Електромобілі - придбання, практика, користування

OlegKiev

Заблокирован
Реєстрація
02.08.12
Місто
Киев
Это курсовая учащегося электротехнического техникума?😁 клиренс 5 см, автобусовидный кузов - прям безопасность и аэродинамика для украинских дорог👍
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сьогодні здивовано взнав, що на електромобілі ставлять спеціальні дубові шини, щоби розхід не став зовмім нецензурнимі тапки не міняти щороку.
 
Реєстрація
21.11.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone XS

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Матівіруй.

Ось брєдні маркетолуха, який розказує про супер-екологічні шини зі зменшеною силою опору кочення, однак завдяки нанотехнологіям має "краще ніж у звичайних зчеплення з дорогою". )

А тут серед маркетингових трюків можна почитати, чому саме потрібні дубові шини.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Сьогодні здивовано взнав, що на електромобілі ставлять спеціальні дубові шини, щоби розхід не став зовмім нецензурнимі тапки не міняти щороку.

Матівіруй.

Ось брєдні маркетолуха, який розказує про супер-екологічні шини зі зменшеною силою опору кочення, однак завдяки нанотехнологіям має "краще ніж у звичайних зчеплення з дорогою". )

А тут серед маркетингових трюків можна почитати, чому саме потрібні дубові шини.
В мене kangoo ze то можу сказати що на ній стоять шини такі ж як на звичайній.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Чим принципово електомобіль відрізняється від звичайного що там мають ставити дубові шини, які апріорі забезпечують гіршу безпеку, керованість, більший гальмівний шлях?
Я можу повірити що є жлоби, які на всі авто такі ставлять бо дубові шини довше зношуються, але звязку з електокарами я тут не бачу, тіко зі жлобством.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чим принципово електомобіль відрізняється від звичайного що там мають ставити дубові шини, які апріорі забезпечують гіршу безпеку, керованість, більший гальмівний шлях?
1. Більша вага.
2. Більший крутний момент.
3. Менша автономніть.
Почитай посилання з попереднього повідомлення.
В мене kangoo ze то можу сказати що на ній стоять шини такі ж як на звичайній.
Певно попередній власник купив на заміну що було аби дешевше.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Реєстрація
21.11.13
Місто
Киев
Телефон
iPhone XS
Матівіруй.

Ось брєдні маркетолуха, який розказує про супер-екологічні шини зі зменшеною силою опору кочення, однак завдяки нанотехнологіям має "краще ніж у звичайних зчеплення з дорогою". )

А тут серед маркетингових трюків можна почитати, чому саме потрібні дубові шини.
Я как раз и имею в виду, что это «бредни маркетологов». На все электромобили прекрасно ставятся и эксплуатируются обычные шины, как и на ДВСных машинах. А если хочется отдать побольше денег за какую-то очередную фичу - то можно и «суперэкологичную» ерунду какую-то купить.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
На все электромобили прекрасно ставятся и эксплуатируются обычные шины,
Те, що діаметр і ширина/профіль колеса співпадатимуть, не означає, що на них будуть ті самі характеристики, як на стокових шинах.
 
  • Like
Реакції: baha
Реєстрація
08.07.09
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Motorolla c115 Motorolla w210
Чим принципово електомобіль відрізняється від звичайного що там мають ставити дубові шини, які апріорі забезпечують гіршу безпеку, керованість, більший гальмівний шлях?
1. Більша вага.
2. Більший крутний момент.
3. Менша автономніть.
Почитай посилання з попереднього повідомлення.
В мене kangoo ze то можу сказати що на ній стоять шини такі ж як на звичайній.
Певно попередній власник купив на заміну що було аби дешевше.
На запасці шина michlen, дата випуску приблизно співпадає з датою авто. На дизельний була така ж запаска.
 
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
Реєстрація
18.09.12
Місто
Kyiv
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
В статье откровенный хлам с пробегом 100-150 км за бу варианты
Рассматривать уже можно китайские авто с пробегом 300-400 за ту же стоимость
В идеале китайский id4 с пробегом почти 600
 
Реєстрація
11.01.14
Місто
Нетішин
Телефон
Iphone SE 2022
Доброго дня. Народ, порекомендуйте електроавто. Планую використовувати як 2 авто в сім"ї, місто маленьке - тому подорожі короткі.
Обираю між ліфом та зоі. Хто може порадити зі свого досвіду чи досвіду знайомих/родичів що краще. Дякую.
 
Зверху