• Форум обновлён на новый движок. Тема для обсуждения тут

Юмор

Янус

S/1979 S 2
Телефон
OnePlus 6T
Це частина гумору, але він трохи глибше

Добавлено через 12 минут
Про недолугість людей західного світу придумав комік Задорнів. Але так як недолугі насправді пострадянські люди, то вони це сприйняли за щиру правду.
А знаєте хто ще сприйняв іншого коміка за щиру правду?
(іǹнїɐdʞʎ)

Последнее редактирование:
Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Про недолугість людей західного світу придумав комік Задорнів. Але так як недолугі насправді пострадянські люди, то вони це сприйняли за щиру правду.
Стверджувати про недолугість представників інших націй - це загальносвітовий тренд.

eredon

Активный пользователь
Це частина гумору, але він трохи глибше

Добавлено через 12 минут

А знаєте хто ще сприйняв іншого коміка за щиру правду?

(іǹнїɐdʞʎ)

Porohobot detected!

r5t

Лайфобот
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Ну от мені цікаво. Я запитав, "навіщо зіштовхуватися з тупими". А моє запитання видалили. Чому?
Це брудна робота, але хтось мусить її робити :D

Не знаю наскільки в гумор... Забігав я у Вільнюсі в супермаркет ІКІ. Ледь потім знайшов ключ від камери схову в кишені

Телефон
Samsung S8 + Xiaomi Mi Max 2
Французи сміються над англійцями, шведи над фінами і навпаки... Корейці над китайцями...
Не треба примножувати "велич" Задорнова, він нічого нового не винайшов. Тішив комплекси "хомо-совєтікусів".

EvgenyTar

наблюдатель
Телефон
Redmi Note 7

eredon

Активный пользователь
Скорее нашел нишу. Так же и Петросян, пошарил в инете по сайтам с анекдотами - есть контент для очередного "выступления".
Это сейчас так просто - пошарил в Интернете, а раньше на отложенные деньги купил карточку Dial-up, переписал анекдоты , зачитал, получил гонорар, отложил часть на новую карточку...

Sashkent

Активный пользователь
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
Кочевник, Поліз на підлогу зі сміху:D
Й бо не знав.:eek:

eredon

Активный пользователь
Стикатися (зіткнутися) поглядом (очима) з ким — несподівано зустрічатися поглядом (очима) з ким-небудь.

Сверху