Електромобілі - придбання, практика, користування

Реєстрація
22.11.08
Місто
Славянск
Tsa, в плагин-гибридах реализован подогрев батарей когда холодно и охлаждение когда жарко.
Ти хоч трохи в темі? Я про двигун електро, а ти про батарею. Я тобі сам можу не тільки розказати про типи кондиціювання батарей, а ще й показати.
У меня в шевроле вольт можно, два режима, мотор заводится при +5 и второй режим -10.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
MI 8, Note 5, Droid X2
Tsa, в плагин-гибридах реализован подогрев батарей когда холодно и охлаждение когда жарко.
Ти хоч трохи в темі? Я про двигун електро, а ти про батарею. Я тобі сам можу не тільки розказати про типи кондиціювання батарей, а ще й показати.
У меня в шевроле вольт можно, два режима, мотор заводится при +5 и второй режим -10.
А в інших температурних режимах електродвигун не заводиться? Який кошмар ;)
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
Збій сервера на кілька годин позбавив водіїв доступу до електромобілів Tesla

Власники деяких моделей Tesla у всьому світі зіткнулися з проблемою. Через збій серверів компанії вони не могли використовувати програму для розблокування або отримання доступу до систем свого електромобіля.

Цієї п'ятниці власники електромобілів Tesla стали повідомляти в соціальних мережах, що застосунок Tesla повідомляє про «помилку сервера 500» при спробі зв'язку з транспортним засобом.

Через це вони не можуть використовувати програму, щоб розблокувати автомобіль і відкрити двері. Також застосунок надавав помилкові координати розташування автомобіля.

Деталі: https://cnet.co/3HHMCKT
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
А че, в теслах все работает только через телефон, при наличии инета? Физического програмного ключа нет?
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Ну на фотках выглядит брутально! :D Надо купить своим пацанам.
Post automatically merged:

сссссука... Годы идут, уже 20 лет прошло, а харьковские запчасти не меняются!!!!! :p
На панели приборов - красная клавиша "вкл-выкл" и ручка регулировки - НУ ТОЧНАЯ копия как у меня на печах стояли, в которых я на своей пекарне хлеб пёк!!! А покупал оборудование как раз таки... в Харькове! Это в прошлом веке ещё было ))))
 
Реєстрація
23.03.19
Місто
Луганська область
Телефон
Sony Xperia Z5 Compact
А че, в теслах все работает только через телефон, при наличии инета? Физического програмного ключа нет?
Есть физический ключ (на Model 3/Y есть ещё пластиковая "гостевая" карточка) но многие недалекие используют только смартфон
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Був вільний час, порахував, скільки за рік зжиратиме парк автомобілів України, якщо вони всі стануть електричними.
Вийшло приблизно 20% річної генерації України.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Пофіг на криптовалюти. Де взяти додаткових 20% потужностей електрогенерації? Це десь 1,5 нових атомних станції.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Кочевник, доки тут всі 100% авто стануть електричками - можна й 3 станції добудувати, а може й Гелій-3 будуть завозити з Місяця.. :LOL:
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
@Maxxx,проблема в том, что у нас начнут строить, когда станция будет нужна уже вчера. И придется электричество веерно выключать, покупать электроэнергию у всех соседей, продавать почку, покупать втридорога нефть (потому что ее будут добывать гораздо меньше, и доставлять особо никто не будет) и прочая и прочая.
 
Зверху