Гумор

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Э, не скажи.. А как же "шкаф забит, а носить - нечего"? :)
У меня ситуация иная. Супруга раздаривает/отдает по наследству/ выбрасывает все, чему год-полтора и более)). Иначе, говорит, застой, депрессия и никакого прогресса. Я, еле успеваю свои вещи отвоевывать, чтоб их не утилизировали в мое отсутствие. Сейчас, кстати, мебель меняем. Так что ношу я. Шкафы. Слава богу, пустые. :)
 
  • Haha
Реакції: Mac_

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia
Лео фон Захер-Мазох зі Львова з подивом відповів би : "А хіба ні?". 🤣

Це якщо так трактувати рекламне оголошення.
 

Goggle

Местный
Реєстрація
20.05.10
Місто
Zaporizhzhia

goga

Звичайний свинорил
Реєстрація
25.10.09
Місто
Одеса
Непобедимая армия великого владыки доблестно подняла знамя отступления. Гнусный враг, закутавшись в плащ трусости, подло преследовал ее до стен нашей столицы
 
Реєстрація
13.05.17
Місто
Харьков
Телефон
Redmi Note 9 Pro
Непобедимая армия великого владыки доблестно подняла знамя отступления. Гнусный враг, закутавшись в плащ трусости, подло преследовал ее до стен нашей столицы
Если самый слабый отряд не сможет уничтожить героя, стоит отправить туда сильнейший, а не посылать на него отряды по нарастающей, пока геpой пpодвигается к кpепости.
(Правило Темного Властелина N80)
 
Реєстрація
02.11.11
Місто
Ковель
Телефон
Motorola g54
Може і баян

Сідає працівник сотового оператора (у фірмовому одязі) з друзями в таксі.
– Скільки я змушений буду заплатити?
– У вас безліміт за сто гривень, – каже водій, оцінюючи клієнта у фірмовому одязі.
Приїжджають на місце призначення, таксист каже:
– З вас 2700 гривень.
– Як же так?! Ви ж казали 100???
– Ну дивіться: у вас безліміт за 100 грн, все правильно, без обману. При безліміті обмежена швидкість – 10 км/годину. Ви просили їхати пошвидше. Це вам коштувало додаткові 100 грн за кожні 10 км/год. Окрім того, безліміт у нас діє лише в межах району. Ви замовили поїздку в сусідній район, а це вже внутрішньоміський роумінг. Виїзд за межі домашнього району коштує 300 грн. Більше того, у внутрішньоміському роумінгу у нас починається оплата по кілометрах і ми списуємо суму зразу за 100 кілометрів, це ще 1000 грн. Що значить “дорого”? Звичайний тариф у нас 15 грн/км, а тут виходить 10. Дешевше ж! Окрім того, ви розділили наше таксі з друзями. З 1 січня ця послуга платна – додаткові 200 грн з людини. І ще 400 грн ми нарахували вам за прослуховування музики, оскільки, сідаючи в таксі, ви висловили згоду мовчанням на отримання платного музичного контенту.
Так що все правильно, з вас 2700 гривень!
 
Зверху