Як під'єднати USB всередині компа?

Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Всередині компа є Bluetooth адаптер. Його треба під'єднати кабелем до внутрішнього USB на материнській платі щоб блютуз запрацював. В ідеалі це був би вихід USB 7 8 але він вже зайнятий проводами. Тому треба під'єднати до USB 9 (він вільний), але він трохи не такий що видно на фото. Це реально чи ні зробити? Пробував під'єднати однією із сторін кабеля "пустим від штиря місцем до пустого місця". Bluetooth не запрацював. Іншою стороною "мама" на кабелі не зміг бо місця не вистачає пропихнути. Як правильно зробити намічене щоб використати саме USB 9 бо він вільний?
 

Вкладення

  • IMG-4fb4ccc1ad8818d305ef1e711a3a222b-V.jpg
    IMG-4fb4ccc1ad8818d305ef1e711a3a222b-V.jpg
    37.5 КБ · Перегляди: 30
  • IMG_20211201_000942.jpg
    IMG_20211201_000942.jpg
    85.4 КБ · Перегляди: 30
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А якщо підключаєш на 7-8, працює? Якщо так, то обережно зрізати ту частину роз'єму блютусу, що не підключена (де "пустий" контакт).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А може є такий готовий кабель щоб цей не псувати? В старому компі цей Bluetooth адаптер справно працював, а це я на новий комп намагаюсь вставити. Пожаліли зайвих штирів для USB...
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А може є такий готовий кабель щоб цей не псувати?
Що значить готовий? Бачив коли окремо штирі, може щось і є, треба на радіоринку шукати. А сам модуль блютус як підключається? Інколи ще конструкція роз'єму дозволяє переставити контакти з одної половини на іншу, але потрібні спеціальні зйомники.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Готовий кабель - на одному із кінців розрахований спеціально на 4 штиревий роз'єм USB (а не на 9 штирів). Модуль Bluetooth це частина Wi-Fi/Bluetooth адаптера, який вставляється в PCI-E роз'єм. Wi-Fi працює, а Bluetooth треба окремо під'єднувати кабелем до USB з 9 штирів.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Блин, только хотел предложить "косичку" от старого корпуса использовать для "колхоза".
 
Реєстрація
05.11.12
Місто
Каменское
Телефон
Motorola StarTac 130
Из пластикового разъема эти пины можно вытянуть аккуратно (погуглив как) и переставить как нужно. Важно только записать все как было и ничего не напутать (критично питание 5 вольт, а то сгорит адаптер от переполюсовки).
 
Реєстрація
22.09.10
Місто
Чернигов
Мануал на материнку смотреть. Сравнить распиновку разъёмов юсб 7, 8, 9. Если одинаковые то одеть ваш кабель соблюдая распиновку. Сколько проводов на вашем кабеле? Заработает если 4 провода.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
критично питание 5 вольт, а то сгорит адаптер от переполюсовки
Це Bluetooth адаптер мається на увазі? Який я хочу підключити.
удлинитель. Или что ни будь аналогичное. Любой, с четырьмя контактами в ряд.
Удлинитель
Збираюсь поїхати на радіоринок і там купити кабель.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Нарешті вдалося потрапити на радіоринок і купити багатожильний дріт мама-мама. З нього від'єднав 4 жили і підключив роз'єми. Найбільш складно було не наплутати який провід куди єднати. І місця обмаль в компі щоб пальцями ворушити всередині... Але мені вдалося і Bluetooth нарешті запрацював як я хотів. Та ще й на всю квартиру а не лише на 1 кімнату як з зовнішнім маленьким USB Bluetooth адаптером. Бо зовнішня антена робить свою справу.
Дякую всім за допомогу.
 
Зверху