukraine
Народ, у кого кращий 4G в Україні - у lifecell чи Vodafone? Порадьте, будь ласка, що краще - Лайфселл чи Лайфселл в поєднанні з Водафоном (2 сімки)? Що саме мені потрібно: ціна за все - до 200 грн/міс, надійний 4Г, якомога більше Deezer, YouTube Music, MEGOGO і Netflix + безліміт розмов на Лайфселл...
На заході - Київстар для покриття, Водафон для швидкості. В центральній частині все одно. На сході Водафон і Лайф. Тому, краще 3 сімки ;)
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
Хтось в курсах, що за вежу встановлено в районі планетарія/музучилища - то взагалі від стільникових операторів (якщо так, то яких)?
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Хтось в курсах, що за вежу встановлено в районі планетарія/музучилища
На профспілках мтс, на Б.Вишневецького, 17 (як їхати з Митниці нагору біля Пагорбу Слави) лс і кс.
Post automatically merged:

Народ, у кого кращий 4G в Україні - у lifecell чи Vodafone?
Залежить від району перебування і часу доби, бо навантаження не може бути стабільним цілодобово. У мене лс на базі бакалії показував 70, а в річпорту більше 15 ніколи не було, в основному 10.
 
Реєстрація
15.06.12
Місто
Харків
Телефон
Ericsson A1018S
В Черкасах lifecell явно краще Водафона
По БС нібито так, а по швидкості інтернету, склалось враження, що Водафон в центральній частині міста краще. Біс його знає, може більшість БС Lifecell в Умані працюють.
 
Реєстрація
19.03.23
Місто
Тернопіль
Телефон
3
Народ, у кого кращий 4G в Україні - у lifecell чи Vodafone? Порадьте, будь ласка, що краще - Лайфселл чи Лайфселл в поєднанні з Водафоном (2 сімки)? Що саме мені потрібно: ціна за все - до 200 грн/міс, надійний 4Г, якомога більше Deezer, YouTube Music, MEGOGO і Netflix + безліміт розмов на Лайфселл...
На заході - Київстар для покриття, Водафон для швидкості. В центральній частині все одно. На сході Водафон і Лайф. Тому, краще 3 сімки ;)
Не думаю, що зараз водафон для швидкості. В лайфселл в Атріумі (Тернопіль) ловить десь 138 мбіт. В селі моєму десь 60+ мбіт.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Зараз би на швидкостя фапати)))) Є 5+ мегабіт і добре. Головне якість та наявність покриття і наповнення пакету🙂
 
Зверху