Як правильно зазначати поштову адресу

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Чи обов'язково в адресі указувати область і район, якщо вказаний індекс? Наприклад лист відправили у м.Буча (Київська область), якщо забули вказати Бучанський район а індекс і область указали то лист дійде? До речі там район мінявся у 2020 році.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Чи обов'язково в адресі указувати область і район, якщо вказаний індекс? Наприклад лист відправили у м.Буча (Київська область), якщо забули вказати Бучанський район а індекс і область указали то лист дійде? До речі там район мінявся у 2020 році.
Доходили листи, де навіть місто забуди вказати. Головне, щоб індекс був правильний
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Чи обов'язково в адресі указувати область і район, якщо вказаний індекс? Наприклад лист відправили у м.Буча (Київська область), якщо забули вказати Бучанський район а індекс і область указали то лист дійде? До речі там район мінявся у 2020 році.
Задавав таке саме питання в Укрпошті. Відповіли. Якщо є індекс, дійде. Немає індексу - дійде але не так швидко. Але ж вірно буде писати й адресу та й вказувати індекс.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Я в Укрпочте (когда отправлял и получал письма) всегда указывал адрес так:
Ф.И.О
ул. ....., дом/кв ...
г. Николаев
54052
И ниже свой мобильный. При этом письма всегда доходили без проблем - ведь город есть, как и почтовый индекс.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Sanyok77, а мобільний навіщо?
Я мушу вказувати, щоб приходила смс, бо забираю на іншому відділенні. Не знаю як в інших містах, але моє адресне відділення Укрпошти знаходиться за 30хв ходьби із графіком роботи 9-18,00, а в мене під будинком є віділленя 9-20,00. То замовляю на нього.
Без смс треба або тречити постійно, або рахувати дні чи як).
Область взагалі не обов'язково. Район не знаю. Яле я часто відсилаю листівки з закордону, то важливо написати індекс і назву населеного пункту в кінці.
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
В Укрпошті листи сортують люди, тому можна писати майже як завгодно - зрозуміють і дійде куди треба. Але не варто навмисне їм ускладнювати життя.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
В Бучі ніколи не вказували район у поштових адресах, тільки область ну і індекс, навіть у совкові часи. Було смт а потім місто обласного підпорядкування.
Хіба що Вам не треба сільце коло житомирськоі траси однойменне, тоді думаю індекс важливий.

Навіть в штампі про прописку нема ніякого района, тільки область, смт (у мене дуже древній штамп) і вулиця.
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
А радянські індекси з цифрами по крапочкам хоч десь автоматика сортувала, чи це лише для зручности ручної роботи поштарів?
 
Зверху