Електронна книга

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
08.09.10
Місто
Херсон
Телефон
Samsung note 20.
Калибр я бы не советовал. Какое-то все кривое получается. Намучился с ним.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я звик до Нюків. Вчора розбив свій Simple Touch. Дуже шкодую, шукаю щось на заміну. Чи варто переходити на Кіндл?
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Калибр я бы не советовал. Какое-то все кривое получается. Намучился с ним.
не могу ничего плохого сказать про эту волшебную прогу. Один раз настроил профиль вывода в AWZ3 - и все.

А запіхувати книжки в неї легко?
через Calibre и шнурок - да.
А просто файлік у файлову систему? Або плагін для Total Commander можна?
файлики под киндл как правило выдает только амазон. Все остальное надо конвертить, и никакой плагин ТС с этим не справится.
Send to Kindle может выручить, но я им не пользуюсь, не люблю включать вайфай на киндле.

так что да, специфика своя есть. Но ничего мега-особенного.
 
Реєстрація
26.01.17
Місто
Львів
А просто файлік у файлову систему? Або плагін для Total Commander можна?
Так, можна. З‘являється в системі типу як флешка і туди закидуєш книги напряму. Є безкоштовні онлайн конвертори, але насправді пдф і epub відкриває чудово (я до цього конвертував все в mobi чогось).
Особисто не дуже був великим кінолюбом, завжди десь втрачав фокус між абцазами, то шрифт не такий- а тут прям все супер, дуже задоволений. Брав взимку по акції за 80$ 2 шт. + доставка 7 баксів. Згодом прибрав рекламу і ще докупив чохол, девайс подобається і сам процес читання десь на природі чи в лісі- топчик.
 
Реєстрація
23.11.11
Місто
Житомир
Телефон
Iphone 12
Народ, ткніть носом, де можна безкоштовно скачати електронні книжки українською мовою? У мене племінниця далеко за кордоном, купив їй на день народження Кіндл, хочу накачати туди книжок, аби читала і не забувала рідну мову. Специфіка країни не дає їй можливості користуватися торрентами (та й не дуже вона на тому розуміється). Тому прошу вашої допомоги у пошуку українських книжок українською мовою, це може бути класика і сучасні книжки. Буду вдячний за посилання і рекомендації.
 

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Що можна зараз недорого взяти, щоб читало всі формати як PocketBook, мало якість екрану як у Kindle, з type-C, екран краще від 8"?
 
Зверху